koliko ste puta u zivotu bili istinski zaljubljeni u nekoga?

Hmm....mozda 2 puta.Prvi put pre 2 god i mozda to,delimichno josh uvek traje ALI,onako ,stvarno,bolno,duboko,JAKO,istinski zaljubljena.....ex, to jednom.......kada sam ga upozznala....sve se promenilo=> moj stil zivljenja,moj um,moje opsesije,moj smisao za estetiku,moj Ponos,moje Dostojanstvo,moj pogled na svet,moje perspektive,moji horizonti,moji svetovi,moja buducnost,moje unutrasnje =>JA<=!!!!!!!Shvatila sam Ko sam,zashto postojim,od chega sam 'napravljena'....

Ja zaljubljena?Istina?Ironija?Histerija?STRAH>???DA!!!Istina protkana strahom i mucena krvavim rekama histerije.Mi putujemo zajedno u noci kroz igru vremena......obasjani mesecinom i posuti prahom pozrtvovanja i trazumo izgubljena lica i dushe u uglovima cekanja....cutanja.I zivimo u nashem slobodnoumnom svetu gde se ne zna za granice i gde je razum vrtlog nashih nelogichno-logichnih indikacija koji bukte u nama kroz ishchekivanje shvatanja ostatka mase.
Mi predstavljamo uzvishena i prosvetljena bica.Lebdimo.....Padamo......Plutamo.......Tonemo.....Vrishtimo.....Plachemo.....Smejemo se....i cutimo.I pruzamo poglede visoko iznad prema prostranstvu univerzuma....Trazimo iskru nade u nama nashi umovi traze trnovite puteve do nashih dusha nasha podsvest potiskuje niti svesti I dok se nasha glad preliva u nama-ZARIVAMO NOKTE U SOPSTVENA TELA I NASHA TELA SE LOME I PUCAJU OD GROMOVA KOJI IZBIJAJU KROZ NASHE GRUDI i ispushtamo nesnosne krike bola KOJI ODJEKUJU DO NOCI PUNOG MESECA U NAMA.I dok otkidamo delove nashih srca i dok ih pruzamo jedno drugom na krvavim rukama,uz zakletvu vechne i nesalomljive ljubavi,Mi postajemo dva tela sa JEDNOM OPSESIOM UMA Mi postajemo blizanci rodjeni u razlichitim univerzumima jednog sveta.Mi ostizemo vrhunac SAVRSHENSTVA koji chine da unishtimo sopstvena tela.I nashi imaginarni likovi nestaju.Nashe vizije postaju zvezde a delovi nasheg slomljenog tela-kamenje.I nashe besmrtne dushe beskrajno i besomuchno lutaju svemirima zajedno.........nerazdvojni.......spojeni....vezani......Njegove suze padaju kao kapi kishe koje se slivaju niz nevidljive niti osecanja do mog srca i moje dushe.Za druge neostizni i nerazumni odvojeni i izolovani od ostatka mase shvatamo da smo mi-IZGUBLJENI STRANCI u lavirintu BOLA .Da mi predstavljamo......JEDINSTVO........BOL....SLABOST
.......IZVISHENJE.......BESMRTNOST.....STRAH
Nizeve Crnih Vrelih Bisera na nitima nashih umnih pletiiva

Zbog njega ja vishe nisam ona mala naivna uplashena srna koja zavisi od ostalih...nisam vishe samo obichna lutka....nisam vishe samo OBJEKAT!!!!

"...DA UCHI ME KAKO DA UREDIM RT
DA MORAM DA IMAM SVOJ SOPSTVENI W R T .... !!!!! "
 
Zasto onda pricate o LJUBAVI, a mislite na SEX??????????????????
Vazno je biti zaljubljen u nekoga ili nesto, voleti pa makar i u tisini.................. Kres kombinacije se nalaze na svakom koraku....... Totalno je apsurdno ovde govoriti o platonskoj ljubavi, koja moze biti fenomenalna, kada je vecina zatucana a u mozgovima se mogu naci samo intimni delovi tela.............
 
ma jebesh seks.
platonska snazhnija od drugih? hmmmm. kako to mozhemo znati? kako neshto shto postoji samo u jednoj osobi mozhe biti jache od onoga shto osecjaju dve osobe? da vam kazhem, platonska ljubav je samo ego-trip i nishta vishe. mislim, ako neko ocje mene da farba da obozhava neku osobu jache nego ne znam shta, a svo vreme stoji po strani i govori 'stidim se da pridjem' onda nek zachepi gubicu sa tom svojom ljubavlju. **** platona i tu ljubav. (:

medjupolna ljubav nije samo puko sanjarenje kao shto nije ni obichno seksanje.
platonska ljubav nije nishta vishe ljubav od obichne kres kombinacije.

a vas da chujem shta je to tako vredno u platnoskoj ljubavi.
razmislite malo o tome i sve te "vrednosti" cje imati veze sa sopstvenim egom, tripovima, i kojekakvim sanjarijama.
 

Back
Top