Quantcast

Koliko ste brakova rasturili?

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
27.798
Nijedan. Uključujući i svoj, barem zasad :D

Čak i kada sam bio "mladić", izbegavao sam da ulazim u bilo kakve ozbiljnije kombinacije sa zauzetim devojkama. Ja volim da stvari budu što manje komplikovane a i držim se one " ne čini drugome..." poslovice.Prosto nisam avanturista jbga.

Beznadezno emotivna...

Zainteresovan član
Poruka
220
Ja nikad ni jednu... Eeee traba biti sposoban za to, treba znati!! Ja nisam uspela da se izborim ni sa duhovima bivsih svog decka koji je zato sad bivsi... :sad2: A da se izborim protiv neke sadasnje... Batalim to odma` glupava sam (smotana) za tome slicno...
Mada, divim se onoj koja to moze... Treba stvarno nekog necim zaludeti da bi se postiglo tako nesto...:roll:

Golub

Veoma poznat
Poruka
13.328
Moj brat je rasturio 4 braka, i nijednom se nije ženio, ima 34 godine... čovek je talenat.
Ja se plašim boga, nikada tako nešto ne bih uradila... :sad2: :lol:
Ti nisi djavolja nevesta nego djavolja sestra! :mrgreen:
Ja sam uspeo tokom svoje nejake karijere da rasturim jednu ili dve veze i nijedan brak (ukoliko ne računam sopstveni).
Nekako sam uvek bio uspešniji u spajanju nego u rasturanju. :rumenko:

gost 39034

Elita
Poruka
20.783
nikada nisam rasturila ni jedan brak, niti vezu
ako vec dopustim sebi da mi se svidi i da budem sa nekime ko je zvanicno, ili nezvanicno sa nekime (mada, generalno izbegavam takve, samim tim sto su sa nekime i sto se dele izmedju mene i nje postaju mi manje zanimljivi i privlacni, sem toga, nisam navikla da budem neka "druga"), onda u to ulazim svesno, znajuci da je on sa jos nekime i prema tome ravnjam i svoja ocekivanja..znaci, ne krecem da se vidjam sa nekime u nadi da ce vremenom ostaviti devojku, ili zenu zbog mene, i da cu ja postati "zvanicna", vec dajem i uzimam onoliko koliko ta "veza" podrazumeva..ukoliko takvo vidjanje preraste u ljubav, onda je to vec druga stvar...tu i formalni i prethodno "dobri" brakovi gube svoj znacaj...tu onda nista ja ne "rasturam", vec ljubav sama po sebi rastura sve manje bitno do toga..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.