Колико вам је важна оцена филма који ћете погледати

bernardo

Veoma poznat
Poruka
11.718
Хоћете да погледате филм, међутим, видите да му је оцена на имДБ-у врло ниска. Интересује вас заплет и радња, али ипак се бојите да не баците време и не прекинете филм на пола.

Колико вам се пута ово десило? И да ли вам се дешава?

Да ли и колико вам је оцена филма битна да бисте га погледали?

Vau, koja elokvencija
A sto puta sam da poželila pogledati i kao hoću i smetnem. Nema šta sada, budem ovih dana
49 reči na slovo V i pedeseta je kada ureže na posteru. Shvatićeš poentu kada odgledaš film zašto je koristio reči na V :ok:
Radujem se tvojim utiscima kada pogledaš.
Великом већином нисам разумео шта је овај рекао у трејлеру. Иначе, знам за филм в као вендета
A ko može da razume? Koristilu su ne tako učestale reči.

Свакако видим да је и оцена 8,2. Тако да, за контраст, овде је оцена поприлично висока
Ја сам наилазио на еон ТВ али никад ми се није дали да погледам. А налетео сам на тај филм 100 пута

Ne volim trošiti vrijeme na lošim filmovima, tako da gledam klasike, i po dobrim režiserima, po preporukama, ili sa provjerenih sajtova...

Iskreno, na osnovu tvof pitanja-ne znam odgovor šta bih uradila jer imdb ocjena nije uvijek mjerilo.
Zavisi od rezisera i tipa filma, gdje si saznao za njega.
Na imdb se cijene diamičnost, a na sajmu mubi umjetnicki filmovi.

i visoke ocjene na imdb su pokazatelj dobrog filma
Meni nije uvek. Nailazio sam na filmove koji zaista imaju ispod 5, a meni su se baš dopali, ali i one sa visokom ocenom koji su mi baš bezveze.
Ovaj film recimo meni baš godi: https://www.imdb.com/title/tt0320691/

Ali to je zato što mi se dopada žanr i način kako je urađeno. Cela priča je dobro osmišljena i polako se prikazuje kroz nastavke. :D

49 reči na slovo V i pedeseta je kada ureže na posteru. Shvatićeš poentu kada odgledaš film zašto je koristio reči na V :ok:
Radujem se tvojim utiscima kada pogledaš.

A ko može da razume? Koristilu su ne tako učestale reči.
Ваљда ћу налетети на оним филмским каналима. Често се врти, а имам много тих програма на тевеу

Ne volim trošiti vrijeme na lošim filmovima, tako da gledam klasike, i po dobrim režiserima, po preporukama, ili sa provjerenih sajtova...

Iskreno, na osnovu tvof pitanja-ne znam odgovor šta bih uradila jer imdb ocjena nije uvijek mjerilo.
Zavisi od rezisera i tipa filma, gdje si saznao za njega.
Na imdb se cijene diamičnost, a na sajmu mubi umjetnicki filmovi.
А метаскор шта је, зна ли неко? Видео сам да постоје и те оцене

i visoke ocjene na imdb su pokazatelj dobrog filma

ali niske ocjene na imdb-zavisi da li je umjetnicki, moze biti i dobar film, ali se na imdb cijeni vise akcija,ako mogu tako reci laicki
То сам и ја приметио, но ипак, постоје одређена поклапања. Можда је и психолошки ефекат, али филмове испод 5 не бих гледао

Meni nije uvek. Nailazio sam na filmove koji zaista imaju ispod 5, a meni su se baš dopali, ali i one sa visokom ocenom koji su mi baš bezveze.
Ovaj film recimo meni baš godi: https://www.imdb.com/title/tt0320691/

Ali to je zato što mi se dopada žanr i način kako je urađeno. Cela priča je dobro osmišljena i polako se prikazuje kroz nastavke. :D
Добро, тај филм има 7,нешто оцену, тј преко 7. Није лоша оцена ни најмање

Back