Koliko se naša država brine o svojim građanima koji se nađu u zatvoru u inostranstvu ?

Стварно страшно шта раде ови четнички зликовци из Српске. Ухапсили ову познату јавну личност, чедну дјевојку, заљубљеницу у поезију, књижевност и која је активна у расправама о квантној механици.
Дедер Дачићу, реагуј да се Тијана пусти, не могу ови из Српске хапсити угледне личности из земље Србије како им се прохтије.

У љето 2017-е, у аутобусу који је возио учеснике комеморације жртвама стратишта Јадовно, у Хрватској ухапшен је Дане Лукајић. Бивши официр ВРС, држављанин Српске и држављанин Србије. Прије тога је Дане, члан удржења "Јадовно 41", осам година редовно посјећивао стратиште Јадовно на дан обељежавања овог стратишта, увијек су Хрвати загорчавали живот учесницима овог подсјећања, бјеше и шиканирања, но није било хапшења. Још доста пута је Дане боравио у Хрватској, није имао проблема. До тада.
И тада хапшење за ратни злочин. Ако је постојала та нека оптужница, било би логично да је ухапшен први пута када је закорачио у Хрватску,. И то злочин који је наводно учинио у другој држави, БиХ, над логорашима у логору Мањача. Дане је имао своју дужност у рату, никакве оптужнице у БиХ против њега нема, напротив, сви логораши који су имали са њим контакта (овдје, а именовали су се, Фахрудин Кривић, Мехмед Бегић и ини, значи стоје иза тих ријечи) о Данету само позитивно говоре.
Данетов "гријех" није ангажман у рату, у рату је часно обављао своје дужности што су и они на "другој страни" посвједочили, него ангажман у удружењу "Јадовно 41", то Хрвате жуља, што се подсјећа сваке године на звјерства у ендехазији, зато су морали наћи жртву на којој ће искалити бијес, спровести одмазду, напаковали су Данету лажну оптужницу. инструментализовали двоје пропалица да лажно свједоче, у фарси од судског поступка Дане је добио 6 година робије и одробијаће у хрватском казамату.

Дане је држављанин и Србије, но нико да се почеше што ће бивши частан официр ВРС на правди Бога робијати. Могло се доста урадити, у коначници постоје начини када је очигледан пасјалук у питању, но ето ништа. Ни медији у Србији нису показали интересовање за Данетову драму. требали су, али тек понеки штури текст, но зато јесу када је у питању хапшење Тијана Ајфон. А и Дачић је вала заказао око Тијане, морао је одлучно реаговати да се Тијана одмах пусти.

Ово није прича о Тијани и Данету, ово је прича о нама, колико смо забраздили у наопаком систему вриједности.
.

Оваквих прича има на десетине, а овде је постало нормално да Србија о својој деци не води рачуна, било да је у питању Хрватска, БејХа, КиМ или Милогора.

Ту важи принцип не таласај, а шта им Бог да...

Срамотно!

.
 
.

Оваквих прича има на десетине, а овде је постало нормално да Србија о својој деци не води рачуна, било да је у питању Хрватска, БејХа, КиМ или Милогора.

Ту важи принцип не таласај, а шта им Бог да...

Срамотно!

.
2014g, u Crnoj Gori, uveden je maternji jezik...profesori u Nikšiću se suprostavili i stali u odbranu srpskog jezika, otpušteno je 27 profesora...kako im se odužila Srbija i srpski političari...jednostavno, zaboravili na njih
 
2014g, u Crnoj Gori, uveden je maternji jezik...profesori u Nikšiću se suprostavili i stali u odbranu srpskog jezika, otpušteno je 27 profesora...kako im se odužila Srbija i srpski političari...jednostavno, zaboravili na njih
Шта ми имамо са другом државом? Шта смо ми конкретно могли да урадимо поводом тог лудила? Конкретно.
 
2014g, u Crnoj Gori, uveden je maternji jezik...profesori u Nikšiću se suprostavili i stali u odbranu srpskog jezika, otpušteno je 27 profesora...kako im se odužila Srbija i srpski političari...jednostavno, zaboravili na njih
.

Није то Србија, већ интересне групе које су зајахале Србију под палицом Сорошоида и гледају само свој интерес.

Од којих је сваком нормалном житељу Србије мука да их више и гледа.

Сећам се и сећаћу се док сам жив тог протеста скромних, обичних људи који нису смогли снаге да себе пониште и остали великани.

Као што памтим и ова страдања наших људи по хрватским, бошњачким, "косовским" и милогорским затворима какав пример @Khal Drogo наводи.

И ти видиш колико је једна безмуда власт овладала Србијом када им није пало на памет да улове неког и изврше размену, јбг, сада смо различите државе, а државе то раде.

Не, ми смо "фактор мира на Балкану" тако што смо се свима нагузили, по принципу јебипаиди. Слаба Србија, јака Југославија...

Колико је терориста и убица само са КиМ прошетало Србијом, а да им није фалила длака с главе, а на души имају којешта, од убистава до продаје органа...

Да ли је овде ухапшен и један Хрват или Бошњак за које се зна да су починили злочине?

Ниједан.. или Орић ваљда...

И мени је више мука од ових њихових лупетања и фарси о некаквом напретку на "европском путу", а у ствари у понижења.

Више не може да ме купи прича "следеће године 500 евра просечна плата" ни бајке о гигантском расту БДП и златном добу које нико не би приметио да није објављено на телевизији.

Мсм, поклоните мами тих обећаних 500 евра следеће, оне тамо године...

.
 
.

Није то Србија, већ интересне групе које су зајахале Србију под палицом Сорошоида и гледају само свој интерес.

Од којих је сваком нормалном житељу Србије мука да их више и гледа.

