Koliko se zapostavljeno osecate jer ne dobijate podrsku u parama kao drugi?

Koliko se zapostavljeno osecate jer ne dobijate podrsku u parama kao drugi?

• Potpuno

glasova: 3 50,0%
  • Tuga

glasova: 2 33,3%
  • Zar nemam pravo da se radujem?

glasova: 1 16,7%
  • Kako me zaobidje ovaj put ponovo to?

• Bice nesto za nas izostavljene nekad

glasova: 0 0,0%
  • Kada ce oni bez penzija da dodju na red?

• Ocajanje

• Ostaje nada u cudo da ce nam stici podrska u parama

• Ignorisem jer mnogo boli

• Kad svi ostali dobijaju po sto ili dvesta evra?

• Ukupno glasova
    6
Da li si ti lud?

Ok ajde ako misliš da kradu i da imaju osećaj izuzetnosti ali da se ne ulaže ništa u Beograd i druge sredine ..daj malo mere

Kako da proširi puteve po gradu? Da ruši blokove zgrada?

Činjenica jeste da treba most ka Banatu iz Šumadije ..ali je valjda u planu

Ja im zameram što ono švapsko ruglo još nisu uklonili
Ne mora da se ruše blokovi zgrada da bi se proširila ulica.
Čim se pomire Rusi i Ukrajinci ima da nam zajedno premeštaju zgrade kao tamo što su to radili posle IIWW
Zgradu na šinu pa guraj levo desno
Ne moraš da izlaziš niti da prazniš stvari

https://www.blic.rs/biznis/pomoc-dr...-dinara-pomoci-drzave-srednjoskolcima/hrkksll

Po deset hiljada dinara na poklon srednjoskolcima,po hiljadu studentima.
Penzionerima isto neke pare,socijalno ugrozenima takodje.

Prosli put nista od para ostalim kategorijama,sada ponovo nista.
U mome selu ovaj put nisu doblili brašno i šećer, kažu dobili smo prošli put a mi glasali protiv Vučića. Pa kažu dalje glasajte ovaj put za Vučića bez brašna i šećera pa ako dobije glasove u selu i vi ćete dobiti i ulje i šećer i brašno na sledećim izborima.
Samo ja mislim da lažu , za Vučića su u selu najviše glasali i prošli put kao i ranije jedno što sad u zemlji nema više toliko brašna i šećera pa nema veze dali nam ili ne i sledećega puta ćemo opet glasati za Vučića.

kako? pa i ti si dobila pare, samo nemoj placati komunalije :D
koliko vidim opet se oprasta 20% duga za komunalije..recept je ne placati racun godinu ili dve dana i onda dobijes 20% popusta da to platis :D

ispada da smo mi koji redovno placamo racune boodale..hvala predsednice na ovom komplimentu.

Тако се шаље порука грађанима, да сваки пензионер који редовно плати струју 3000дин, је будала, а Митровић који није платио 1,200,000,000дин паметњаковић. То је однос власти према трезору

Митровићу опростили 100%, а пензионеру не треба опростити ни 20%, јер 99% њих плаћа, осим баш који не уштеде.

gresite...ovo je ponosan narod, nije za prodaju...on se ne moze potkupiti, pa makar mu dao milion dolara...imprerijalistickih dolara, nacistickih i slicno...

Митровића можеш купити и он купује друге.

А сиротињу не можеш купити, већ подићи јој тапшањем по раменима, "издржи и остани на положајима ..."

Screenshot_20231129_173550_Pure Browser.jpg

Kako mislis sever je pust? Sever Bgd je Batajnica ,Ugrinovci taj pravac jel si to mislio ili sever Srbije,Subotica?
Ja пишем само о Београду. Погледај мало боље мапу Београда, надам се да познајеш стране света.
Батајница и Угриновци су северозапад, а Борча је север.

Не само да је север пуст, него је пусти и тај део северозапада о коме ти говориш, али са друге стране Дунава, јер Борча се простире северно и северозападно, где после креће Ковилово и Падињак.
Рецимо онај Пупинов мост је на обилазници који је заправо ковиловски мост, јер је много ближе житељима тог насеља и једино они имају корист од њега, као и ови из Падињака, него Борче, јер Борча има огромну територију, чак и део испод Котежа је Борча и зато се граничи са Старим градом.

Ja пишем само о Београду. Погледај мало боље мапу Београда, надам се да познајеш стране света.
Батајница и Угриновци су северозапад, а Борча је север.

Не само да је север пуст, него је пусти и тај део северозапада о коме ти говориш, али са друге стране Дунава, јер Борча се простире северно и северозападно, где после креће Ковилово и Падињак.
Рецимо онај Пупинов мост је на обилазници који је заправо ковиловски мост, јер је много ближе житељима тог насеља и једино они имају корист од њега, као и ови из Падињака, него Борче, јер Борча има огромну територију, чак и део испод Котежа је Борча и зато се граничи са Старим градом.
Gresis. Kad sam bio klinac isli smo camcem do sela Crvenke i preko nasipa bilo mnogo srndaca a Borca selo mozda par hiljada. Nesto Srba i Bugara ,sada ima 40 000 . To je bio Pancevacki rit ,podvodan,nepovoljan za zivot jer je pre nasipa Dunav umeo da poplavi sve ,zasto je tu niklo naselje pitaj boga. Bolje da nije. Najbolje da je ostao PKB i da pravi hranu za nas a ne za Al Dahru. Most i put su znacajniji za Panchevo i Zrenjanin.

Gresis. Kad sam bio klinac isli smo camcem do sela Crvenke i preko nasipa bilo mnogo srndaca a Borca selo mozda par hiljada. Nesto Srba i Bugara ,sada ima 40 000 . To je bio Pancevacki rit ,podvodan,nepovoljan za zivot jer je pre nasipa Dunav umeo da poplavi sve ,zasto je tu niklo naselje pitaj boga. Bolje da nije. Najbolje da je ostao PKB i da pravi hranu za nas a ne za Al Dahru. Most i put su znacajniji za Panchevo i Zrenjanin.
Боже колико си ти заостао, као да си се родио пре 200 година или се спрдаш.
Па пола Беча је плављено, па су средили терен. Али средила је и наша држава, јер цела Борча је била под водом, па сада ту живи преко 50 хиљада становника. Поплаве су проблем Крњаче, док Борча има проблем загађења ваздуха, а то има и Крњача, Алтина као и свако насеље у грејној сезони.

Какви бре Бугари, о чему ти булазниш ? Чак ни број становника ниси успео да погодиш.

Не може да се прави храна на 500 метара од Старог града и Новог Београда, па то је идеална позиција за ширење града уз сам центар града.
Имаш сплав Дунавски аласи који се налази на километар и по од Скадарлије, само треба да се коначно направи мост и да се победи река Дунав.
Где ти живиш у ком комунизму у којој пећини ? Ти би да садиш кромпир на територији која ће бити Трећи Београд, само зато што је Стари град изашао на све стране, осим на север. А неће сви моћи да живе у централној општини, мораће неко и да иде преко моста, али ће опет то бити најближе центру.

Back