Quantcast

Koliko ste puta Vi, nagazili na minu?

bud@

Elita
Poruka
15.466
Zanima koliko vama se dešavalo da ste sankani kroz ljubav kao pevaču Kebi?

Partner ili partnerka vam ne može da bude sam/a pa vas izabra
u nekom medjuvremenu i neznate šta dalje.

Kakvo je vaše iskustvo i koji vam je dojam što se toga tiče?
(Treba li torbati šta kod ti se svidi i prilika je)

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
mislim da sam jednom sankana mada se kleo da tripujem:)
i sada nisam sigurna ali sam tada poslusala svoju intuiciju i sve prekinula. pokusavao je nesto da objasnjava ali sam ostala gluva na sve.
e sad, mnogo mi je bilo tesko prventveno jer nisam bila sto posto nacisto sta je po sredi. ali cim te neka situacija natera da lupas glavu sta i kako, ma DOVIDJENJA.

bud@

Elita
Poruka
15.466
mislim da sam jednom sankana mada se kleo da tripujem:)
i sada nisam sigurna ali sam tada poslusala svoju intuiciju i sve prekinula. pokusavao je nesto da objasnjava ali sam ostala gluva na sve.
e sad, mnogo mi je bilo tesko prventveno jer nisam bila sto posto nacisto sta je po sredi. ali cim te neka situacija natera da lupas glavu sta i kako, ma DOVIDJENJA.
Shvaleri ili prevaranti, nema tu puno razlike. U danashnje vreme narochito, gubish i materijalno, emocijalno pa i vremenski ako si sa pogreshnom osobom.
On/ona samo predje na novi cvet.

Sillver

Poznat
Banovan
Poruka
9.345
@Tema: jedared...i ta mina me skoro unistila. Tesko ranjen sam izasao iz te bitke, dugo lecio rane, postao jos jaci nego do tad, krenuo boljim putem. :cool:
Mislim da se svakom muskarcu to bar jednom desilo.Mislim na muskarce iz rl,ne forumase sa 25+ cm:mrgreen:
Ja sam posle mine malo cirkao,malo slusao narodnjake:lol: ,malo kitio auto spojlerima i ostalim Šabanskim detaljima:roll: a onda je dosla ona:per:
Imala je sesi...:zaljubljena:
Posle toga sam bar delimicno poceo da kapiram zene,i njihovo vidjenje stvari:)
Hebes coveka koji bar jednom ne nagazi na ljubavnu minu:cool:

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
Mislim da se svakom muskarcu to bar jednom desilo.Mislim na muskarce iz rl,ne forumase sa 25+ cm:mrgreen:
Ja sam posle mine malo cirkao,malo slusao narodnjake:lol: ,malo kitio auto spojlerima i ostalim Šabanskim detaljima:roll: a onda je dosla ona:per:
Imala je sesi...:zaljubljena:
Posle toga sam bar delimicno poceo da kapiram zene,i njihovo vidjenje stvari:)
Hebes coveka koji bar jednom ne nagazi na ljubavnu minu:cool:
Taj rad, brate.
Cirkao sam i dok sam gazio po minskom polju, nije da nisam. Ali kad je mina eksplodirala i raznela me u param parcad, taj sam bas pio mnogo. A bilo je i drugih opojnih sredstava. :evil:
Na svu srecu sam u to vreme dosta vremena provodio sa ortacima, na tribini, putovao po celoj Evropi itd. Da sam imao previse vremena, ko zna kakve ideje bi mi padale na pamet.
A onda je dosla ona...i zivot je dobio novu dimenziju i smisao. :worth:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.