Koliko ste spremni da čekate?

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.570
Pitanje za sve one koji su rešili da nemaju površna seksualna zadovoljstva, već da čekaju osobu sa kojom će se voleti ili biti zaljubljeni, ili sa kojom ima puno privlačnosti, duboke naklonosti itd... za seksualni odnos.

Koliko ste spremni da čekate? Koliko nećete imati seks, par meseci, par godina, ceo život ako se nikada ne sretne takva osoba?
I - vredi li čekati? (šta raditi u međuvremenu)

Loki

Iskusan
Poruka
5.247
ja kao demiseksualac ne kapiram mnogo šta je tu čudno
Samo meni teko sekualitet funkcioniše prirodno,ništa ja tu nisam rešio ni odlučio jednostavno me ne zanimaju fizički osobe sa kojima ne razvijem tu neku bliskost...bukvalno mogu da mi paradiraju goli i zgodne devojke i momci i sve će mi bitii jedno...mislim da,pogledaću pošto je estetski neko ili neka lep ali nema tu te sekualne uzbuđenosti..i nema one "moram sa nekim/nekom pućiću" potrebe

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.570
Samo meni teko sekualitet funkcioniše prirodno,ništa ja tu nisam rešio ni odlučio jednostavno me ne zanimaju fizički osobe sa kojima ne razvijem tu neku bliskost...bukvalno mogu da mi paradiraju goli i zgodne devojke i momci i sve će mi bitii jedno...mislim da,pogledaću pošto je estetski neko ili neka lep ali nema tu te sekualne uzbuđenosti..i nema one "moram sa nekim/nekom pućiću" potrebe
Prema svom iskustvu, koliko dugo si nekada "čekao" da naiđe osoba sa kojom imaš tu blsikost? Msm, koliko se dešavalo da je nema?

Danik

Autor Lošeg Života
Poruka
14.022
Prepisujem i potpisujem... :ok:

Scott Isle

Veoma poznat
Poruka
12.501
Ne vidim ja to tako.
Valjda kad ides da se nadjes sa nekim, svidja ti se, i ides sa najobljim namjerama. Pa ces viditi hoce li trajati.
Nikad mi se nije desilo da normiram, a idem ali samo za sex jednu noc, a ovu drugu na duge staze. Uvjek mi je jedan te isti princip, svidje mi se, svidjam joj se, idemo sa najboljim namjerama, dostupan sam.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.570
Ne vidim ja to tako.
Valjda kad ides da se nadjes sa nekim, svidja ti se, i ides sa najobljim namjerama. Pa ces viditi hoce li trajati.
Nikad mi se nije desilo da normiram, a idem ali samo za sex jednu noc, a ovu drugu na duge staze. Uvjek mi je jedan te isti princip, svidje mi se, svidjam joj se, idemo sa najboljim namjerama, dostupan sam.
Sviđa ti se... od pojma sviđanja do blikosti je dug put, znaš sigurno i sam

Scott Isle

Veoma poznat
Poruka
12.501
Sviđa ti se... od pojma sviđanja do blikosti je dug put, znaš sigurno i sam

Pa provedes vrijeme zajedno. Svidja ti se da izadjes, svidja ti se kad provedes vrijeme na izlasku, svidja vam se onda sex, svidja vam se da zivite zajedno, da dijelite zivot, malo po malo.
Ja ne normiram apriori kako ce veza ici. Dakle, kad je pitanje o povrsnom sexu, to je meni aprioro normiranje sta cu raditi, i suprotno svidjanju.

Loki

Iskusan
Poruka
5.247
Prema svom iskustvu, koliko dugo si nekada "čekao" da naiđe osoba sa kojom imaš tu blsikost? Msm, koliko se dešavalo da je nema?
najviše je bilo 5 god...i iskreno da ti kažem nije se srušio svet...niti sam bio sekualno frustruran...al meni eto tako funkcioniše seksualitet...mogu ja i više čini mi se.
Ali to što je prirodno nekima ne znači da je prirodno svima...nekma je par meseci već previše

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.570
najviše je bilo 5 god...i iskreno da ti kažem nije se srušio svet...niti sam bio sekualno frustruran...al meni eto tako funkcioniše seksualitet...mogu ja i više čini mi se.
Ali to što je prirodno nekima ne znači da je prirodno svima...nekma je par meseci već previše
I ja sam imala period posle rođenja najmlađeg detata da nisam imala sex 7 godina... ali ne zato što sam mislila ovo ili ono, prosto je situacija bila takva da nisam imala stalnog partnera a ni vremena da ga tražim. Nisam htela sex na noć. I bilo je ok, zadovoljavala sam se sama kada mi dođe. No, to su bili specifični uslovi sa prepuno obaveza, koji su bili pa prošli. Nego je ovde više bitno pitanje da li smo spremni da čekamo nekoga specijalnog i koliko? Kao odluka ili prirodno, kako ti kažeš

Memnom

Veoma poznat
Poruka
14.301
Pitanje za sve one koji su rešili da nemaju površna seksualna zadovoljstva, već da čekaju osobu sa kojom će se voleti ili biti zaljubljeni, ili sa kojom ima puno privlačnosti, duboke naklonosti itd... za seksualni odnos.

Koliko ste spremni da čekate? Koliko nećete imati seks, par meseci, par godina, ceo život ako se nikada ne sretne takva osoba?
Ne cekam nego nisam aktivan i to je sasvim drugacija situacija. Sta radim u meduvremenu pa svasta npr. ulazem pare za sta sam siguran da imam 100 zarade + povrat ulozenog, zivim na relaciji planina- more, veslam s kajakom, planinarim /(ekako sve manje ali nema veze), malo putujem i upoznajem ljude na putovanjima, druzim se kada mi dode s pozanicima itd.
Nisam zasljepljen vaginom i mogu bez nje.

Jasna

Legenda
Moderator
Poruka
70.069

Onako teoretski potpuno razumem da vredi čekati.
Al nisam nikakva čekalica. :confused:

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.570
Ne cekam nego nisam aktivan i to je sasvim drugacija situacija. Sta radim u meduvremenu pa svasta npr. ulazem pare za sta sam siguran da imam 100 zarade + povrat ulozenog, zivim na relaciji planina- more, veslam s kajakom, planinarim /(ekako sve manje ali nema veze), malo putujem i upoznajem ljude na putovanjima, druzim se kada mi dode s pozanicima itd.
Nisam zasljepljen vaginom i mogu bez nje.
u redu.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.