Koliko su muškarci od 174cm sposobniji od onih od 194cm, pa traže ravnopravnost?

Pritom, zaista nemam ništa protiv ljudi koji su niži od mene-računam da su sposobni za sve što i ja, a mnogi očito za dosta toga bolje i više.
Juče sam srela školsku posle 15ak godina. Bile smo najviše devojke u razredu. Gledamo se, prepoznajemo, grlimo, ona šeta "mojom" ulicom sa svoja dva lepa mlada momčića, sa svojim sinovima.
Lepa je kao i uvek, pravo i odmereno hoda, vrlo malo se izmenila.
Delimo čak i prezime, devojačko, pa mi je nenamerno i često padala na um-šta je sa njom, i gde je.
Lepe smo, ali smo bile po visini blago dalje od proseka.

Sigurno su mnogo vise njih nizi od 175, nego visi od 190.

I to mnoooogo vise njih.

Zamisljam coveka od 100 kila da prelazi one poligone gde se vise trazi izdrzljivost nego snaga.

Netacno. Jer znam, ne nagadjam. :)

U 63. padobranskoj je prosek izmedju 183 i 185.
Slicno i u 72. specijalnoj.
U Gardi je prosek preko 185.
U Kobrama poput Garde.
A podvodni diverzanti su najvisi, moj brat-drug je 185 i jedan je od najnizih tamo :)

Bukvalno ces tesko da nadjes u specijalnim jedinicama vojske nekog ispod 180, ako uopste nadjes.

Za specijalne policijske jedinice ne znam, ali nisu ni oni sitni.

Netacno. Jer znam, ne nagadjam. :)

U 63. padobranskoj je prosek izmedju 183 i 185.
Slicno i u 72. specijalnoj.
U Gardi je prosek preko 185.
U Kobrama poput Garde.
A podvodni diverzanti su najvisi, moj brat-drug je 185 i jedan je od najnizih tamo :)

Bukvalno ces tesko da nadjes u specijalnim jedinicama vojske nekog ispod 180, ako uopste nadjes.

Za specijalne policijske jedinice ne znam, ali nisu ni oni sitni.
Znam da ne nagadjas, ali su mi ovi tvoji podaci za prosek, izuzev Garde naravno, jednostavno neverovatni.

Back