Koliko ste spremni da čekate?

Jesam li ja napisao da su joj teme lose? Samo sam napisao moje misljenje za naslov. Zivim u donekle demokratskom drustvu pa samiti time imam pravo i izjasniti se, sta ne?
pustite teme... nije bitno ko ih postavlja, već to što kažeš da li je naslov dobar.
Pa meni baš to pada na pamet, da se radi o čekanju..
Ali su neki rekli da im je to prirodno stanje i da ne doživljavaju kao čekanje. To je takođe doprinos priči.

Šta raditi kada nema bliske osobe? Šta je drugo nego čekanje na pravu ako u međuvremenu nećeš ni sa kim da se dohvatiš?
 
pustite teme... nije bitno ko ih postavlja, već to što kažeš da li je naslov dobar.
Pa meni baš to pada na pamet, da se radi o čekanju..
Ali su neki rekli da im je to prirodno stanje i da ne doživljavaju kao čekanje. To je takođe doprinos priči.

Šta raditi kada nema bliske osobe? Šta je drugo nego čekanje na pravu ako u međuvremenu nećeš ni sa kim da se dohvatiš?
Mozda neko i ceka, ali j a sam neaktivan. Ako mi se neko svidi pridem i pitam ako ce izaci, nemam uopce bed od odbijanja. Zadnji put sam se malo izblamirao jer zenu znam samo iz vidjenja pa kada sam je pitao rekla mi je da je udana na sta sam se ispricao i otisao ča.
Sta radim kada nemam bliske osobe sam vec napisao. Imam dosta aktivan zivot, barem do sada sam imao.
 
pustite teme... nije bitno ko ih postavlja, već to što kažeš da li je naslov dobar.
Pa meni baš to pada na pamet, da se radi o čekanju..
Ali su neki rekli da im je to prirodno stanje i da ne doživljavaju kao čekanje. To je takođe doprinos priči.

Šta raditi kada nema bliske osobe? Šta je drugo nego čekanje na pravu ako u međuvremenu nećeš ni sa kim da se dohvatiš?
Cuj sta raditi, ima toliko stvari koje mozes da radis, da padam na nos od umora, a gde su sve one koje su mi u planu.
Nema bliske osobe, to je to, prihvatis trenutnu realnost i zivis sa njom. Nekad lakse, nekad teze.
 
Али годинама апстинирати као неки, то по мени није нормално. Капирам да тада човек несвесно прсава.

Normalno je "apstinirati."
Ne postoji fizicka potreba za sexom. Fizicka potreba kad se pojavi je potreba za svrsavanjem, da se istreses, a nije fizicka potreba za seksom sa drugom osobom. Ljudi se mogu tako istresati godinama, kad ih uhvati, pred spavanje, u tusu.

Seks sa drugom osobom je dusevna potreba, a ne fizicka, da si sa osobom od koje primas dobar utisak, ko ti se svidja, da zelis da si blizak, i onda imas nagon da si s tom osobom u odnosu. To nije fizicka potrebe.
Moguce je da radis, da odgajas djecu kao samac, imas obaveze, nisi u filmu gledanja drugih osoba, niko ti ne ostavlja ni utisak niti ti se svidja jer nisi u tom filmu, i godine prodju, i nemas dusevnu potrebu za odnosom. To je realnost, i nema nista nezdravo u tome, jednostavno dusa ti ne trazi to i tako prodju godine. Ne moras da imas odnos jer ti dusa ne isce.

S te strane, problemi izmedju dvije duse dovode do problema u seksu i u braku, jer je seks dusevna potreba.
 
Poslednja izmena:
Normalno je "apstinirati."
Ne postoji fizicka potreba za sexom. Fizicka potreba kad se pojavi je potreba za svrsavanjem, da se istreses, a nije fizicka potreba za seksom sa drugom osobom. Ljudi se mogu tako istresati godinama, kad ih uhvati, pred spavanje, u tusu.

Seks sa drugom osobom je dusevna potreba, a ne fizicka, da si sa osobom od koje primas dobar utisak, ko ti se svidja, da zelis da se blizak, i onda imas nagon da si s tom osobom u odnosu. To nije fizicka potrebe.
Moguce je da radis, da odgajas djecu kao samac, imas obaveze, nisi u filmu gledanja drugih osoba, niko ti ne ostavlja ni utisak niti ti se svidja jer nisi u tom filmu, i godine prodju, i nemas dusevnu potrebu za odnosom. To je realnost, i nema nista nezdravo u tome, jednostavno dusa ti ne trazi to i tako prodju godine. Ne moras da imas odnos jer ti dusa ne isce.

S te strane, problemi izmedju dvije duse dovode do problema u seksu i u braku, jer je seks dusevna potreba.

Све ок, али годинама да се човек самозадовољава је много. Неће бити да од осам милијарди људи на овом свету не можеш да нађеш неког приближно себи "душевног" како си ти то дефинисао.
 
Све ок, али годинама да се човек самозадовољава је много. Неће бити да од осам милијарди људи на овом свету не можеш да нађеш неког приближно себи "душевног" како си ти то дефинисао.

Ako ti dusa ne trazi ili ne nalazi osobu, onda je u redu. Pa taman i citav zivot trajalo. Naravno, za ocekivati je da ce se pojaviti potreba da si sa nekim u neko vrijeme, da ce neko ili nesto ostaviti utisak na tebe da trazis vezu ili bliskost, pa da imas seks.
Ali ako se ne pojavi, i to je u redu.
 
Pa ako neko trpi znači da mu nije dobro
Ako neko zaista ne želi sex bez ljubavi onda jedino što može da pati je što ljubavi nema
Postoji i drugi način, jel, da prosto nađe nekog ko želi, sposoban je i može.
Ali se nekada nesposobnost da se nađe dobar partner za sex opravdava nemanjem osobe za ljubav
mozda neko zaista zeli sex bez ljubavi
al sta da radi kad se svaka u njega zaljubi
pa mu i sex presedne :sad2:
 
Ima jedna seljacka izreka koju cuh davno,kada bejah jos mlad,zelen i isfrustriran oko zenskadije.
"Baki ne juri se za autobusima i zenama". Pobegli mi silni autobusi zene dolazile i odlazile,neke sam i najurio al mi barem ostali neki zivci. Dobar sam. :)
ima jos jedna bolja o filozofiji zrelog muskarca koju je izrekao milenko smoje
znaci:

piti
jesti
i
curice gnjesti
 
Xexe a kako je to prava ako se uvek zavrsi,u tom trenutku je prava a ,ne u tom trenutku ste pogresno procenili da je prava,znaci mozete opusteno uvek biti s bilo kim jer verovatno nije pravi
kolega, zbog ove vase dvostruke negacije mi se polomio abakus
sad ubacujem podatke u mrezni plan da bolje izvedem zakljucak
 

Back
Top