Quantcast

Koliko ste imali iskreno

Episkop

Primećen član
Poruka
962
Tsutomu:
...stvarno sam mnogo gotivio jednu devojku 'a propo' priče o sexu,
pazi kad sam imao savršenu emotivnu i sexualnu vezu i nisam to ni znao
dok sad posle 2 godine nisam dooobro razmislio o tome. Kreten.
Samnom slično, samo moj greh je druge prirode - nisam umeo da budem muško. Jeste da je to bilo pre nekih 9 - 10 godina, i jeste da sam naučio posle toga svašta nešto. Ali kada sam ukapirao koji sam bolid bio, došlo mi da pucam glavom zid. Al' to ne vredi, šansa je odletela u tri lepe... imao sam godinu dana prilike, i ja sam ih iskoristio da samo pravim brljotine.

dzordzV76

Primećen član
Poruka
980
Tsutomu:
Nema šta, ja se ponekad zapitam zašto sam izgubio nešto tako dobro
zarad nečeg nepoznatog. Ja sam izgleda suprotan od onih što čuvaju svakakve
veze jer se boje bez nje. Ali priznajem da sam mnogo pogrešio što se
toga tiče, stvarno sam mnogo gotivio jednu devojku 'a propo' priče o sexu,
pazi kad sam imao savršenu emotivnu i sexualnu vezu i nisam to ni znao
dok sad posle 2 godine nisam dooobro razmislio o tome. Kreten. Kad' vidim kakve
veze ljudi održavaju pomislim da ja tražim nemoguće. A možda me pukla apstinencija
posle nekoliko promiskuitetnih pa mi ništa više nije kao pre. 1 shrink for me please...
with ice...
Jedna od velikih grešaka je što pokušavamo da uporedimo bivše i sadašnje. TAČNIJE, HTELI BI DA ZADRŽIMO ONO LEPO OD PARTNERA. Zaboravi bivše, i pokušaj da budeš čist za nove veze, tvrdim da će sve biti ok, i da možeš uživati ponovo podjednako dobro čak i više. Ukoliko si dostigao nekada maksimum, sada pusti bar da se ponovi. Sve dok ti ili neka ne uđete punim srcem u kombinaciju, retko šta će biti kao nekada. Vrlo je bitno i to da znaš da voliš slobodno, i da ti emocije nisu "skupe". Kada tako radiš brže otkriješ da li nešto valja ili ne, doduše može biti i bolnije, ali bar je pravo. I tako naučiš da voliš, ali da nisi slep. Probaj, jaka si ti faca.

Poruka
13.205
dzordzV76:
Zaboravi bivše, i pokušaj da budeš čist za nove veze, tvrdim da će sve biti ok, i da možeš uživati ponovo podjednako dobro čak i više. Ukoliko si dostigao nekada maksimum, sada pusti bar da se ponovi.I tako naučiš da voliš, ali da nisi slep.
Ma zaboraviću kad ovo prebolim, kad nisam na vreme,
moraću sada. I stvarno mi izgleda kao maksimum, bio mlad i glup da sve to vidim...
A nisam slep u vezi nikad, ne zablesim u nju. Niti volim one koje se zablese u mene.
Al' i to što kažeš, možda nađem bolju. Mada mi je ona stvarno bila skoro savršena...
Baš kao što kažu, 'savršen par' :D
I neću više da vam kukam ovde.(u vezi toga :D )

S_K_V_O

Iskusan
Poruka
6.166
Tsutomu:
Ma zaboraviću kad ovo prebolim, kad nisam na vreme,
moraću sada. I stvarno mi izgleda kao maksimum, bio mlad i glup da sve to vidim...
A nisam slep u vezi nikad, ne zablesim u nju. Niti volim one koje se zablese u mene.
Al' i to što kažeš, možda nađem bolju. Mada mi je ona stvarno bila skoro savršena...
Baš kao što kažu, 'savršen par' :D
I neću više da vam kukam ovde.(u vezi toga :D )
cekaj sad, ne moze to tako. tek si poceo sa pricom.:razz:

tristan_tkd

Početnik
Poruka
8
Pa da se i ja malo prikljucim,ja sam od nedavno zavrsio sesto-godisnju vezu,ona mi je bila jedina u zivotu,naravno da je bila raspolozena sve i uzivali smo oboje,to po meni i mora tako,kad se ljudi vole onda sve prija,a najbitnije je da ti pricinjava zadovoljstvo sto to onom drugom prija pa i tebi to prija,
narocito kod oralnog,po meni je 69 zaokon,to je ponekad lepse i od samog sexa.........

A.G!

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
197
dzordzV76:
Da stvarno, koliko ste imali devojaka, s kojom je veza potrajala duže, a da je bila luda za kitom i pušenjem? Ja sam imao samo jednu koja je toliko to volela da je koristila svaku priliku za to. To je toliko iskreno volela, kao i njega, da sam ja svaki put bio uzbuđen i svršavao kao da je skoro prvi put u životu.? Da li mislite da je bitno da vam ona iskreno voli vaš organ? Koliko je bitna ta iskrena želja i ljubav, kao i energija za dobar sex, po vama? Ja sam se zabavljao tri godine, i verujte mi da mi, onako, krivo što nije potrajalo mnogo više!

Nije bash da sam lupao recke, nije da nemam pametnija posla, pamtim samo bitne devojke.

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.460
AntunTun:
didzhej dzhordzh i volela je penis moj...joj zhivote jooooj

e ovo vam nisam prichao...napisao ja ovaj komentar i posle 15min stizhe mi pp...ja otvorim ono neki nik sa 0 postova i kazhe :

"ja sam ih imala oko šest, i još ne mislim stati"

ja na prvu ne znam o chemu se radi...pa stanem razmislim i skapiram da je komentar za rambov stih...hehhe zaaamisli to jbte...mislim ja znam da je zabranjeno objavljivati ali moooram hehehe...sledetje shto je napisala

"ja sam jedna mala koja se interesuje za tebe"

i na kraju...

"ja što ti znaš srat. nemoj matereti"

(:

ludilo jbte...

gost 92482

Primećen član
Poruka
636
Nisam ni ja... ne volim da se ponavljam.

@tema: sve više verujem da bi muškarcima trebalo odstranjivat kite po rođenju. Mogu pišat i bez nje, a ovako samo pravi probleme. Muški se opterećuju njime, žemske takođe, a od toliko drkanja civilizacija stagnira u mestu. Za oplodnju i onako rastu zahtevi za epruvetom. Emancipacija u ekspanziji: mož me ebat, oću ti pušiti, ali kome treba da se svadimo ko će vodit decu kod zubara. Pali idiote... ujutru.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.