Quantcast

Koliko se trudite

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.161
Da li su danasnje cure odavno presle prag sto se tice truda oko njih, da li traze nenormalno puno truda od muskaraca?

Koliko je vama normalno da se trudite oko zene?

Meni je normalno, da ako zenu pitam za setanje po parku i ona to ne zeli da sam se ja dovoljno potrudio i dalje dosadjivanje je nekulturno.

Scatterbrain

Aktivan član
Poruka
1.017
Pa ok si @sinnke! Samo nikada ne treba baš pitati direktno, tako joj daješ mogućnost da bira... a uvek će izabrati ono što tebi ne odgovara... Zato, kada hoćeš da je pitaš nešto, prvo malo izokola, pitaš je šta radi, šta planira da radi itd. a ako kaže: smaram se, ništa i sl. ti onda kažeš: Odlično! Idemo u šetnju parkom! Tada je njoj već teže da te odbije, a ako to i učini, barem znaš čime raspolažeš: njoj je radije da se smara i dosađuje no da bude s tobom. Tražiš drugu, to je sav trud... Ne treba moliti i ne treba ubeđivati. Kratko i jasno- hoćeš, nećeš?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.161
Pa ok si @sinnke! Samo nikada ne treba baš pitati direktno, tako joj daješ mogućnost da bira... a uvek će izabrati ono što tebi ne odgovara... Zato, kada hoćeš da je pitaš nešto, prvo malo izokola, pitaš je šta radi, šta planira da radi itd. a ako kaže: smaram se, ništa i sl. ti onda kažeš: Odlično! Idemo u šetnju parkom! Tada je njoj već teže da te odbije, a ako to i učini, barem znaš čime raspolažeš: njoj je radije da se smara i dosađuje no da bude s tobom. Tražiš drugu, to je sav trud... Ne treba moliti i ne treba ubeđivati. Kratko i jasno- hoćeš, nećeš?
Znam, ali ako je moras navlaciti na setnju od toga nema svrhe, jer ona ce pristati na setnju parkom, ali nece na ono glavno, a onda je bolje ni ne setati parkom. Bolje onda da odmah odbije.

Zene vrlo brzo znaju sta sa kim zele, veruj mi.

E ali pazi ovo, kad si vec rekao "a uvek će izabrati ono što tebi ne odgovara", tako davno jedan lik u diskoteci svakoj curi prilazio da plesu i uredno ga sve odbijale, sve do jednom, kad je jedna pristala i on joj kaze "ok, ti se malo zagrij a ja odmah dolazim":hahaha:

Error

Veoma poznat
Poruka
10.327
Meni je normalno, da ako zenu pitam za setanje po parku i ona to ne zeli da sam se ja dovoljno potrudio i dalje dosadjivanje je nekulturno.
Starije žene savetuju devojke pred udaju ovako:

Od starta treba, čim te pita hoćeš li sa mnom?, da pustiš sve iz ruku, makar i u sred pranja suđa, da se što brže spremiš, za ručicu i s njim.
A ne: nisam završila ovo, ono... bla bla, nemam šta da obučem, prljava mi kosa itd.... Oni pitaju par puta, posle i ne pitaju nego samo odu, a ti onda mozgaš gde je, s kim je, šta radi...kad će doći kući...i još pride počneš da kukaš kako si vezana za kuću.

Scatterbrain

Aktivan član
Poruka
1.017
Znam, ali ako je moras navlaciti na setnju od toga nema svrhe, jer ona ce pristati na setnju parkom, ali nece na ono glavno, a onda je bolje ni ne setati parkom. Bolje onda da odmah odbije.

Zene vrlo brzo znaju sta sa kim zele, veruj mi.

E ali pazi ovo, kad si vec rekao "a uvek će izabrati ono što tebi ne odgovara", tako davno jedan lik u diskoteci svakoj curi prilazio da plesu i uredno ga sve odbijale, sve do jednom, kad je jedna pristala i on joj kaze "ok, ti se malo zagrij a ja odmah dolazim":hahaha:
Ehehehe, pa ja mislim da je on tu ispao CAR! :hahaha:

I ja sam radio sličnu stvar u jednom kafiću... ali priđem jednoj, ono baš mi se svidela i pitam je, ni pet ni šest no: "E hoćeš da se zabavljaš sa mnom?" Ona:"Neeee!" i onako čudno me pogleda, kao vidi ovog ludaka, ja priđem sledećoj, odmah do nje, svi se čude, svi se smeškaju, kelner se okrenuo i kida se od smeha: "E hoćeš ti da se zabavljamo!?" Ova me odmeri i ladno pristade. Ja lepo prst po usnama, kao što se deca zabavljaju... a ona se skamenila, svi se skamenili, tek' ću ti ja: "Šta me gledaš- zabavljajmo se!" Inače, sutradan sam smuvao ovu prvu, ali džabe...očito sam bio, a i ostao :"velika budala da bi mi dala!" :hahaha:

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.161
Od mnogo truda moze se ostati i trudan, pa se ja ne trudim uopste. Cisto preventivno

Pa to i ja kazem, sta se imas truditi. To ili ide ili ne ide. Zena jos dok joj prilazis je 90 posto sigurna oce ili nece, a onih 10 posto moras biti bas konj da bi zayebao u toku price.

Ali ja to ljudima nikako ne mogu objasniti, znas one majmune koji muvaju po principu "ne je,be lep nego uporan":hahaha:

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
37.089
Da li su danasnje cure odavno presle prag sto se tice truda oko njih, da li traze nenormalno puno truda od muskaraca?

Dve tri reči s osmehom, nasmejem je i moja je.
A trudim se jer ih obožavam ?
Ali sagorim ako se ona ne daje i ne trudi oko mene.

gijom

Početnik
Banovan
Poruka
23

kako koje.

one koje traze mnogo nesto nije u redu sa njihovom glavom. one kojima je svejedno nesto nije u redu sa tvojom ako si sa njima.

georgejune

Zaslužan član
Poruka
144.492
Tako eventualno jednom kazem pa ako oce dobar dan izvolte..sto se manje trudis i ispunjavas zelje to te vise ceni kao imas shatro svoje stavove..kao znas sta oces..zenski mozak:hahaha:

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.006

pa donekle si u pravu ali proveri prvo zasto nece u park, mozda je zuljaju cipele:P

mermaid_

Zainteresovan član
Poruka
449
Pa to i ja kazem, sta se imas truditi. To ili ide ili ne ide. Zena jos dok joj prilazis je 90 posto sigurna oce ili nece, a onih 10 posto moras biti bas konj da bi zayebao u toku price.

Ali ja to ljudima nikako ne mogu objasniti, znas one majmune koji muvaju po principu "ne je,be lep nego uporan":hahaha:
:super:

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.135
Starije žene savetuju devojke pred udaju ovako:

Od starta treba, čim te pita hoćeš li sa mnom?, da pustiš sve iz ruku, makar i u sred pranja suđa, da se što brže spremiš, za ručicu i s njim.
A ne: nisam završila ovo, ono... bla bla, nemam šta da obučem, prljava mi kosa itd.... Oni pitaju par puta, posle i ne pitaju nego samo odu, a ti onda mozgaš gde je, s kim je, šta radi...kad će doći kući...i još pride počneš da kukaš kako si vezana za kuću.
Pametne zene...al to vazi kad vec imas nekog pored sebe...ako neko u pocetku ne zeli sa tobom da izadje, djabe ostavljas sve poslove...:lol: