Koliko ste najviše imale kilograma?

Ајд и то да кажем:
- на висину од 174 најмање сам имала после 3. средње: 55 кила, и изгледала сам као дете из Етиопије...:confused:

..ja sam imala 57 na 180cm.. :sad2: ..u isto vreme, posle mesec i po dana na moru, sa 150DM (onih para).. :lol:

vd:
min 100
max 115
zadnjih dvadesetak godina 110 - 115
visok 200

:cool:
..chovek i po.. :heart:

Ајд и то да кажем:
- на висину од 174 најмање сам имала после 3. средње: 55 кила, и изгледала сам као дете из Етиопије...:confused:

(нормала ми је 62-63......већ 22 године....''Пантелија генерааацијо моја.....'':mrgreen::lol:)

Ti si znači ko i ja
Visoka sam 175, a teska 63.5

Ајд и то да кажем:

(нормала ми је 62-63......већ 22 године....''Пантелија генерааацијо моја.....'':mrgreen::lol:)
:confused: na oko 175 cm 63 kg na meni izgleda debelo :neutral: od 57-59 je u redu,ispod izgledam suvo ko stap...al valjda smo razlicito gradjene :confused:

Najvise sam imala 60 kg :kolac: i to je za mene bila prava katastrofa jer se bas ne srazmjerno debljam a i imam sitno lice pa se bas zaokruglim.
Inace visoka sam 167 cm
A nejmanje je 48 kg koliko sam imala do prije dva mjeseca i svi su mi govorili da izgledam premrsavo. Sada sam skocila na 50 kg i sasvim sam zadovoljna.

..ja sam imala 57 na 180cm.. :sad2: ..u isto vreme, posle mesec i po dana na moru, sa 150DM (onih para).. :lol:

Зависи ваљда како је распоређено...
Ја сам увек изгледала некако кошчато....:(...а моја сестра и ја смо исто високе, а често имамо исту килажу (њена варира), а ја увек изгледам доста мршавије од ње...:confused:

61 nisam se dobro osjecala, hlace su bi bile uske, slauf na stomaku. bila sam nervozna, nezadovoljna. jednostavno ih ne znam nositi
inace 57-58 moja kilaza na 178.cetiri kg nije mnogo ali na meni su puno.

e da, sad kad doktor pomenu,jedina dobra stavar sa tih 61 kg je bila- vece sise!! :super:

Poslednja izmena:
:confused: na oko 175 cm 63 kg na meni izgleda debelo :neutral: od 57-59 je u redu,ispod izgledam suvo ko stap...al valjda smo razlicito gradjene :confused:

Ja isto ovako.

Najdeblja sam bila prošle godine sa 65 i to je bilo baš užasno.
A najmršavija pre par godina, imala sam 49 kg i to je bilo još gore od onih 65.:neutral:

Letos sam izgledala najbolje, imala 59.
Sad imam 60-61 i izgledam bar pet kila deblje nego letos i to sve zbog lica, meni se uvek zaokrugle obrazi prvo... Užas :neutral:

Back