Koliko ste spremni biti tolerantni prema prijateljima ili dobrim poznanicima?

Šta tebe tačno uznemirava u tome što oni imaju međusobne sukobe?
Kako te to ugrožava?
Eto, situacija od prije nekoliko sati, prijatelj iz drugih grada je relativno neplanirano najavio da će doći prespavati u stan u kojem żive moja frendica i dva poznanika, moja frendica je na neki način bivśa cura mog prijatelja, ali večerašnje njegov dolazak.jr bio poprilično zbunjujuć zato śto je ona imala neke druge ideje, i onda sam i ja ispao dieloomlićno kriv za taj susret čudan, iako ni ja nisam znao da će on baś tad doći

Eto, situacija od prije nekoliko sati, prijatelj iz drugih grada je relativno neplanirano najavio da će doći prespavati u stan u kojem żive moja frendica i dva poznanika, moja frendica je na neki način bivśa cura mog prijatelja, ali večerašnje njegov dolazak.jr bio poprilično zbunjujuć zato śto je ona imala neke druge ideje, i onda sam i ja ispao dieloomlićno kriv za taj susret čudan, iako ni ja nisam znao da će on baś tad doći
Kako si ti uspeo da ispadneš kriv za to što će on doći? :dontunderstand:

Tj, na koji način doživljavate vaše prijatelje i poznanike i naročito sto napraviti ako se prećesto neki ljudi svađaju i kada ima, a kada nema smisla ići u posredovanje eventualnuh pomirenja između njih.

Koliko ste tolerantni općenito prema njima?
Veoma, ali očekujem isto nazad. Naravno da neću praviti nikakvu žrtvu od sebe ni u jednoj relaciji sa ljudima, ali svog prijatelja držim za kvalitetno biće i radujem se svakom susretu koji može biti svaki dan, vikendom, mesečno, godišnje, ali razliku ne pravim. Doživljavam drage ljude kao... delove sebe koji imaju svoju volju i svoj život.
Interesantno je da se moji prijatelji uglavnom ne poznaju i ne druže međusobno. Dva za istim stolom znači da će jedan da pobesni! :D

A zato śto je kao moj prijatelj, pa ja sam onda zajedno s njim dośao prije par sati do te ajmo reć zajedničke frendice
Njihov odnos je složeniji. Bili su u ljubavnoj vezi, sada se druže. Ko zna ko kome
tu šta vraća i šta plaća. Šta on hoće da postigne time što joj dolazi nenajavljen?
Možda hoće da je spreči da napravi neku novu vezu.
Tvoje nije da se u to mešaš.

Kad mi ne odgovara gost a ne mogu da ga oteram, odem u svoja 4 zida da radim šta volim, u goste negde... šetnju.
Ta prenoćišta mi se ne dopadaju uopšte, ali...
Neće valjda doveka ostati da gostuje! :D
Kad sretnem na ulici nekoga "iz prošlog života", a oni bi da ćaskaju ukratko stavim do znanja da nemam vremena uz sve respekte.

Kad mi ne odgovara gost a ne mogu da ga oteram, odem u svoja 4 zida da radim šta volim, u goste negde... šetnju.
Ta prenoćišta mi se ne dopadaju uopšte, ali...
Neće valjda doveka ostati da gostuje! :D
Kad sretnem na ulici nekoga "iz prošlog života", a oni bi da ćaskaju ukratko stavim do znanja da nemam vremena uz sve respekte.
Pa zamisli da mu kažeš ''Idi spavaj na klupi u parku, baš me briga kad se
nisi najavio''. Ispadneš kučka. A da mu ne kažeš tako, nastaviće da remeti
tvoj život kad god mu se prohte. Onda radije izaberemo da nas neko remeti,
nego da nas ljudi vide kao loše.

Pa zamisli da mu kažeš ''Idi spavaj na klupi u parku, baš me briga kad se
nisi najavio''. Ispadneš kučka. A da mu ne kažeš tako, nastaviće da remeti
tvoj život kad god mu se prohte. Onda radije izaberemo da nas neko remeti,
nego da nas ljudi vide kao loše.
Ne znam, draga, moji preci su se potrudili da imamo gostinjske sobe, a nikad nije baš neki bataljon nameravao da prespava ovde.
Moje bivše simpatije ne da nemaju zajedničke prijatelje sa mnom, nego veze nemam ni gde su, ni šta su, niti me to zanima.
Da mi pokuca na vrata, pomislila bih da je došao pod nekom ozbiljnom pretnjom, da mu treba čas engleskog ili da mu skratim pantalone. :zcepanje:

Ne znam, draga, moji preci su se potrudili da imamo gostinjske sobe, a nikad nije baš neki bataljon nameravao da prespava ovde.
Moje bivše simpatije ne da nemaju zajedničke prijatelje sa mnom, nego veze nemam ni gde su, ni šta su, niti me to zanima.
Da mi pokuca na vrata, pomislila bih da je došao pod nekom ozbiljnom pretnjom, da mu treba čas engleskog ili da mu skratim pantalone. :zcepanje:
Dobro onda. Eto nas kod tebe.. :ceka:

Ponesite užbenike, a pantalone ne na sebi nego u kesi.
Može od par trenerki da se napravi nešto za leto.. :think:
A engleski ne bih da učim. I ovo malo što znam mi je previše..

Imam i ja gostinske sobe, ali imam i granice. I kako poštujem tuđe vreme
i prostor, isto očekujem i za sebe. Jednom mi je u gostima bio prijatelj
koji se često žalio kako ljudi imaju neki strog odnos prema nečemu
što je njihovo. Neka tamo ''zamisli molim te, kamenčić u bašti da premestiš
ona viče na tebe''. Kad je krenuo po kući i oko kuće da mi premešta,
neke alate više nikad nisam ni našla.. :rotf: a mašinicu za mlevenje oraha
sam našla nakon dve godine, kad sam već kupila novu..
A šta ćeš. U njegovoj glavi su ljudi čudni i netolerantni.

premestio oca od skoro 100 godina iz privatnog doma u drugi zato sto su poceli da vode politiku mesanja mentalno uracunljivih sa agresivno dementnima. samo zbog love, pa kad je poceo taj jadnik da mu trkeljise po stvarima i unistava ih redom, moj matori koji je tolerentan preko svake mere jer je svasta video u zivotu, puko mu film... a i meni.

Ooo, taj se kod mene ne bi dobro proveo. Kod mene se sedi kao u pozorištu. Možeš na stolicu, fotelju, sofu, ali ne možeš da ih pomeraš. Ne volim to.

Ooo, taj se kod mene ne bi dobro proveo. Kod mene se sedi kao u pozorištu. Možeš na stolicu, fotelju, sofu, ali ne možeš da ih pomeraš. Ne volim to.
imao jednu drugaricu (dupla skorpija :lol:), kad god mi dolazila u staru gajbu kad je bilo neko vece drustvo, ako je neko slucajno seo na NJENO mesto na koznjaku koje je smatrala da je rezervisano samo za nju, frktala je celo vece i bila nadrkana :hahaha:

ima svakakih ljudi.

Nije se ni kod mene dobro proveo, pa posle toga samo raspreda kako
ja volim da budem šef. Autoritativna žena koja samo šefuje. :lol:
Bar pet dijagnoza mi je smislio. Ne mogu ni svih da se setim..

Back