Koliko su ružne

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
inspirion:
formušice.
Meni se čini da su veoma, sa obzirom da u profil i avatar stavljaju sise, usne, slike kako imaju dečka konačno..... Pogotovu što ovoliko provode vremena na forumu i nikako da shvate da muškarci nisu otišli od njih što se plaše vezivanja. Već što su......znate već šta.

Pa momci, koliko je prosečna forumašica ružnija od normalne ženske pojave?

delta fi = 10

:(
 
hanibaI77:
/.../
ja samo videh da se sa vise njih nalazis na ratnoj nozi to je to.
/.../

Znam da nema veze sa temom i da većinu ne zanima, ali pošto si već spomenula...
Sad sam tek shvatio da te dve forumašice koje me s vremena na vreme negde napadnu... Ljute su na mene zbog iste stvari :shock: Kad je letos bila ona velika tema i afera, stao sam izmedju njih i pozivao na objektivnost i istinu i zbog toga su se obe nadrndale na mene :shock: A treći, forumaš zbog kojeg je i bila otvorena ta tema (kojeg sam, btw, jedino ja tamo branio) isprozivao me (kao, njegovo zezanje :roll: ) na nekoj temi na književnosti :?

Pa šta će onda Groucho da radi kad sledeći put bude video neki pičvajz na forumu? Da se poziva na razum i istinu? Ne. Reći će, ebite se, slikajte se, radite šta hoćete... Da zbog takvih kasnijih ponavljačkih prozivki ne ispadne Groucho opet 'nepopularan' i meta za sve.

Eto, dokle je došlo, kad nas ružne i sa malim kitama tako napadaju, kako li je tek onim kuratim? :lol:
 
Groucho Marx:
Znam da nema veze sa temom i da većinu ne zanima, ali pošto si već spomenula...
Sad sam tek shvatio da te dve forumašice koje me s vremena na vreme negde napadnu... Ljute su na mene zbog iste stvari :shock: Kad je letos bila ona velika tema i afera, stao sam izmedju njih i pozivao na objektivnost i istinu i zbog toga su se obe nadrndale na mene :shock: A treći, forumaš zbog kojeg je i bila otvorena ta tema (kojeg sam, btw, jedino ja tamo branio) isprozivao me (kao, njegovo zezanje :roll: ) na nekoj temi na književnosti :?

Pa šta će onda Groucho da radi kad sledeći put bude video neki pičvajz na forumu? Da se poziva na razum i istinu? Ne. Reći će, ebite se, slikajte se, radite šta hoćete... Da zbog takvih kasnijih ponavljačkih prozivki ne ispadne Groucho opet 'nepopularan' i meta za sve.

Eto, dokle je došlo, kad nas ružne i sa malim kitama tako napadaju, kako li je tek onim kuratim? :lol:

ghrucho njek se oni svi hebu ti si napisao knjigu a oni su se potpisali ...na lichnoj karti
eto pa nek ti pljunu pod prozor

a sam nahushkala ok???

a branio me chovek pohvalio me ovo je sad vracanje
shto sam lepo prdnula bas sam srecna
:( sam sharmirala masu konachno
 
"Lepo je predmet naše žudnje, koncentrisani, uspeli život. Lepo doba, lep konj, lepo vino, kažemo, i naravno, lep čovek, lepa haljina, lepa jabuka, kažemo za ono što bismo rado imali. Kad biramo među ponuđenom robom, voleli bismo one stvari koje izražavaju nešto naše, one koje nam dolikuju. Lepotu legitimiše žudnja, to što je hoćemo.
Tražimo ono što je pravo, ono što je poput engleskog štofa od čiste vune, ali, u vreme veštačkih materijala šta je pravi materijal? I zašto ne bi veštački čovek bio pravi čovek? Tražiš pravo, a umesto njega nalaziš klišee. Da li je lepo ono što tražimo? Ono što nastojimo da ulovimo, da dosegnemo, ono što nećemo dosegnuti, ukratko, da li je lepo ono što je – neuhvatljivo? Ono za čim uzalud čeznemo, premda nam je na dohvat ruke?
Ne govorimo ni o kakvim slučajnostima. Bio je lep meč. Bio je lep gol. Lopta i ne može drugde nego u gol. Lepa kuća neka bude udobna za stanovanje, lepa haljina prijatna za nošenje, a društvo lepog ljudskog primerka neka bude podnošljivo. Neka bude u njemu izazova i rastrećenja. Lepa pojava nosi u sebi odobrovoljenost. Čovek se teši da je lepo ono što jeste, ono što hoće i ono što može sebi da priušti.
Ono što nam se bez interesa dopada? Ali, najviše nam se dopada ako nas zanima. Neka i roman bude hrskav, ali i al dente, kao dobre špagete. Neka ima rezistenciju. A onda obrneš ugao gledanja, i kažeš: neka samo trči za neuhvatljivim onaj ko je lud! I ova naherena seoska krčma je lepa, lepo je i blato pred njom, i naravno, lep je i ovaj rasklimani bicikl. Isti je slučaj i sa rođacima. Lepo je, zato što je tvoje - tvoja majka, dete, žena ili muž, kuća, domovina ili tek onih nekoliko kvadratnih kilometara gde se najviše krećeš.
Maločas bilo je lepo samo ono za čim si žudeo, i to uzaludno, a sada – prema esetetici poniznosti – lepo je ono što jeste. Ono što je dato. Tvoja sudbina, tvoje dete, nepoznati koji ti ide u susret na ulici, i ovo stepenište kojim se svakodnevno penješ i spuštaš. Zar ovo odvratno stepenište? Da, to je lepo. Nekakvo jeste."

Govor gospodina Đerđa Konrada na svečanoj dodeli počasnog doktorata
 
Forum kao utočište.....

Zbog čega sve?

Ako lepotu svedeš na sliku, onda je slika i najbolje rešenje.
Ako lepotu svedeš na dušu, onda je duša najbolje rešenje.
Ako lepotu svedeš na mamac, onda je kučka najbolje rešenje.
Ako lepotu svedeš na "macu" , onda je pile najbolje rešenje.
Ako lepotu svedeš na strast, onda je "lomilica" najbolje rešenje.

--------------------------------------------------------------------------------
Ne verujem da su forumašice ružnije od proseka, ali je slika bolje rešenje.
Forum je utočište za nerazumne i nerazumljive duše, a to nije traženo baš, pa se i ne hvali.
Mamac su reči, i na rečima najbolje i da ostane, jer mamac u Realu nisu samo reči.
Piletinu mentalno navatati već predstavlja neetiku.
Strast, samo na početnicima , dok samovrednovanje i iluzija foruma ne pretvori fizičku strast u mentalnu tiraniju.
 
snoshaj efendija:
Dobro nisu sve, ali ti npr. uglavnom delujes ofucano i nedoyebano.

a ti delujesh ko pravi macho i dasa i nije lepo da slabijeg od sebe vredjash
zar ne.
chemu to tisisuperioran

za lexu ne znam aznash da sam ja ovo ofucana i nedoebana
dok nekog ne smlatim :)

mada shto bi nesto moralo da bude lepo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top