Koliko vam je drago sto vasi interesantni snimci fotografije iz proslosti (ni)su na internetu?


Gledam ovo interesantno je ` lepo jvideti zabavno te pomislih da otvorim temu sa pitanjem iz naslova.
Slusam na podkastu voditelja koji stalno ponavlja nesto kao drago mi je sto u moje vreme nije postojao internet da ostane sve zabelezeno .
Sve sto zaista vredi nije na internetu, nego u knjigama, redje na fotografijama, a najcesce u secanjima.
 

Gledam ovo interesantno je ` lepo jvideti zabavno te pomislih da otvorim temu sa pitanjem iz naslova.
Slusam na podkastu voditelja koji stalno ponavlja nesto kao drago mi je sto u moje vreme nije postojao internet da ostane sve zabelezeno .


pa evo ovde je doslo do tragedije

blizanci otisli do pruge da naprave ultimativan video za Tik Tok , obe su poginule sa 18 godina!

placeholder.png
placeholder.png
placeholder.png
 
Na internetu sam od 2003.g. ponajviše zbog biljaka,.. svuda sam pod svojim imenom i prezimenom, izuzev na forumima . Imao sam i svoj sajt, forum,.. reklame,..
,.. a skoro svi video snimci su mi javni,.. pa mene zna oko 5000 bivših učenika i još više njihovih roditelja,..
a plus što se dosta krećem,,. zna me 2/3 građana ovde, i nisam nikada imao problema,.. Ne razlikujem se bitno u reali i na Netu.
Šta imam da krijem,.. pazim šta radim, naravno, imam čvrste moralne principe, a javne mreže na Netu ne smatram previše ozbiljnim
 
Iskustvo ` podela istog....

...mogu da sluze kao dokaz ` pokazatelj` ima li smisla cuvati ih?

Nekada nije moguce zaboraviti ` previse boli sada te je lepo secati se pokrivati bol na taj nacin ` al' kad secanja bole sve bi dala da zaboravis.
Pa naravno da neke stare porodicne fotografije imaju neopisiv znacaj, i ima smisla cuvati ih. I nisu z asvakoga, nego samo za porodicu ili najblize porodicne prijatelje i rodbinu, pa i to u izuzetnim trenucima. Nikako dosadjivati time, a kamoli kao danas kad je sve "na izvol'te" na drustvenim mrezama....to nema nikakvog smisla niti ima u tome topline.
 

Gledam ovo interesantno je ` lepo jvideti zabavno te pomislih da otvorim temu sa pitanjem iz naslova.
Slusam na podkastu voditelja koji stalno ponavlja nesto kao drago mi je sto u moje vreme nije postojao internet da ostane sve zabelezeno .
Ja bih voleo da neko okači bilo koju sliku iz prošlosti ili Npr. da me ubaci u neku Viber grupu. Uvek sam bio lep na slikama :lol:

Sa druge strane ima javno video klip na jutubu iz predškoskog, i ne mogu reći da me je sramota toga, ali nije mi drago kako sam ispao. Druga deca vesela, druželjubiva a ja tih, povučen i već sa šest godina u nekom svom svetu manje ili više daleko od ostalih.

Ps @Zauz

Ajd me zapratiš na Twiteru ? I ja tebe naravno. Tek sam pre nekoliko dana ponovo otvorio nalog, a nemam dva pratilaca. Sa druge strane, sve vas sada decenijske znance sa Krstarice doživljavam kao prijatelje i prijateljice(zna se ipak ko su moji pravi prijatelji na forumu). Jel to ok ? Ako jeste, puštam ja tebi nik ili ti meni preko privatne poruke, pa da se zapratimo :) Ne brini, sem nika koji je jedan od mojih privatnih nadimaka, ni glavna ni cover slika nisu one po kojoj će me neko prepoznati iz privatnog života :) A i za taj nadimak @...koji koristim na Twiteru znamo samo nas nekoliko prijatelja koji me zovu tako :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top