Koliko vam auto troši?

mario80

Buduća legenda
Poruka
32.738
Malopre stojim na semaforu u s vladara krenuo do ideje nešto da kupim, prolaze dizeli a ono smrdiiiii do neba! I posle jao jao ne mogu da prođem tehnički. Sreća pa su se raspali u zadnjih par godina i svi na otpadu završili. Još par god i ovo preostalih smradova da nestane pa da uživamo. Za par godina će dizel biti retkost kao pre 40 god što je bio.

mario80

Buduća legenda
Poruka
32.738
Ja se evo dva meseca vozim nikako da potrošim rezervoar iz bosne koji sam napunio na samoj granici. Sinoć gledam 550 km i ostala zadnja četvrtina još! 250 otvoren put ostalo sve bgd. Mislim da ću ovaj put oboriti rekord u nepotrošnji :cool:

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.527
Lazi samo lazi.
Moj Punto trosi otprilike toliko tako da mani se corava posla.
A tek danasnji benzinci trose ultra malo jer eto kolega ima komsiju koji vozi Oktaviu 1,4 TSI i kaze da mu u gradskoj voznji po bordu stoji 6,5 dok tvoj malic trosi 8,5 po tom istom gradu. O da,to je potvrdila clanica ovog foruma sa identicnim autom kao tvoj cisro da oni koji citaju tvoje gluposti shvate da ti prica ne stoji uopste cvrsto.

mario80

Buduća legenda
Poruka
32.738
Izmišljaš i lažeš a tu smo te uhvatili nebrojeno puta. Staviš lažnu kilometražu na oglas kako bi te kupci zvali pa ih onda baronišeš. U GRADU SE POZNAJU JUNACI! Vozim auto koji po gradu troši najmanje na svetu. Juče se čujem sa drugarom iznervirao se, kumova porodica gleda da kupi novog TUCSONA rekoh idi bolje pogledaj koliko košta novi KLOT GOLF hahahaha 24.000 evra! :lol:

mario80

Buduća legenda
Poruka
32.738
To je čista prevara kada u oglasu pišeš 150.000 km a kada dođu auto na 500.000 ali u super stanju nov volan i nova kožica menjača. Mema to veze sa marketingom u normalnim državamase za to robija, prosečan trgovac polovnjacima je zaradio barem tri doživotne robije za pokušaj ubistva kršom iz uvoza.

Poslednja izmena:

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.527
Glup si za medalju.
Kao prvo nikad nisam imao auto sa tih 500k km a kao drugo lepo napisem na oglas 180-190k km i kad me neko nazove objasnim mu da auto ima vise ako ima jer imam ja i kola sa pravih 150-200k km. Objasnim da me ne bi ni nazvao da sam napisao npr 212k kao sto sam imao jednu Alfu 159 i nazove me lik i pita za kilometre koji su na oglasu bili 182k i ja mu kazem 212k a on ce " Bolje da mi to nisi rekao" kao da sam mu rekao 400k km kao sto uglavnom i imaju te Alfe i zahvali se i dovidjenja. Prvi koji je dosao je kupio jer je video da je auto prelep i dobar.
Prema tome ako tvoj mozgic ne moze da shvati da se kupac mora kupioti nekako a ja ga kupim postenjem jer mu sve objasnim u tancine onda sta cu ti ja.
Uostalom moje dvoriste je trenutno prazno i nema nijednog auta i jel ti to govori nesto?;)
Posteno prodajem i ljudi dobiju ono sto im opisem i shodno tome prodam vise od pola kola na preporuku .
Ojedi se.:guza:

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
10.104
https://vesti.mojauto.rs/Saveti/313763/Kako-da-stedite-gorivo-dok-vozite

Kako da štedite gorivo dok vozite​

Trikovi koji čuvaju budžet
Mnoge vozače je verovatno obradovala informacija da je Naftna industrija Srbije ponovo snizila cene pojedinih naftnih derivata, međutim, troškove goriva oni donekle mogu da kontrolišu i sami. Kako bi smanjili potrošnju goriva, vozači bi trebalo da izbegnu česte promene brzine, naglo stiskanje gasa i kočnice, dok bi na autoputu menjač morao da bude u najvišem stepenu prenosa.

mario80

Buduća legenda
Poruka
32.738
6 litara potrošnja po bgd

IMG_20211226_183605.jpg
IMG_20211226_183558.jpg

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.527
Lazes.
Drugar koji vozi Stonic sa tim motorom kaze da mu po Novom Sadu trosi 7L a ja znam da vozi kao po jajima.
Znaci da bi u Beogradu isao i litru vise s obzirom da kod nas nisu takve guzve.
I to ti je auto?
Nemas ni bord kompjuter i prikazujes nam koliko si presao km a ne da nam pokazes kolika je potrosnja i kolika ti je prosecna brzina po bordu.:rotf:
Sprdacina.
Pogotovo sto svi znamo od kad je cena 164,9 a ti prelazis godisnje 5000km i sad ispadne da si za nedelju dana presao 550 km i to po gradu?
Aha,kako da ne.

mario80

Buduća legenda
Poruka
32.738
Nema pojma da vozi, mogu i ja svo vreme da vozim drugom brzinom po bg i da se zaglavljujem po gužvama. Da se čepim po gazeli i brankovom mostu po tri sata :super:

Na bordu je pređena kilometraža a na pumpi koliko sam sipao.

Reci drugaru da pocepa vozačku i ide taksijem džabe se muči!

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.527
To je tebi bord?
Pa ti zivis u vremenu Kremenka.:rotf:
Samo kad ti znas jedini da vozis.
Znam tako neke koji su se hvalili pa su imali ubrzo saobracajku koliko su dobri vozaci.
Pu pu daleko bilo ali ti izgleda i ne znas sta je bord kompjuter.
A i kako bi znao kad si vozio Golf koji ga nema a i sad vozis auto bez bord-a.
I ne objasnjavas kako si uspeo za nedelju dana da predjes 550 km cistog grada a vozis 5000 km godisnje?

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.527
Pa i taj bord je izgleda bio kao ovaj na ovom koreancu.:hahaha:
Ti ocigledno ne znas sta je bord kompjuter.
1996 godine sam vozio Toyotu MR2 tako da mogu samo da zamislim koliko sam napredniji od tebe.
Ja sam jos 90-tih vozio japance a ti svabe po kojima pljujes.:cepanje:
Samo se ti hvali kako znas da vozis a naguzio te lik odnazad jer ne koristis kocnicu nego kocis motorom da bi manje trosio plocice koje kostaju 2500 dinara.
Bravo.

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.527
A ti predjes za godinu dana 5000 km a onda nam ovde lupetas kako si za nedelju dana po gradu presao 550km.
Pritom ne znas ni sta je bord kompjuter jer ocigledno mislis ako neki auto ima displej sa dnevnom kilometrazom da je to bord.
:zimag:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.