Koliko ste dugo u vezi ?

Skoro 15 godina sam u braku! Sve je isto kao i na početku. Zaljubljenost, žar, ljubav. Čak nam je kako vreme odmiče sve lepše i lepše. Ne dopustamo da se vatra zagasi. Imamo predivnu decu, lepo se slažemo, uvek možemo da se oslonimo jedno na drugo.

Koliko ste godina u vezi , braku ...da li vam je dosadilo ili da li vam se cini da je ponekad uzasno dosadno i monotono ?
:lol: :lol:

ponekad jeste ali ponekad je užasno dosadno i monotono i kad si sam sa sobom pa tvoja zabava ne zavisi previše od partnera već od kreativnosti koju ti lično poseduješ
naposletku život nije samo zabava i zezanje već nepregledno mnogo dosadnog posla da bi imao tu i tamo po koji sat zabave...

- - - - - - - - - -

inače u vezi sam 18 godina... nisam ni osetila koliko je već vremena prošlo od kako smo zajedno:heart2:

ponekad jeste ali ponekad je užasno dosadno i monotono i kad si sam sa sobom pa tvoja zabava ne zavisi previše od partnera već od kreativnosti koju ti lično poseduješ
naposletku život nije samo zabava i zezanje već nepregledno mnogo dosadnog posla da bi imao tu i tamo po koji sat zabave...

- - - - - - - - - -

inače u vezi sam 18 godina... nisam ni osetila koliko je već vremena prošlo od kako smo zajedno:heart2:

A kaces da mu kazes za nas dvoje<3

Back