Quantcast

Koliko traje predigra?

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.629

Hero Sex

Buduća legenda
Poruka
34.430
Nema tu pravila, desavalo se da me spopadne ujutru dok spavam se probudim da ga uzima u usta i sedne na njega, a desavalo se da krenemo u kadi puna vode i tako mokri uskacemo u krevet i lepo svrsimo.. predigra duga ili kratka,, nekad samo joj je izdrkam i kad je dovoljno vlazna nabijem joj ga.. sve to spontano sto po meni je i najlepse.

Poruka
5.705
Nema tu pravila, desavalo se da me spopadne ujutru dok spavam se probudim da ga uzima u usta i sedne na njega, a desavalo se da krenemo u kadi puna vode i tako mokri uskacemo u krevet i lepo svrsimo.. predigra duga ili kratka,, nekad samo joj je izdrkam i kad je dovoljno vlazna nabijem joj ga.. sve to spontano sto po meni je i najlepse.
Kad ste vec u kadi oboje,probaj divno je.Ti lezi u kadu,a ona neka stoji u kadi,i mokri po tebi.Posle se zajedno istusirajte.!

milicica&decko

Zainteresovan član
Poruka
373
E kod mene nema nikakvog pravila i to je oduvek tako.
Može da bude predigra super i da krene sve kako treba a da završnica bude baš onakooo.
Nekad uz kratku i jednostavnu predigru bude superiškaaaa.
Jedino šta sam primetila da kada sam na moru da mi treba vrlo malo predigre i da mi je seks standardno dobrog kvaliteta.

Kosta2

Legenda
Poruka
60.582
Pitanje za zene:
1. Koliko treba da vam traje predigra(period pre penetracije), da biste imale dobar sex?
2. Koliko vam inace traje predigra?

Pitanje za muskarce:
1. Koliko mislite da je potrebno da traje predigra da biste krenuli sa penetracijom penisa u vaginu? Koliko mislite da je potrebno vasoj partnerki?
2. Koliko vam obicno traje predigra?

Hvala :)

Nema tu šta da se misli i nema pravila koliko traje.
Predigra traje koliko treba.

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
110.927
Pitanje za zene:
1. Koliko treba da vam traje predigra(period pre penetracije), da biste imale dobar sex?
2. Koliko vam inace traje predigra?

Pitanje za muskarce:
1. Koliko mislite da je potrebno da traje predigra da biste krenuli sa penetracijom penisa u vaginu? Koliko mislite da je potrebno vasoj partnerki?
2. Koliko vam obicno traje predigra?

Hvala :)
Vid cileta sta se ona raspituje, juju majka maloletne dece a ima sex :pop:

Ja ne volim duge predigre, ako mi se taj frajer svidja i uzbudjuje me kao pojava, palim ko mina bre odma! Kakva crna drndanja sa predigrama sto dana, ocu odma sve sad!

Poruka
5.705
Manastirka..---- Sestro.Ti kako si objasnila,palis se ko nagazna mina.To nije dobro,to ne odgovara muskarcima.Predigra treba da traje,bar pola sata.
E posle toga,prvo lagano zagrevanje,sledi ubrzanje da bi posle cetrdesetak minuta,bio dodat "gas".U trecoj brzini,oko deset minuta.Kada muskarac oseti,da je zenska olabavila u krevetu od gubitka secera usled naponog seksa,tek tada muskarac svira penal i.......balada je zavrsena,sledi odmor uz kafu i rahatlokum......Pun pozdrav za Mnastirku......

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
14.838
Manastirka..---- Sestro.Ti kako si objasnila,palis se ko nagazna mina.To nije dobro,to ne odgovara muskarcima.Predigra treba da traje,bar pola sata.
E posle toga,prvo lagano zagrevanje,sledi ubrzanje da bi posle cetrdesetak minuta,bio dodat "gas".U trecoj brzini,oko deset minuta.Kada muskarac oseti,da je zenska olabavila u krevetu od gubitka secera usled naponog seksa,tek tada muskarac svira penal i.......balada je zavrsena,sledi odmor uz kafu i rahatlokum......Pun pozdrav za Mnastirku......
:dosadno:
Pozz!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.