Koliko ste spremni da čekate?

Tocan odgovor je za svakoga drugaciji tako da ima tocnog odgovora.
Meni nije tuznjikava tema jer sam tako odabrao. Koliko vidim od nekih svojih poznanica koje cesto skacu s jednog na drugog mogu zakljuciti izmedu ostalog da bas i nisu samostalne, a od dvije sam primjetio da ne mogu provest vrijeme same pa su se cesto uvaljivale u sranj...

Malo si se s ovim boldanim krivo izrazila pa nisu to visinske pripreme ili neki drugi trening.
Da, zvuci bezveze i nespretno sroceno, ali mislim da razumes.
 
Hoću da kažem, lako je samo reći ili imati stav - neću kontakte bez ljubavi. Ali da li uz to stoji čvrsta odluka da to jedino ima smisla? I šta ako ta ljubav neće više doći nikada? Neki ljudi su zaljubljive prirode, ja na primer nisam.
 
Imam priličan broj ženkica kojima služim kao ispovedaonica, rame za plakanje, ne znam zašto svi imaju potrebu da mi se poveravaju, valjda dobro slušam, šta li?
Još nisam čula ni od jedne da je rekla e čist seks sa nekim random likom je super, odlično, bilo mi je divno....uglavnom su komentari...smućkaj i prospi.
Ne kažem da to treba da bude neka ekstremna ljubav, prava, jedina, bajkovita, ali mora nešto da postoji, neka uzajamna privlačnost, hemija... nešto...
 
Pa ako čovek nešto reši sa dobrom voljom onda i ne može biti očajanja zar ne?

Kao kada neko posti... nije on očajan što ne jede. jer ako jeste, to mu i nije neki post.

Nije tako. Tebe tjera nagon da izlazis. S druge strane neke ne tjera nagon, ne traze, ne zanima ih.
Ti izlazis sa najboljom namjerom, i nagonom, da nadjes vezu koja traje, a ne nalazis, sve zavrsi brzo i izgleda povrsno. Mozes biti ocajna.
 
Imam priličan broj ženkica kojima služim kao ispovedaonica, rame za plakanje, ne znam zašto svi imaju potrebu da mi se poveravaju, valjda dobro slušam, šta li?
Još nisam čula ni od jedne da je rekla e čist seks sa nekim random likom je super, odlično, bilo mi je divno....uglavnom su komentari...smućkaj i prospi.
Ne kažem da to treba da bude neka ekstremna ljubav, prava, jedina, bajkovita, ali mora nešto da postoji, neka uzajamna privlačnost, hemija... nešto...
pa uzajamna privlačnost nije isto što i bliskost...
o tome ne pričamo
hemija je nužna da bi se seksualni odnosi održavali, ali to nije bliskost, ljubav
da li pričamo o istom?
 
Hoću da kažem, lako je samo reći ili imati stav - neću kontakte bez ljubavi. Ali da li uz to stoji čvrsta odluka da to jedino ima smisla? I šta ako ta ljubav neće više doći nikada? Neki ljudi su zaljubljive prirode, ja na primer nisam.
Ti si odrasla, pametna, obrazovana žena...koliko sam do sad shvatila ostvarena na mnogim životnim poljima, možeš da radiš sve što ti prija sve dok si sigurna da ne ugrožavaš svoju bezbednost, dok poštuješ sebe kao ženu i ličnost.
 
Bez uvrede pa sta ti radis onda sa tim svim silnim muskima onda, volis mišića? :mrgreen:
Dešava se da bude lepo sa osobom sa kojom se ne volim. Kako lepo? Pa umemo lepo da ćutimo, leškarimo, lepo je kada se ljubimo, seksamo... slušamo zajendo muziku, postoji privlačnost, neko se lepo smeje, simpatičan je i slično.. dakle, postoji užitak od tog odnosa. Sve je tu, ali nije blikost, ljubav. kako ti to vidiš da pišem kao neka životinja koja naskače na rac? Pa ljudi imaju i svoju ličnost koja se može dopadati iako nema ljubavi.
 
Dešava se da bude lepo sa osobom sa kojom se ne volim. Kako lepo? Pa umemo lepo da ćutimo, leškarimo, lepo je kada se ljubimo, seksamo... slušamo zajendo muziku, postoji privlačnost, neko se lepo smeje, simpatičan je i slično.. dakle, postoji užitak od tog odnosa. Sve je tu, ali nije blikost, ljubav. kako ti to vidiš da pišem kao neka životinja koja naskače na rac? Pa ljudi imaju i svoju ličnost koja se može dopadati iako nema ljubavi.
Nije bas tako, ali nesto slicno.
 
Imam priličan broj ženkica kojima služim kao ispovedaonica, rame za plakanje, ne znam zašto svi imaju potrebu da mi se poveravaju, valjda dobro slušam, šta li?
Još nisam čula ni od jedne da je rekla e čist seks sa nekim random likom je super, odlično, bilo mi je divno....uglavnom su komentari...smućkaj i prospi.
Ne kažem da to treba da bude neka ekstremna ljubav, prava, jedina, bajkovita, ali mora nešto da postoji, neka uzajamna privlačnost, hemija... nešto...
To je individualna stvar...sve zavisi kako nekom sekualitet funkcioniše.To što je na primer nekim osobama potrebno samo da neko ima odgovarajuću boju glasa ili očiju,ili fizički izgled ne znači da tu nema nekih razvijenih osećanja...
 
Svi smo razliciti.
Mnoge zene mi se fizicki dopadaju.
Neke od njih su jako simpaticne i njihov karakter mi je super.
Ali ja svesno biram da seksa nece biti samo da bi se desio jer eto nije odavno.
Moze sa moje strane biti KLIK a zensko me uopste ne konstatuje ili obrnuto...
Mora nesto da se poklopi neke kockice da se slozze.
Koliko bih cekao? Koliko god treba.
To je moj odgovor.
 
Standard
ŠILJILO JEDNOSTRUKO METALNO (1 NOŽ)


Dvocjevka :rotf:
ŠILJILO DVOSTRUKO METALNO KOH-I-NOOR
 
Da zaključim...ja lično...spremna sam da čekam dugo i da uradim mnogo toga zbog/za osobu do koje mi je stalo, prema kojoj imam osećanja!
Isplati se čekati...možda su pokreti isti ili slični, ali osećaj je mnooogooo drugačiji sa osobom koju voliš!

Ali nismo svi isti i svako treba da radi sve što mu prija ako time ne ugrožava sebe ili druge🙋
Pozz
 
eee to što sam ja po prirodi ladna cigla i što imam momente da mi cure a i momci bukvalno crtaju da hoće da se seksamo a ja bih da sedimo i pričamo,ljigavimo se i mazimo to je već moj problem...Ali meni stvarno treba jak osećaj bliskosti i poverenja sa nekom osobom inače mi nije prirodan seks...
 

Back
Top