Koliko se plasite plivanja u okeanu?

Koliko se plasite plivanja u okeanu?

• Malo

glasova: 1 14,3%
  • Blaga uznemirenost

• Ne interesuje me

• Gledam plicak iz hladovine uz vino

glasova: 0 0,0%
  • Ne prilazim

• Nije me put odveo na tu stranu

glasova: 2 28,6%
  • Resorti Zanzibara,Maldiva mozda da,gde je plitka voda moze

glasova: 2 28,6%
  • Neka hvala

• Daleko bilo

• Nisu ni naucnici saznali sta je u dubinama,ne bih radije da saznam

• Ukupno glasova
    7
  • Anketa je zatvorena .
Malo čega se ne plašim ali vode i te kako, ne samo u okeanu već i u rijekama, jezerima. Iako sam plivač (ne baš neki) ne idem u dublje vode.. mnogo loše iskustvo sam nekad doživio i to se ne može lako zaboraviti.
Ja sam se davio dva tri puta u Dunavu a jednom ga preplivam '94. kad nisu isli brodovi zbog sankcija. Ebeno mnogo kad se covek davi

De nebitno kad postane tamno plava, pikac brate sestro. :lol: Pre bi skočio sa planine nego da plivam u duboko.
Meni bi bila samo bitna tehnička podrška.Da me upozore na ajkule naprimer , tako neki letaliti i da budu tu blizu zanedajbože. I da je prozirna voda donekle. Ne znam ja sam plivala petnaestak metara dubine , ali je more i vidi se. Inače mogu me spustiti u sred okeana tako mi se čini. Ne znam, nisam nikad plivala u okeanu.

Meni bi bila samo bitna tehnička podrška.Da me upozore na ajkule naprimer , tako neki letaliti i da budu tu blizu zanedajbože. I da je prozirna voda donekle. Ne znam ja sam plivala petnaestak metara dubine , ali je more i vidi se. Inače mogu me spustiti u sred okeana tako mi se čini. Ne znam, nisam nikad plivala u okeanu.
Мало даље није баш прозирна као код обале, добије тамно плаву боју и хладнија је. Самим тим мени се јавља да ћу баш ја бити тај кога ће нешто из дубине да сунети по ногама. Џаба чамац, фрка тешко описива. десило ми се да ме нешто око 100м од обале ударило у леђа а да нисам провалио шта је, што ме бацило у манију. Фалила ми секунда да трчим по води као оне бубе, колико сам брзо пливао.

Poslednja izmena:
Мало даље није баш прозирна као код обале, добије тамно плаву боју и хладнија је. Самим тим мени се јавља да ћу баш ја бити тај кога ће нешто из дубине да сунети по ногама. Џаба чамац, фрка тешко описива. десило ми се да ме нешто око 100м од обале ударило у леђа а да нисам провалио шта је, што ме бацило у манију. Фалила ми секунда да трчим по води као оне бубе, колико сам брзо пливао.
Ribice udaraju tako. Ne zaebavam se. Ko kamen da te udari , ako je bilo tako.

Солидно ме опичило. Премро сам, поготово што нисам видео шта је.
Što si išao toliko daleko od obale? Pa ni ja se ne podnosim iako sam virtuoz u vodi i stvarno više ne mogu jurim onoga ko je sa mnom.🤷‍♀️
Zapravo slabo ocenjujem te razdaljine. Kažeš mi sto metara ko da si mi reko sto jagoda eto toliko je meni jasno.

Što si išao toliko daleko od obale? Pa ni ja se ne podnosim iako sam virtuoz u vodi i stvarno više ne mogu jurim onoga ko je sa mnom.🤷‍♀️
Zapravo slabo ocenjujem te razdaljine. Kažeš mi sto metara ko da si mi reko sto jagoda eto toliko je meni jasno.
Лјуди на обали ми били као шибице, сигурно је било толико. Што сам ишао? Да се самотестирам, урчење народски речено. Малолетно урчење.

Back