Koliko su ružne

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

inspirion

Iskusan
Poruka
5.667
formušice.
Meni se čini da su veoma, sa obzirom da u profil i avatar stavljaju sise, usne, slike kako imaju dečka konačno..... Pogotovu što ovoliko provode vremena na forumu i nikako da shvate da muškarci nisu otišli od njih što se plaše vezivanja. Već što su......znate već šta.

Pa momci, koliko je prosečna forumašica ružnija od normalne ženske pojave?
 
inspirion:
formušice.
Meni se čini da su veoma, sa obzirom da u profil i avatar stavljaju sise, usne, slike kako imaju dečka konačno..... Pogotovu što ovoliko provode vremena na forumu i nikako da shvate da muškarci nisu otišli od njih što se plaše vezivanja. Već što su......znate već šta.

Pa momci, koliko je prosečna forumašica ružnija od normalne ženske pojave?

A ova forumašica nikako ne razume zašto vi, momci, krenete u generalnu pljuvačinu kad vas neka devojka "nagazi"?

Da li je to nešto čudno u vazduhu? Sunčeve pege i slične pojave? Ubedjena sam da se nešto dogadja, jer ni jedna tema ne ostaje bez žaoka, ni na jednom delu foruma.
 
teardrop:
A ova forumašica nikako ne razume zašto vi, momci, krenete u generalnu pljuvačinu kad vas neka devojka "nagazi"?

Da li je to nešto čudno u vazduhu? Sunčeve pege i slične pojave? Ubedjena sam da se nešto dogadja, jer ni jedna tema ne ostaje bez žaoka, ni na jednom delu foruma.

ma ajde tear..ne mislis ozbiljno?
pusti decke neka se ispucaju..zene su krive za sve:D
 
inspirion:
formušice.
Meni se čini da su veoma, sa obzirom da u profil i avatar stavljaju sise, usne, slike kako imaju dečka konačno..... Pogotovu što ovoliko provode vremena na forumu i nikako da shvate da muškarci nisu otišli od njih što se plaše vezivanja. Već što su......znate već šta.

Pa momci, koliko je prosečna forumašica ružnija od normalne ženske pojave?


He he he pa vidim ti imas pune ruke posla, ono imas "zensku pojavu" pored sebe, a ovde na forumu radis ......sta?

Nemoj da ti bude krivo, stavi i ti sise, usne, ki tu, sta te briga. Bas bi bilo interesantno , malo za promenu. :)
 
teardrop:
A ova forumašica nikako ne razume zašto vi, momci, krenete u generalnu pljuvačinu kad vas neka devojka "nagazi"?

Da li je to nešto čudno u vazduhu? Sunčeve pege i slične pojave? Ubedjena sam da se nešto dogadja, jer ni jedna tema ne ostaje bez žaoka, ni na jednom delu foruma.

Nisam razumeo ko je koga naguzio. A priznajte da ste ružne.
Mislim, biće vam lakša savest
 
Groucho Marx:
Kako ste se (već) primile...
Mislim da je vreme da neko napravi i uporednu analizu sličnih tema na ž.k. i s.m. Barem da ih izbroji...
Mislim da bi se neke od vas iznenadile...


grucho, druze stari8-)

ova forumasica poznata po tome kako se prima:D
nije ucestvovala na slicnim temama na zk...:D
smesni ste..ko bioskop, sto bi reko jedan moj prijatelj:wink:
 
ja sam samo pitao muskarce da kazu kako jeste.
A žene moraju pa moraju da budu mirođije na svakoj temi.
Mislim stvarno........

A inače, neću da stavim svoju sliku. Sa obzirom da sam neke forumaše upoznavao u RL, koje ne bi voleo da znaju da sam na forumu krstica. I lepo izgledam, tako da nemam komplexa.
 
SINDI:
grucho, druze stari8-)

ova forumasica poznata po tome kako se prima:D
nije ucestvovala na slicnim temama na zk...:D
smesni ste..ko bioskop, sto bi reko jedan moj prijatelj:wink:

Sindi, drugarice stara...
Nisam ni rekao, ni mislio, niti mi je izgledalo da si se ti primila... I znam šta (i ti) pišeš, tako da znam da se nisi... iskompromitovala :lol:
A ti si mene spremno ubacila u grupu smešnih :) Pa, drago mi je što sam i ja uspeo da te nasmejem...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top