Schrodinger
Elita
- Poruka
- 18.129
Ovo bi mislim mogao da bude glavni kriterijum koliko je neko bio uspesan u toj sredini tj. cime ima da se ponosi nakon zavrsetka istog (sad ako bas nije stigao do diplome seksualni rezultati su nesto umanjenog znacaja, ali ne mnogo).
Eto izjasnite se anonimno i u komentarima. Ako niste studirali uporedite to vreme sa vrsnjacima koji jesu i u cemu im (ne) zavidite?
Muski kriterijum - ko nijednom nije umocio taj je bas totalni retard i akademska dostignuca su mu 0, ko je bio sa 10 i vise riba moze ista takva ocena.
Eto izjasnite se anonimno i u komentarima. Ako niste studirali uporedite to vreme sa vrsnjacima koji jesu i u cemu im (ne) zavidite?

Muski kriterijum - ko nijednom nije umocio taj je bas totalni retard i akademska dostignuca su mu 0, ko je bio sa 10 i vise riba moze ista takva ocena.


iako ni sada nije ništa lošije 

