Quantcast

Koliko su zene inicijativne....

couchfromIKEA

Domaćin
Poruka
4.127
Izgleda da razlicito shvatamo inicijativu. Zenama je to obican osmijeh ili dodir po ruci. Ja sam mislio na konkretno udvaranje sa komplimentima, izjavlljivanjem ljubavi, pozivom na pice i slicno.
Komplimenti pršte pod br 1
Ljubav se izuzetno izjavljuje
Pice i slicno se inicira
Ako je iz srca ne bi trebalo da je problem i nije sex nužna završnica. Činiš valjda nekom čast, jbmlg, ako ništa drugo. Nesposobna sam da vidim problem u tome.

Rudimir

Zainteresovan član
Poruka
111
Tuc tuc, glumac, to je malo teze, iziskuje dozu narcisoidnosti, arogantnosti, bezobraznog, egzibicionizma, alas, sve to ponestaje, ili je u smanjenim zalihama kod mene.

Esad, tko je sta se samo doznaje uzivo😁 ali da opipljivije je kad se to preracuna u neku devizu.

couchfromIKEA

Domaćin
Poruka
4.127
Na prijatelje i bliske osobe se pare ne žale, međutim kad ''ljubav'' prestane ima prostora i za izvođenje računice. :lol:
Računica je mnogo zahebanija od para, uvek razimšljam o vremenu i energiji koju sam potrošila!
Nervnim slomovima i ostalo. :D Toga se ja pribojavam a za pare ćemo lako, tj. kako moramo.

Poslednja izmena:

couchfromIKEA

Domaćin
Poruka
4.127
Zasto razmisljate to na nacin da je gubitak. Nesto ste i naucile, pridodale ste nesto sveukupnom znanju, ojacale ste.

Zato zene nikad nece prici, ali uvjek ce inzistirati od suprotne strane. Oni su od kamena, pa kad se pokaze da jesu, kme😋
Pa primetila sam promene u mom nervnom sistemu. Pre sam bila mirna do daske, ništa nije moglo da me poremeti, a sad mi rade živci i nemam strpljenja. Eto treba da regulišem to. :)