koliko vam je godina

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
BLONDI 89:
Courtney:
BLONDI 89:
Ja sam 89 ali izgledam mnogo starije tako da sam uvek lagala za godine,najveca laz mi je bila da sam 84,i poverovali su mi :!: :lol: POZDRAV ZA SVE "LAGACE GODINA"!!!
:lol: Pozdrav i tebi! A ja jos uvek imam 13 godina i uzivam! 8)
Hvala na pozdravu.Da li to onda znaci da i ti lazes za godine???
Ja sam isto 89 i isto sam uvek lagala za godine, i uvek su mi verovali, a kada kazem istinu onda mi obicno ne bi verovali i govorili bi mi kako izgledam puno puno starije!
 
BLONDI 89:
Courtney:
BLONDI 89:
Ja sam 89 ali izgledam mnogo starije tako da sam uvek lagala za godine,najveca laz mi je bila da sam 84,i poverovali su mi :!: :lol: POZDRAV ZA SVE "LAGACE GODINA"!!!
:lol: Pozdrav i tebi! A ja jos uvek imam 13 godina i uzivam! 8)
Hvala na pozdravu.Da li to onda znaci da i ti lazes za godine???
Tu tu ru tu tu... :roll: :twisted: Ne,ne lazem,ja ih samo pustim da pogadjaju,pa onda uzivam u njihovim facama koje kao da govore OH,MY GOD,POSTAO SAM PEDOFIL! :twisted: :lol: :lol: :lol:
 
Twins:
Courtney:
Twins:
Courtney:
Pa super,opusteno! :D
Mojima nije bilo... :x :cry: :cry: :cry:
:( :( :( Bezveze,mada najvaznije je da si ti VERENA,t.j. da se volite(volite se,jel tako???) :D
Je-bi ga vise ni to ne znam...previse puta smo raskidali i mirili se da bih ja mogla bilo sta normalno da osecam prema njemu...ja sam bila na ivici nervnog sloma pre neki dan,mislila sam da idem kod psihijatra,jednostavno nisam mogla vise...i onda on mene juce nazove i krene da mi prica kako ON ne moze vise ovako i kako me voli i kako hoce da budemo opet zajedno (a i nace su mi moji rekli da za godinu dana mozemo opet da budemo zajedno) i kako ce on da eka godinu dana...koja spanska serija,a?
 
Courtney:
Twins:
Courtney:
Twins:
Courtney:
Pa super,opusteno! :D
Mojima nije bilo... :x :cry: :cry: :cry:
:( :( :( Bezveze,mada najvaznije je da si ti VERENA,t.j. da se volite(volite se,jel tako???) :D
Je-bi ga vise ni to ne znam...previse puta smo raskidali i mirili se da bih ja mogla bilo sta normalno da osecam prema njemu...ja sam bila na ivici nervnog sloma pre neki dan,mislila sam da idem kod psihijatra,jednostavno nisam mogla vise...i onda on mene juce nazove i krene da mi prica kako ON ne moze vise ovako i kako me voli i kako hoce da budemo opet zajedno (a i nace su mi moji rekli da za godinu dana mozemo opet da budemo zajedno) i kako ce on da eka godinu dana...koja spanska serija,a?
Bas!
 
Eeeeeh (ovde ide VEEELiki uzdah)...ne znam,vise ne mogu,da mi nije ovog foruma ja bih davno poludela...znas sta je najcudnije? Kad god pogledam neciju vezu vidim nesto lepo,cisto,SVETLO...a kad pogledam moju vidim samo MRAK...vise sam plakala nego se smejala,a to nisam ja...shvatas?
 
Courtney:
Eeeeeh (ovde ide VEEELiki uzdah)...ne znam,vise ne mogu,da mi nije ovog foruma ja bih davno poludela...znas sta je najcudnije? Kad god pogledam neciju vezu vidim nesto lepo,cisto,SVETLO...a kad pogledam moju vidim samo MRAK...vise sam plakala nego se smejala,a to nisam ja...shvatas?
Razumem te,ja kad vidim vezu od moje drugarice,koja inace traje vec godinu dana,pomislim sta cu je u vezi!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top