Memnom
Elita
- Poruka
- 15.473
Jos jucer sam mislio napisati, ali sam zaboravio pa cu danas. Naslov teme nije bas dobro napisan po meni. Nije to ribolov da se ceka ili primjerice red u marketu.
Jos jucer sam mislio napisati, ali sam zaboravio pa cu danas. Naslov teme nije bas dobro napisan po meni. Nije to ribolov da se ceka ili primjerice red u marketu.
Jesam li ja napisao da su joj teme lose? Samo sam napisao moje misljenje za naslov. Zivim u donekle demokratskom drustvu pa samiti time imam pravo i izjasniti se, sta ne?Teme su joj odlicne. Sve je stav ukusa, ko sta kojom recju objasni.
Jesu, bas odlicne teme...na mnoge ne odgovorim, ali se zapitam ovako sama za sebe.Teme su joj odlicne. Sve je stav ukusa, ko sta kojom recju objasni.
Pročitala sam danas ovu tvoju poruku negde na raskrsnici čekajući zeleno... i kažem pa baš takoKako kaze ona pesma Hladnog piva
"kad nema velike ljubavi, dovoljna je i mala"
Meni to zvuci prihvatljivo...
pustite teme... nije bitno ko ih postavlja, već to što kažeš da li je naslov dobar.Jesam li ja napisao da su joj teme lose? Samo sam napisao moje misljenje za naslov. Zivim u donekle demokratskom drustvu pa samiti time imam pravo i izjasniti se, sta ne?
pa i to što kažešXexe a kako je to prava ako se uvek zavrsi,u tom trenutku je prava a ,ne u tom trenutku ste pogresno procenili da je prava,znaci mozete opusteno uvek biti s bilo kim jer verovatno nije pravi
Mozda neko i ceka, ali j a sam neaktivan. Ako mi se neko svidi pridem i pitam ako ce izaci, nemam uopce bed od odbijanja. Zadnji put sam se malo izblamirao jer zenu znam samo iz vidjenja pa kada sam je pitao rekla mi je da je udana na sta sam se ispricao i otisao ča.pustite teme... nije bitno ko ih postavlja, već to što kažeš da li je naslov dobar.
Pa meni baš to pada na pamet, da se radi o čekanju..
Ali su neki rekli da im je to prirodno stanje i da ne doživljavaju kao čekanje. To je takođe doprinos priči.
Šta raditi kada nema bliske osobe? Šta je drugo nego čekanje na pravu ako u međuvremenu nećeš ni sa kim da se dohvatiš?
Cuj sta raditi, ima toliko stvari koje mozes da radis, da padam na nos od umora, a gde su sve one koje su mi u planu.pustite teme... nije bitno ko ih postavlja, već to što kažeš da li je naslov dobar.
Pa meni baš to pada na pamet, da se radi o čekanju..
Ali su neki rekli da im je to prirodno stanje i da ne doživljavaju kao čekanje. To je takođe doprinos priči.
Šta raditi kada nema bliske osobe? Šta je drugo nego čekanje na pravu ako u međuvremenu nećeš ni sa kim da se dohvatiš?
Али годинама апстинирати као неки, то по мени није нормално. Капирам да тада човек несвесно прсава.
Normalno je "apstinirati."
Ne postoji fizicka potreba za sexom. Fizicka potreba kad se pojavi je potreba za svrsavanjem, da se istreses, a nije fizicka potreba za seksom sa drugom osobom. Ljudi se mogu tako istresati godinama, kad ih uhvati, pred spavanje, u tusu.
Seks sa drugom osobom je dusevna potreba, a ne fizicka, da si sa osobom od koje primas dobar utisak, ko ti se svidja, da zelis da se blizak, i onda imas nagon da si s tom osobom u odnosu. To nije fizicka potrebe.
Moguce je da radis, da odgajas djecu kao samac, imas obaveze, nisi u filmu gledanja drugih osoba, niko ti ne ostavlja ni utisak niti ti se svidja jer nisi u tom filmu, i godine prodju, i nemas dusevnu potrebu za odnosom. To je realnost, i nema nista nezdravo u tome, jednostavno dusa ti ne trazi to i tako prodju godine. Ne moras da imas odnos jer ti dusa ne isce.
S te strane, problemi izmedju dvije duse dovode do problema u seksu i u braku, jer je seks dusevna potreba.
@Nemoguća Могућност ?Све ок, али годинама да се човек самозадовољава је много. Неће бити да од осам милијарди људи на овом свету не можеш да нађеш неког приближно себи "душевног" како си ти то дефинисао.
Све ок, али годинама да се човек самозадовољава је много. Неће бити да од осам милијарди људи на овом свету не можеш да нађеш неког приближно себи "душевног" како си ти то дефинисао.
mozda neko zaista zeli sex bez ljubaviPa ako neko trpi znači da mu nije dobro
Ako neko zaista ne želi sex bez ljubavi onda jedino što može da pati je što ljubavi nema
Postoji i drugi način, jel, da prosto nađe nekog ko želi, sposoban je i može.
Ali se nekada nesposobnost da se nađe dobar partner za sex opravdava nemanjem osobe za ljubav
ima jos jedna bolja o filozofiji zrelog muskarca koju je izrekao milenko smojeIma jedna seljacka izreka koju cuh davno,kada bejah jos mlad,zelen i isfrustriran oko zenskadije.
"Baki ne juri se za autobusima i zenama". Pobegli mi silni autobusi zene dolazile i odlazile,neke sam i najurio al mi barem ostali neki zivci. Dobar sam.![]()
kolega, zbog ove vase dvostruke negacije mi se polomio abakusXexe a kako je to prava ako se uvek zavrsi,u tom trenutku je prava a ,ne u tom trenutku ste pogresno procenili da je prava,znaci mozete opusteno uvek biti s bilo kim jer verovatno nije pravi
Isposnik Milenko, sa Ostroga?ima jos jedna bolja o filozofiji zrelog muskarca koju je izrekao milenko smoje
znaci:
piti
jesti
i
curice gnjesti
Ah?jok
milisav
iz donje struge
nemoj teske teme od ranog jutraAh?
U se, na se i poda se?
Meni kasno veče.nemoj teske teme od ranog jutra
zimska kafa sa javorovim sirupom i scotchom se lepo slila
banana takodje
sad ljustim kiwija
oko 10 cu mozda nes smisleno da napisem
ako ne dobijem opstipaciju od foruma![]()