Koliko ste spremni u zivotu da zrtvujete za jedan dobar sex?

*Mihal*

Domaćin
Poruka
4.181
Svako jedan od nas ce da odleti u lepshe krajeve kad mu zakuca skund poslednji njegovog zivota. A sta cemo poneti sa sobom? Lepe uspomene ili gorke muke i jade?

Koliko ste u zivotu spremni zrtvovati za jednu prelepu sexualnu uspomenu?

Jedan dinar?
Kesicu bonbona?
Besna kola?
Celo imanje?
...

Sve zivo i nezivo na zrtvenik! Pa da nam zamirishe dim darova zrtvrnijeh namenjenih za jedan dobar sex!

:D
 
ne želim da se sećam riba, želim da se one sećaju mene
ženama se stvaraju uspomene, ne muškarcima
muškarci ginu, danas su nekako - mekušci
i za....
ovako, hteo sam nešto drugo da napišem, o čemu sam razmišljao ali me ova tema prekinula ( nekako mi se učinile sličnim )
dakle : da muškarac i žena makar bili samo do kraja života zajedno ili sa drugim partnerima, uvek imaju samo jednu noć ( poput noći u Šeširu od riblje kože, čije stranice sam tek večeras ukapirao ), u kojoj će se strahovito tucati i sve sabrati, podeliti, pa oduzeti, stvoriti pa ubiti, u noći kada su bilo jedno ali to se ne ponavlja sa istim partnerima
 
Svako jedan od nas ce da odleti u lepshe krajeve kad mu zakuca skund poslednji njegovog zivota. A sta cemo poneti sa sobom? Lepe uspomene ili gorke muke i jade?

Koliko ste u zivotu spremni zrtvovati za jednu prelepu sexualnu uspomenu?

Jedan dinar?
Kesicu bonbona?
Besna kola?
Celo imanje?
...

Sve zivo i nezivo na zrtvenik! Pa da nam zamirishe dim darova zrtvrnijeh namenjenih za jedan dobar sex!

:D

Ne zelim nista da zrtvujem,posebno ne za uspomene.Cemu to?Da bih mogla da se secam kako mi je nekada bilo dobro?
 
Tome sam se i nadala :zaljubljena:

d_dance.gif
 

Back
Top