Koliko treba biti uporan prilikom odbijanja

iskreno,moje ne znaci ne i to obavim na vrlo fin i korektan nacin,jer ne zelim da ucinim da se neko oseti lose...
ali svako dodatno insistiranje moze me navesti na to da pomislim da je doticni manijak,pacenik,stalker (sto mi se i desilo) itd...do dva puta mi je u granici pristojnosti,sve preko toga prelazi u kategoriju nenormalnog.

Ova pitanja upucujem i devojkama i momcima:

Sta mislite koliko muskarac treba biti uporan nakon odbijanja od strane zene? Treba li da odustane odmah ili treba da pokusa ponovo (i ako treba, dali treba da prodje izvesno vreme od tog zadnjeg odbijanja ili pokusaji trebaju biti sukcesivni) pa makar i na razlicit nacin?

Ja licno mislim da treba biti uporan do izvesne mere ali ne vise od dva puta, pa makar to bilo i kroz neko izvesno vreme. Sve preko toga, po meni, je ponizavanje samog sebe i gubljenje vremena. I najkolebljivije bi trebalo da se odluce za to vreme, iako se pouzdano zna da devojke/zene donesu odluku u roku od 5 minuta dali ce s nekim biti ili ne.

Znam lika koji je u stanju toliko da moli devojku i da je ubedjuje da se ovoj smuci i smiluje se da bude s njim bar neko vreme.

Ne treba biti, žena zna čim ga vidi ako ne i pre da li hoće ili neće.

iskreno,moje ne znaci ne i to obavim na vrlo fin i korektan nacin,jer ne zelim da ucinim da se neko oseti lose...
ali svako dodatno insistiranje moze me navesti na to da pomislim da je doticni manijak,pacenik,stalker (sto mi se i desilo) itd...do dva puta mi je u granici pristojnosti,sve preko toga prelazi u kategoriju nenormalnog.

U subutu sam pokušao da startujem jednu odbojkašicu ( bivšu, sada samo studira tj. završava za muriju ili tako nešto ) i sve pokušavam da budem fin, uvidjajan ( da ne *****m kao na forumu, tek smo se upoznali i to )...i sve nešto razmljam u sebi tad : Stani, što se ja lomim i pravim zanimljivo kad je ona sama ne zanimljiva, bez smisla za humor i samo glumi kao neku ribu...Ajde ti mene privuci, budi malo od akcije, a ne statična kučka !

U subutu sam pokušao da startujem jednu odbojkašicu ( bivšu, sada samo studira tj. završava za muriju ili tako nešto ) i sve pokušavam da budem fin, uvidjajan ( da ne *****m kao na forumu, tek smo se upoznali i to )...i sve nešto razmljam u sebi tad : Stani, što se ja lomim i pravim zanimljivo kad je ona sama ne zanimljiva, bez smisla za humor i samo glumi kao neku ribu...Ajde ti mene privuci, budi malo od akcije, a ne statična kučka !

Da se slicajno ne zove Aleksandra... A preziva S... :think:

Ne treba biti, žena zna čim ga vidi ako ne i pre da li hoće ili neće.

ne bih se baš složila sa ovim...iz prostog razloga što žene pričaju kako im nije toliko bitan izgled potencijalnog muškarca...već da se u njega zaljubljuju slušajući ga(što ja već negde napisah da je samo delimično tačno:D)

a pretpostavljam da se ovaj tvoj post odnosi upravo na to...videla je nekog i odmah donela odluku biti il ne biti...a ja se pitam kako,ako o njemu zna samo kako izgleda i ništa drugo?

ako sam pogrešno protumačila tvoj post,očekujem repliku:p

ne bih se baš složila sa ovim...iz prostog razloga što žene pričaju kako im nije toliko bitan izgled potencijalnog muškarca...već da se u njega zaljubljuju slušajući ga(što ja već negde napisah da je samo delimično tačno:D)

a pretpostavljam da se ovaj tvoj post odnosi upravo na to...videla je nekog i odmah donela odluku biti il ne biti...a ja se pitam kako,ako o njemu zna samo kako izgleda i ništa drugo?

Ima istine, a uvek i prodju lošije od onih retkih cura koje prvo slušaju, pa tek onda daju :)

E, jesi, intuicija je odgovor..ne radi se samo o fizičkom izgledu, nego o kompletnoj ličnosti, tako je
kod mene, a isto i kad kupujem cipele, odeću i sl..unapred imam želju i
sliku objekta i samo se pojavi:D...kao poručen

Ma i ženama i muškarcima je bitan izgled i da li se neko trudi oko njega ili se prepušta ''životu'' da ga nosi...Lično mi je najbolje nešto između,to jest ni preterivanje ni zapuštenost...Jako malo ljudi ima stila iako ima para za ''dobro održavanje''...Dakle izgled jest važna stavka svakog kome je stalo do bilo kakvog ugleda u društvu,ali sve s merom...

E, jesi, intuicija je odgovor..ne radi se samo o fizičkom izgledu, nego o kompletnoj ličnosti, tako je
kod mene, a isto i kad kupujem cipele, odeću i sl..unapred imam želju i
sliku objekta i samo se pojavi:D...kao poručen

ok...slažem se da je ženska intuicija čudo...
ali,mislim da je nema svaka žena u izraženoj meri il možda,nije svaka naučila da je "sluša" na pravi način...

x puta sam čula od svojih drugarica "znam da nije za mene al ipak ću da pokušam sa njim"...što znači-ne dopada mi se preterano fizički al možda je kao osoba zanimljiv...intuicija mi je rekla da on nije taj al ja neću da je poslušam...:p

dok ja(izvinjavam se na svojoj površnosti),muškarca pre svega biram po spoljašnjem izgledu(al to nije i jedini kriterijum)...a kad se i ostale kockice slože,triput ura:mrgreen:

Back