Koliko traje predigra?

Nema tu pravila, desavalo se da me spopadne ujutru dok spavam se probudim da ga uzima u usta i sedne na njega, a desavalo se da krenemo u kadi puna vode i tako mokri uskacemo u krevet i lepo svrsimo.. predigra duga ili kratka,, nekad samo joj je izdrkam i kad je dovoljno vlazna nabijem joj ga.. sve to spontano sto po meni je i najlepse.
 
Nema tu pravila, desavalo se da me spopadne ujutru dok spavam se probudim da ga uzima u usta i sedne na njega, a desavalo se da krenemo u kadi puna vode i tako mokri uskacemo u krevet i lepo svrsimo.. predigra duga ili kratka,, nekad samo joj je izdrkam i kad je dovoljno vlazna nabijem joj ga.. sve to spontano sto po meni je i najlepse.
Kad ste vec u kadi oboje,probaj divno je.Ti lezi u kadu,a ona neka stoji u kadi,i mokri po tebi.Posle se zajedno istusirajte.!
 
E kod mene nema nikakvog pravila i to je oduvek tako.
Može da bude predigra super i da krene sve kako treba a da završnica bude baš onakooo.
Nekad uz kratku i jednostavnu predigru bude superiškaaaa.
Jedino šta sam primetila da kada sam na moru da mi treba vrlo malo predigre i da mi je seks standardno dobrog kvaliteta.
 
Pitanje za zene:
1. Koliko treba da vam traje predigra(period pre penetracije), da biste imale dobar sex?
2. Koliko vam inace traje predigra?

Pitanje za muskarce:
1. Koliko mislite da je potrebno da traje predigra da biste krenuli sa penetracijom penisa u vaginu? Koliko mislite da je potrebno vasoj partnerki?
2. Koliko vam obicno traje predigra?

Hvala :)


Nema tu šta da se misli i nema pravila koliko traje.
Predigra traje koliko treba.
 
Pitanje za zene:
1. Koliko treba da vam traje predigra(period pre penetracije), da biste imale dobar sex?
2. Koliko vam inace traje predigra?

Pitanje za muskarce:
1. Koliko mislite da je potrebno da traje predigra da biste krenuli sa penetracijom penisa u vaginu? Koliko mislite da je potrebno vasoj partnerki?
2. Koliko vam obicno traje predigra?

Hvala :)
Vid cileta sta se ona raspituje, juju majka maloletne dece a ima sex :pop:

Ja ne volim duge predigre, ako mi se taj frajer svidja i uzbudjuje me kao pojava, palim ko mina bre odma! Kakva crna drndanja sa predigrama sto dana, ocu odma sve sad!
 
Manastirka..---- Sestro.Ti kako si objasnila,palis se ko nagazna mina.To nije dobro,to ne odgovara muskarcima.Predigra treba da traje,bar pola sata.
E posle toga,prvo lagano zagrevanje,sledi ubrzanje da bi posle cetrdesetak minuta,bio dodat "gas".U trecoj brzini,oko deset minuta.Kada muskarac oseti,da je zenska olabavila u krevetu od gubitka secera usled naponog seksa,tek tada muskarac svira penal i.......balada je zavrsena,sledi odmor uz kafu i rahatlokum......Pun pozdrav za Mnastirku......
 
Manastirka..---- Sestro.Ti kako si objasnila,palis se ko nagazna mina.To nije dobro,to ne odgovara muskarcima.Predigra treba da traje,bar pola sata.
E posle toga,prvo lagano zagrevanje,sledi ubrzanje da bi posle cetrdesetak minuta,bio dodat "gas".U trecoj brzini,oko deset minuta.Kada muskarac oseti,da je zenska olabavila u krevetu od gubitka secera usled naponog seksa,tek tada muskarac svira penal i.......balada je zavrsena,sledi odmor uz kafu i rahatlokum......Pun pozdrav za Mnastirku......
:dosadno:
Pozz!
 

Back
Top