Koliko ste spremni da čekate?

I ja sam imala period posle rođenja najmlađeg detata da nisam imala sex 7 godina... ali ne zato što sam mislila ovo ili ono, prosto je situacija bila takva da nisam imala stalnog partnera a ni vremena da ga tražim. Nisam htela sex na noć. I bilo je ok, zadovoljavala sam se sama kada mi dođe. No, to su bili specifični uslovi sa prepuno obaveza, koji su bili pa prošli. Nego je ovde više bitno pitanje da li smo spremni da čekamo nekoga specijalnog i koliko? Kao odluka ili prirodno, kako ti kažeš
Nije u pitanju odluka...
Nemam želju za sexom kao fizičkom radnjom, imam želju za intimnošću sa osobom koju volim, koja me privlači...
 
Malo pre si rekao nekome je i to previše,,, par meseci. I šta onda? Bliska osoba se ne nalazi u prodavnici. Znaš i sam. Šta kada prođe tih par meseci i opet je nema ni na vidiku?
Gle,sve zavisi kako tebi lično funkcioniše sekualitet.Nisu svi ljudi demisekualni da im treba dublja emotivna vezanost da bi razvili sekualnu želju prema nekoj osobi...Nekima je dovoljno da ta ossoba ima samo odgovarajući šarm i fizički izgled...ili samo da zrači na neki način...sve je to individualna stvar.
Neko kao ja ko je demiselualan jednostavno ide kroz život,gleda svoja posla i se pre i ili kasnije naiđe neko sa kim kliknemo na taj način...nema sad tu frustracije i izčekivanja da li će,kad će i tako to...Samo ima to svojih mana jer obično dok se mi zagrejemo ljudi se ohlade...izgube interesovanje i jednostavno nađu nešto pristupačnije
 
Necu uzet taj dzem.
Razumem svacije glediste.
Nema tacnog odgovora.
Malo tuznjikava tema.
Dokle cekati, ima li svrhe cekati, sta se da kompromisno prihvatiti, zavisi od pristupa i prioriteta.
Isto se moze pitati i za ostvarivanje porodice. Hvala Bogu, to odradila, ali taj protok vremena i neizvesnost umeju biti nezgodacija. To pretenciozno usiljeno trazenje ne vodi nicemu.
 
Da li ces pojesti hleb i dzem, samo da bi se zasladio koliko-toliko, ili ces ipak sacekati da kupis omiljenu cokoladu ili keks? Nekad ces uzeti taj dzem, ali ipak dosadi, jer nije to TO.
dosadi, ali ipak ćeš nekada uzeti? jel si gladna? znaš da nije to to, ali opet si jako gladna.
Nažalost imala sam period u životu kad sam mislila da nešto moram jer sam bila u braku...
I bila sam intimna sa nekim prema kome više nisam imala želju ...odvratno...
Kad sam se toga oslobodila shvatila sam da ništa ne moram...ako nemam nekoga koga želim ne moram imati nikoga....🤷 Jednostavno
 
Gle,sve zavisi kako tebi lično funkcioniše sekualitet.Nisu svi ljudi demisekualni da im treba dublja emotivna vezanost da bi razvili sekualnu želju prema nekoj osobi...Nekima je dovoljno da ta ossoba ima samo odgovarajući šarm i fizički izgled...ili samo da zrači na neki način...sve je to individualna stvar.
Neko kao ja ko je demiselualan jednostavno ide kroz život,gleda svoja posla i se pre i ili kasnije naiđe neko sa kim kliknemo na taj način...nema sad tu frustracije i izčekivanja da li će,kad će i tako to...Samo ima to svojih mana jer obično dok se mi zagrejemo ljudi se ohlade...izgube interesovanje i jednostavno nađu nešto pristupačnije
Upravo to.
 
Gle,sve zavisi kako tebi lično funkcioniše sekualitet.Nisu svi ljudi demisekualni da im treba dublja emotivna vezanost da bi razvili sekualnu želju prema nekoj osobi...Nekima je dovoljno da ta ossoba ima samo odgovarajući šarm i fizički izgled...ili samo da zrači na neki način...sve je to individualna stvar.
Neko kao ja ko je demiselualan jednostavno ide kroz život,gleda svoja posla i se pre i ili kasnije naiđe neko sa kim kliknemo na taj način...nema sad tu frustracije i izčekivanja da li će,kad će i tako to...Samo ima to svojih mana jer obično dok se mi zagrejemo ljudi se ohlade...izgube interesovanje i jednostavno nađu nešto pristupačnije
Kod mene naravno da postoji gradacija...
Imala sam samo ove god više seksova sa različitim osobama, sa više ili manje seks. zadovoljstva ali bez intime i bliskosti. I neki susreti su bili lepi, sećam ih se lepo. Ali onda mi se desilo da se ponovo spojim sa osobom koju volim i bilo je 10x bolje nego sve to skupa kada se sabere. E sad, posle toga je onako... bezvz ponovo. To isto više ne može, nešto novo nije na vidiku, a ja opet imam potrebu za telenim kontaktom i ono malo što dobijem ja budem zadovoljna. Možda sam sad sve i rekla sebi ..
 
Ja sam već preko 30 godina više ili manje seksualno aktivna. Za sve te godine imala sam sex sa velikom bliskošću samo sa dve osobe, i to je trajalo ukupno par godina kada se sve sabere. Pišem sasvim otvoreno.
i ništa tu nije čudno u tome jer se taj duboki osećaj bliskosti ne razvija tako lako...zato sam i imao jako malo veza i puno,puno neuspelih pokušaja gde se jednostavno nismo skontali oko toga šta želimo...neke sam ja razočarao time što sam bio previše hladan,drugi su pa razočarali mene jer sam mislio da su kao ja demiseks i da im odgovara moj tempo a ipak nisu to bili i morali su da jednostavno traže dalje nešto pristupačnije...
 
Razumem svacije glediste.
Nema tacnog odgovora.
Malo tuznjikava tema.
Dokle cekati, ima li svrhe cekati, sta se da kompromisno prihvatiti, zavisi od pristupa i prioriteta.
Isto se moze pitati i za ostvarivanje porodice. Hvala Bogu, to odradila, ali taj protok vremena i neizvesnost umeju biti nezgodacija. To pretenciozno usiljeno trazenje ne vodi nicemu.
Tocan odgovor je za svakoga drugaciji tako da ima tocnog odgovora.
Meni nije tuznjikava tema jer sam tako odabrao. Koliko vidim od nekih svojih poznanica koje cesto skacu s jednog na drugog mogu zakljuciti izmedu ostalog da bas i nisu samostalne, a od dvije sam primjetio da ne mogu provest vrijeme same pa su se cesto uvaljivale u sranj...

Malo si se s ovim boldanim krivo izrazila pa nisu to visinske pripreme ili neki drugi trening.
 

Back
Top