Quantcast

Koliko sexualnih partnera,a koliko godina?

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
Ma patoloski lazov skoro pa sigurno, mislio je a i uspeo je da je zadivi sa tom brojkom....sto je opet pa malo i zapanjujuce, jer nekako mislim da bi svaka normalna devojka pobegla od takvog tipa koliko je noge nose :?
Ma mislim fuujj...kad samo pomislite da je njegova 'stvar' bila cak u 600 :shock: razclitih...ovaj..znate nasta mislim?! Blagi uzas...

Shizi

Aktivan član
Poruka
1.613
Nina2:
Ma patoloski lazov skoro pa sigurno, mislio je a i uspeo je da je zadivi sa tom brojkom....sto je opet pa malo i zapanjujuce, jer nekako mislim da bi svaka normalna devojka pobegla od takvog tipa koliko je noge nose :?
Ma mislim fuujj...kad samo pomislite da je njegova 'stvar' bila cak u 600 :shock: razclitih...ovaj..znate nasta mislim?! Blagi uzas...

:lol: ...uzas

gost 4554

Buduća legenda
Poruka
39.133
goodday:
ISTINA I PRAVDA:
Incognito:
Zakljucak decko ti je jedno (ili vise) od navedenih:

- profesionalni zigolo
- patoloski lazov
- katastrofalni matematicar

:lol:

Možda radi u dvije smene!!!! :wink:
-a nocu odmara :lol:

Pa zar nisi čuo da je danju mnogo ljepše....Probaj...Vidiš,možda on radi dvokratno!!!! :wink:

bundeva

Buduća legenda
Poruka
27.931
Gazdarica:
Hmm, 37 godina, a 600 partnera
Hajde da uzmemo da je sa 13 godina imao prvi odnos, mada je i to malo nevjerovatno...
Dakle, znacilo bi da je 24 godine sexualno aktivan...
24 x 365 = 8760 (dana)
E sad, kad se tih 8760 dana podijeli sa 600 zena, proizilazi da je svakih 14,6 dana novu zenu dodavao na spisak...
Da nije malo previse...? :roll:
A, ako uzmemo 17 godina, kao neki prosjek za otpocinjanje sa sexualnim zivotom, znacilo bi da je 20 godina aktivan...
20 x 365 = 7300
Podijeli sa 600, dobije se nova recka svakih 12,166 dana...
Hmm, momak ili ti je profesionalni zigolo (prostitutka), ili je plejboj pun love ili je takav zavodnik i yebac, kakvog treba da prikazuju i TV i radio stanice, novine da pisu o njemu, a filmadzije da snime film o njegovom zivotu... :roll:

a bre,ljudi,mozda je covek radio negde preko grane za dobru kintu,pa resio pametno da ulozi novac...isao svaki drugi dan u javnu kucu,bio uporan nesto vise od tri godine i eto rezultata...

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
588
bundeva:
Gazdarica:
Hajde da uzmemo da je sa 13 godina imao prvi odnos, mada je i to malo nevjerovatno...
24 x 365 = 8760 (dana)
E sad, kad se tih 8760 dana podijeli sa 600 zena, proizilazi da je svakih 14,6 dana novu zenu dodavao na spisak...
A, ako uzmemo 17 godina, kao neki prosjek za otpocinjanje sa sexualnim zivotom, znacilo bi da je 20 godina aktivan...
20 x 365 = 7300
Hmm, momak ili ti je profesionalni zigolo (prostitutka), ili je plejboj pun love ili je takav zavodnik i yebac, kakvog treba da prikazuju i TV i radio stanice, novine da pisu o njemu, a filmadzije da snime film o njegovom zivotu... :roll:

a bre,ljudi,mozda je covek radio negde preko grane za dobru kintu,pa resio pametno da ulozi novac...isao svaki drugi dan u javnu kucu,bio uporan nesto vise od tri godine i eto rezultata...

Bukiiiiiiiiiiii , jel ti vidis sta je na ovoj temi lovaca ? aaa? NEVEROVATNO !anbilibl bre ! :)

bundeva

Buduća legenda
Poruka
27.931
Stari Lisac:
bundeva:
Gazdarica:
24 x 365 = 8760 (dana)
20 x 365 = 7300

Bukiiiiiiiiiiii , jel ti vidis sta je na ovoj temi lovaca ? aaa? NEVEROVATNO !anbilibl bre ! :)

nisu losi,lijo,nisu losi...mada smo mi tih 600 znali da prevrnemo po nekoliko puta za vece...cisto onako iz zaebavancije :D

forestgump2004

Zainteresovan član
Poruka
152
ej decki, nemoj te se uvrijediti, ali ispadose sad ovdje svi neki strasni yebaci. Mislim da prosjecan surfer jedva ceka neku priliku da nesto realno upozna (i opipa).
Mislim, neke brojke tipa 18/10 i 25/30 mislim da nisu ozbiljne. Sjecam se srednje skole (a to nije bilo bas davno), samo je dvojica, max. petorica momaka do cetvrte godine nesto poyebalo. To su bili ili oni koji su imali stalnu djevojku duze vrijeme ili oni koji niti su je imali niti ce je imati tj. placali su za to. Ovim ostalima je zna se sta preostalo.
Zato, uozbiljite se i nemojte svaki poljubac ili smekanje odmah smatrati sexom, iako ste ga poslije toga kod kuce malo ....

goodday

Iskusan
Poruka
5.331
forestgump2004:
ej decki, nemoj te se uvrijediti, ali ispadose sad ovdje svi neki strasni yebaci. Mislim da prosjecan surfer jedva ceka neku priliku da nesto realno upozna (i opipa).
Mislim, neke brojke tipa 18/10 i 25/30 mislim da nisu ozbiljne. Sjecam se srednje skole (a to nije bilo bas davno), samo je dvojica, max. petorica momaka do cetvrte godine nesto poyebalo. To su bili ili oni koji su imali stalnu djevojku duze vrijeme ili oni koji niti su je imali niti ce je imati tj. placali su za to. Ovim ostalima je zna se sta preostalo.
Zato, uozbiljite se i nemojte svaki poljubac ili smekanje odmah smatrati sexom, iako ste ga poslije toga kod kuce malo ....
-lepo

ena28

Aktivan član
Poruka
1.358
kojote:
Imam 34 godine.Nisam brojao i zbog broja se u ovu temu ukljucio nisam.Hocu ljudi moji da vam kazem -samo jos nju-posle...kako bude.
p.s.Ovime sam definitivno istakao kandidaturu za prvu "papucu"foruma. :idea:

...a mislis da je ovaj begunac vec nije...cap - cap...
...mislim...preko one sto i jedne ruze... :wink:...
...pa, znas onu pjesmu od Bijelog dugmeta...
...roozicaa si biila...sada vise niisiii.... :wink:....

...e moj kojote, ova ce ti ostati neubrojana... :wink:...
...znam coveka... :wink:.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.