koliko ste puta u zivotu bili istinski zaljubljeni u nekoga?

Jao,ljudi ja sam strashno zaljubljiva i dovoljno je da neko bude malo bolji prema meni nego drugi i ja nachisto poludim,ali sam ZAISTA bila zaljubljena samo 4 puta. Shto je najchudnije 2 ipo od ta 4 puta dotichna osoba nije bila nimalo dobra prema meni a kamoli bolja od drugih. Prvi put je to bilo u 7. razredu kad sam upoznala preko brata nekog lika Davida i strashno se lnalozila zato shto je on bio kao neki shmeker,a i lichao mi je na Nea iz Matrixa (?!) drugi put u 8. razredu-neki lik Momchilo na kog sam se zeshce nalozila a zapravo ga nikad nisam ni poznavala. E vec 3. put je skorije vreme-tachnije pre 3-4 meseca i o tome sam pisala na jednoj drugoj temi tako da cu samo pomenuti da sam se bila nalozila na naj druga koga nisam dugo videla,ali hvala bogu sad smo ponovo samo ortaci! A 4. i poslednji put koji josh uvek traje je poslednjih mesec dana! Iako me je lik ispalio chak i vishe nego ja njega-trebalo je da se smuvamo u vishe navrata i bih ga svaki put isqlirala i na kraju kad sam se nalozila na njegami se ne chujemo 2-3 dana kad ono on se smuvao sa mojom ortakinjom,znachi totalno sam poshizela kad sam chula! A mislila sam da se lik stvarno lozio na mene,a on me zaboravio dok trepnesh... Eto to je moja tuzna pricha... ;)
 
Ovde izgleda nema razlike izmedju zaljubljivanja i ljubavi... Po meni teorija o svemu tome ide ovako:
1) Svidjanje je kad vidis curu na ulici i ona ti se svidja, lepa je, slatka, sta god....
2) Zaljubljivanje je posle odredjenog vremena, kad si s nekim u vezi do otprilike 4 meseca...
3) Ljubav je nesto sto se rodi samo od sebe posle veze duze od 5 i vise meseci (zavisi koga gde uhvati :P)
U vezi sa svim istim, gore navedenim, vec pomenutim, izricito potvrdjujem da sam voleo samo JEDNOM u zivotu, a sve sto je manje od ljubavi mene ne interesuje tako da je ovo moj konacan odgovor... 8)
 
Electra:
Pa... mnogo puta :oops: izgledace smesno jer imam svega 15, ali ja sam stvarno tako osecala...
Godinu i po - jednog decka - bili smo kliiiiiinci - ali hm, bilo je uzvraceno :wink:
Posle toga - drugog decka - 4 duuuuuge godine - ja sam se njemu svidjala samo otprilike prvi mesec u te cetiri godine, smrc... :(
Onda jedan tip za kog danas cudom ne mogu da se nacudim kako mi se mogao svidjati...
I najnovije - iz osmog razreda - eeeeeee o tome bih mogla roman napisati... bila je to stvarno tuzna ljubav....
Sad mi se svidja jedan decko, ali jesam li zaljubljena? Ne bih rekla... Vreme ce pokazati... Mislim da imam sanse kod njega... videcemo, videcemo... :wink:
:lol: :lol: :lol:

Majko moja... :lol:

Dobro, i dalje stojim pri tome da sam u datim momentima stvarno bila... hm... :roll: pomerena. :roll:

A ovog poslednjeg sam volela nekih godinu dana i bilo nam je bash lepo. :)
 

Back
Top