Koliko ste najbrže vozili?

Sve preko 180 je veliki rizik. Za te brzine mora se imati tip top auto tip top opremljen za te brzine. Ne treba se mnogo koorčiti. Ja sam se sa drugarom vozio 200 i to sa Astrom H. Ussro sam se.
Ja sam samo probao auto dokle moze,i to ne neki,strasno je neprijatno,mada je to bio maksimum.
Motor sam probao jednom,na idealno ravnom i pravom putu,i brzina se zaista ne oseti...Imam utisak da nisam ni 100 presao,a vec sam dogurao na 200.
Osecaj je neverovatan,adrenalin samo gruva.Ali sam samo vratio motor i vise nisam seo na njega,osim ako me taj drugar vozi...Znajuci sebe probao bih i brze,pa ne bih da me kupe pincetom po putu :D
 
Ja sam samo probao auto dokle moze,i to ne neki,strasno je neprijatno,mada je to bio maksimum.
Motor sam probao jednom,na idealno ravnom i pravom putu,i brzina se zaista ne oseti...Imam utisak da nisam ni 100 presao,a vec sam dogurao na 200.
Osecaj je neverovatan,adrenalin samo gruva.Ali sam samo vratio motor i vise nisam seo na njega,osim ako me taj drugar vozi...Znajuci sebe probao bih i brze,pa ne bih da me kupe pincetom po putu :D

Mnogo je 200. Sa bilo kojim vozilom. Uvek je moguće kamen na putu, pas, neki metalni deo sa kamiona, fleka od ulja... a pri takvoj brzini naići na tako nešto sa bilo kojim vozilom je propast. Motorom tek da ne pričam. Ja motore organski ne podnosim. Pri toj brzini ne bi stigao ni da vidiš prepreku. A i da je vidiš, koliko ti treba da ukočiš.
 

Back
Top