Koliko su srbi veliki ljudi?

Umri_muski

Legenda
Poruka
58.662
Da ne bude greske, odmah na pocetku , ovo nije prozivanje naroda nego ono sto je u mentalitetu sad nastupilo, a bice dole pojasnjeno, a verujem da nije usamljeno...

Stojim u redu u marketu i tip se zali na kusur jer ga je zakinula, nije za puno , ali jeste...
Obicno narod na strani zakinutog...ali ...

Moj komsija dade komentar, "pih kakav je necovek, takav je i ovako....cinkaros, smrad, cinkao mi drugara kod sefa".

Upotrebio je prvo kanal koji je zamisljen imao prituzbu na rad te osobe...

Posto mi se taj komsija svadjao par puta sa drugim komsijama, slucajno znam za to da je zvao pauka za komsiju jer su se bili zakacili...a uopste nije drzao auto u garazi...
I na pitanje "a ti komso smestio si Peri za pauka"

Jesam iz inata, kad je necovek, al uhvatio sam ga kad je parkirao ispred garaze...

I stvarno ako pogledam neke nelogicnosti vrlo cesto ispliva da je opravdano nekom napakostiti ali je udbaski ako koristis zamisljene kanale da regulises neku neregularnost....
Emotivno je od srca, a ako radis po protokolu onda si pizdun...

Odakle takva nakaradnost a vrlo cesta kod naroda....valjda antisocijalizam...pa protiv svega sto mirise na socijalisticku odgovornost...
Ali vise me bocka to sto u svoj svojoj iracionalnosti VELIKI ljudi ne primecuju koliko je to ustvari malo....sitno....

Bosanac kad se zainati, on zna i prizna da je mazga ali nema pomoci....dobro , isto je ponosan na to kao i ovaj..

Poslednja izmena:
Mnogo svetskih kultura tokom istorije je izmešano u našem današnjem ponašanju

Ipak, nakon petooktobarskog eksperimenta kako tretirati zaposlene, narod ide kao agresivni zombi po ulici
Što je najgore mladi se tako ponašaju, nas su bar učili da poštujemo starije iako ih ne poznajemo.
Sad je sistem KO TE YEBBE

"БАЛКАНИЗАМ; Безначелност, борба недопуштеним средствима, подвала, политичка убиства, подмићивање, страст за богаћењем, пузавост према вишим а грубост према нижим од себе. "

(Вујаклијин лексикон, 1954. год.)

Mocan Vujaklija, nisam znao da je ovaj posao vec odredjen , a pricali su da je narod pre socijalizma bio predivan i zlatan...

- - - - - - - - - -

Evo o emocijama kod simpanzi...ima interesantnih detalja oko udruzivanja...

Poslednja izmena:
Има и пре црвених...

"Видећи вашу неслогу и домаћи рат у сва племена од ваше Нахије, ја с мојом највишом жалоћу и плачем и видим да сте ви сами себе и својој дјеци највише крвници и непријатељи душевни и тјелесни и да сви ђаволи и сви ваши непријатељи од свијета не би могли толико зла, ни толико штете и срамоте вам учинити, колико ви сами себе чините... Ви се не можете крви братске наситити, ваша слава, ваше поштење, ваша похвала и дика и ваше јунаштво стоји у вашу домаћу рат и неслогу, у коју највишу своју срећу и радост находите..."

Владика Петар I

"БАЛКАНИЗАМ; Безначелност, борба недопуштеним средствима, подвала, политичка убиства, подмићивање, страст за богаћењем, пузавост према вишим а грубост према нижим од себе. "

(Вујаклијин лексикон, 1954. год.)

Ipak , da li je ovo Balkanizam...
To srecem cesto ali to nije ovo...
Ovo mi je zasmetalo...zasto je pridrzavanje protokola i pravila udbasko i pizdunsko, a zlobno iz pakosti je srcano i covecno...?

Ovo mi je zasmetalo...zasto je pridrzavanje protokola i pravila udbasko i pizdunsko, a zlobno iz pakosti je srcano i covecno...?

Мени је на болдовано прва асоцијалија био Господар. Баш онако... воли друштво свих српских непријатеља и драги су му гости, а сопствени народ презире.

Ево цео текст, па ко хоће нека чита.

http://www.novosti.rs/dodatni_sadrzaj/clanci.119.html:276267-Uro273ena-srpska-nesloga

Мали додатак тексту, Срби су директни потомци Јафета а не Хама.

Sto je najgore, ja ne mislim da je to u genima, nego da se izvrsila selekcija pa su oni koji su posedovali takvo gensko usmerenje izdignuti a oni koji nisu su oterani i nabijeni u cosak...

Ali da se u buducnosti ocekuje jednoumlje, to izgleda izvesno...

Sto je najgore, ja ne mislim da je to u genima, nego da se izvrsila selekcija pa su oni koji su posedovali takvo gensko usmerenje izdignuti a oni koji nisu su oterani i nabijeni u cosak...

Ali da se u buducnosti ocekuje jednoumlje, to izgleda izvesno...

И за такву врсту селекције требају ти генетске предиспозиције, агресивни кретени су увек имали боље шансе да се размноже. Научно потврђено. И то је реалност, воли је или не, то је што је.

Па Кина не би ни опстала као држава када би свако терао по своме, превише их је. Толику популацију мораш да зауздаш иначе оде све бестрага.

Kako to Nice kaze, samo su bolesni pronasli pakost... U sredini koja precutno gaji sticanje bez velikog truda, pogresno je ocekivati bilo kakvu nagradu i priznanje za realnu vrednost, sto se svakodnevno moze primetiti u okruzenju. Ono sto upada u oci je izrazen interes u svim sferama zivota, od prijateljstva preko posla do vencanja i postelje, koji stvara devojke koje traze momke da im omoguce zivot bez rada, uz sto manje stresa, zalaganja i muke, dok momci teze sticanju preko noci, najcesce kriminalom ili otimanjem, opet uz sto manje realnog rada. Ljudi bi to nazvali spojem bitange i princeze. Da bi se tim kraljevima i kraljicama omogucio takav zivot, neko mora i da radi, neko mora da stvara realnu vrednost, koja se ponizava, otima, ili placa jeftino. U tu grupu spadaju svi oni koji odstupaju od unapred utabane hijerarhije nasledstva i uvecanja imetka zenidbom/udajom.. Svi oni koji polako sticu realnim trudom i zalaganjem, u ovoj sredini smatraju se budalama kojima treba sto vise otezati i koje treba sto vise upregnuti.. Takvi se udruzeno ponizavaju, odbacuju i vredjaju.. Rekao bih da ceo sistem funckionise po principu da od 10 ljudi u kolektivu, samo troje radi i vuce za sve ostale, koji otvoreno kazu "ako neces daj otkaz, ko te hebe".. Dokle ce to tako, videcemo...

Pa taj covjek je postavio svoj sebicni ego kao mjerilo ponasanja, i mnogi to rade po citavom svijetu bez obzira na drustveno uredjenje. Ja ne zivim na Balkanu ali srecem ljude koji zive filozofiju "Ja Sam Bog i sto ja radim i kazem, to je ispravno".

Inviato dal mio HUAWEI TAG-L01 utilizzando Tapatalk

kako kad

mogu biti ogromni a mogu biti mali

prosecno nisu nesto

romi i albanci pomazu svojima da odu u tudjinu , srbin uglavnom kuka kako je i tamo lose i nece

crnogorci, bosanci, kosovari i ostali se pomazu medjusobno po srbiji dok je srbinu(sumadija ) komsija najgori neprijatelj

Back