Koliko su zene inicijativne....

Neka hvala. Bolje da zivim u zabludama i predrasudama nego da me jedna tako sanjka. 😀

Kako si napisao ovo, kao da si joj kupio novi Bentli ili vilu u Majamiju, a ne platio piće... :D

Kaži mi, kada prijateljima platiš turu, je l' i njih sve kre*neš, čisto da ne ispadne sanjkaju te?

Ima i žena, koje baš umeju da se srozaju, da ne poveruješ da se to dešava, ali i tipovi su danas bizarni...
 
A ko ti garantuje da ta kojoj ti pridješ je čista? Ukoliko nema sopstvenu inicijativu možda joj je već neko pre tebe prišao i imao je, jer često ti bez inicijative ne umeju da kažu NE. hehehehe
U praksi se u početku koristi kondom, a onda se skine ako je stvar ozbiljna i ako se napravi dogovor.
 
Ma ne bre, u takvim situacijama ja to perfidno koristim, nabijam im na nos, ovo je bilo sasvim drugačije prebacivanje, ni traga od ljubavisanja. Da vidite kako sam prozivao neku bivšu simpatiju zbog kupljenog parfema, a nisam uspeo ni da ga onjušim, dobio korpu u međuvremenu. :lol:
 
A ko ti garantuje da ta kojoj ti pridješ je čista? Ukoliko nema sopstvenu inicijativu možda joj je već neko pre tebe prišao i imao je, jer često ti bez inicijative ne umeju da kažu NE. hehehehe
U praksi se u početku koristi kondom, a onda se skine ako je stvar ozbiljna i ako se napravi dogovor.
ne znas. Kod da je kondom super vrsta zastite. zato na preporuku rodbine.
 
znaci zena koja uzme inicijativu za upoznavanje je jadnica, osim ako nije mocna zena koja je onda kuguarka....
zanimljiva zenska shvatanja modernog zivota slobodne zene....

A da, zaboravih da su ovde muskarci balkanci, a sve zene moderne svetski vaspitane...

ne, jadnice su ove pitome koje su smotane ... mada i te agresivne mogu biti smotane isto u stvari
često muškarci i ističu kao tu neku svoju sirovost, valjda je to i ok... do neke mere
 
ima pričaonica krstarice, to je malo internet pre fejsbuka ali i dalje ima korisnika, chat sa kao anonimnim ljudima ... mada treba biti oprezan i ne mogu baš da preporučim ali eto ima

Zamisli ti onda, kada ovde, sa, kao, nekim slikama i prikazom privatnog života, pojedini/e imaju ovakav stav, zamisli tamo šta se dešava... Znači, prilično hardcore priča... :D
 
Predlozeno mi je, na jednom drugom forumu, da se upustim u cari krstarice chata. Osjecat ces se kao James Cook, ako te ne ubiju savage.

300 po 300 dinara. A i sta kosta 300 dinara. Pivo je 300, samo za mene, a trebat ce mi dve, tri ture ako je dosadna. Jos njeno pice, pa ferdinand knedle, pa kino u Uscu, samo to te izadje 1000, dve karte.
I sad sva tri dejta tako. Bankrot. Neka, hvala. I sve to za nista.
Ja i moje kolege, amigosi dijelimo troskove, po engleski. To je posteno.
 
Zamisli ti onda, kada ovde, sa, kao, nekim slikama i prikazom privatnog života, pojedini/e imaju ovakav stav, zamisli tamo šta se dešava... Znači, prilično hardcore priča... :D

možda, možda je i luđe sad kad svi koriste FB instagram i slično ... kad sam odlazila nailazila sam i na čudne likove
al valjda je bezopasno dok ne odaješ previše o sebi, ono neki antivirus i vidi šta ima
 
možda, možda je i luđe sad kad svi koriste FB instagram i slično ... kad sam odlazila nailazila sam i na čudne likove
al valjda je bezopasno dok ne odaješ previše o sebi, ono neki antivirus i vidi šta ima

Najgore od svega je što obično, tako kada čujem nešto, sa čim ranije nisam imao iskustva, ja odem i proverim šta je, kako je to, ko, gde... Samo me na zlo navodiš... Kad završim u nekoj Ugandi, na polju pamuka.. :D
 

Back
Top