Сећам се и сећаћу се док сам жив тог протеста скромних, обичних људи који нису смогли снаге да себе пониште и остали великани.

Као што памтим и ова страдања наших људи по хрватским, бошњачким, "косовским" и милогорским затворима какав пример @Khal Drogo наводи.

И ти видиш колико је једна безмуда власт овладала Србијом када им није пало на памет да улове неког и изврше размену, јбг, сада смо различите државе, а државе то раде.

Не, ми смо "фактор мира на Балкану" тако што смо се свима нагузили, по принципу јебипаиди. Слаба Србија, јака Југославија...

Колико је терориста и убица само са КиМ прошетало Србијом, а да им није фалила длака с главе, а на души имају којешта, од убистава до продаје органа...

Да ли је овде ухапшен и један Хрват или Бошњак за које се зна да су починили злочине?

Ниједан.. или Орић ваљда...

И мени је више мука од ових њихових лупетања и фарси о некаквом напретку на "европском путу", а у ствари у понижења.

Више не може да ме купи прича "следеће године 500 евра просечна плата" ни бајке о гигантском расту БДП и златном добу које нико не би приметио да није објављено на телевизији.

Мсм, поклоните мами тих обећаних 500 евра следеће, оне тамо године...

.
meni je to jasno...šta dalje
 
a šta sa domaćim janičarima...soroševcima...
.

Па на њих и мислим.

Нека раде своја занимања, Вучић у неку адвокатску канцеларију, Брнабић (пази ко је премијер Србије, риба која је прекјуче основала фирму. Мсм, земљо отвори се... поред свих политичара, привредника, професора и врхунских професионалаца) у своје приватно предузеће...

Снаћи ће се они за живот, али им треба одузети могућност да даље уништавају Србију, шта год они о томе мислили.

.
 
Poslednja izmena:
.

Па на њих и мислим.

Нека раде своја занимања, Вучић у неку адвокатску канцеларију, Брнабић (пази ко је премијер Србије, риба која је прекјуче основала фирму. Мсм, земљо отвори се... поред свих политичара, привредника, професора и врхунских професионалаца) у своје приватно предузеће...

Снаћи ће се они за живот, али им треба одузети могућност да даље уништавају Србију, шта год они о томе мислили.

.
to nije rešenje, doći će druga banda...samo kozmetička promena
 
to nije rešenje, doći će druga banda...samo kozmetička promena
.

Гори од ових данас не могу да буду.

Покажи ми неког из власти да је нешто у животу урадио, објавио књигу (осим Весића:hahaha:)

Сумњиве дипломе, доказане крађе... они ни сами собом не умеју да управљају, а одједном постадоше незаменљиви.

Пробај да отвориш очи, страшније је него што замишљаш.

А и другачије се понашају када знају да могу лако да добију шут карту.

Не ваља када се власт залежи,

а најгоре је када народ почне да верује је незамнљива.

.
 
.

Гори од ових данас не могу да буду.

Покажи ми неког из власти да је нешто у животу урадио, објавио књигу (осим Весића:hahaha:)

Сумњиве дипломе, доказане крађе... они ни сами собом не умеју да управљају, а одједном постадоше незаменљиви.

Пробај да отвориш очи, страшније је него што замишљаш.

А и другачије се понашају када знају да могу лако да добију шут карту.

Не ваља када се власт залежи,

а најгоре је када народ почне да верује је незамнљива.

.
I nadasve...

5. JUNA SA DRAGAŠOM U POBIJEDU
 
.

Гори од ових данас не могу да буду.

Покажи ми неког из власти да је нешто у животу урадио, објавио књигу (осим Весића:hahaha:)

Сумњиве дипломе, доказане крађе... они ни сами собом не умеју да управљају, а одједном постадоше незаменљиви.

Пробај да отвориш очи, страшније је него што замишљаш.

А и другачије се понашају када знају да могу лако да добију шут карту.

Не ваља када се власт залежи,

а најгоре је када народ почне да верује је незамнљива.

.
video si da je ,,karantin" prošao kod srpskog naroda...to može biti samo uvod u još opasnije stvari...i da potpiše priznanje kosova, neće se ništa dogoditi...i to će proći...srpski narod je pri kraju, bez spoljne intervencije, nama nema spasa..da li će to biti Vašinton ili Kremlj, koji će dozvoliti pozitivne stvari...to više nije bitno
 
video si da je ,,karantin" prošao kod srpskog naroda...to može biti samo uvod u još opasnije stvari...i da potpiše priznanje kosova, neće se ništa dogoditi...i to će proći...srpski narod je pri kraju, bez spoljne intervencije, nama nema spasa..da li će to biti Vašinton ili Kremlj, koji će dozvoliti pozitivne stvari...to više nije bitno
.

Карантин је прошао свуда у свету и није за поређење.

Како каже један руски лекар у интервјуу, као када неко јави телефоном да је у школи подметнута бомба, 99% си сигуран да је лаж, али ћеш ипак испразнити школу.

Ова власт је једноставно потрошена и мора што пре да се изгуби.

Па видиш да је све лажно.

Њихови избори су лажни, њихови медији су лажни, њихова окупљања су лажна, њихови протести су лажни, њихова првенства су лажна, а сада стварају и лажну опозицију.

Као цртани филм...

.
 
.

Карантин је прошао свуда у свету и није за поређење.

Како каже један руски лекар у интервјуу, као када неко јави телефоном да је у школи подметнута бомба, 99% си сигуран да је лаж, али ћеш ипак испразнити школу.

Ова власт је једноставно потрошена и мора што пре да се изгуби.

Па видиш да је све лажно.

Њихови избори су лажни, њихови медији су лажни, њихова окупљања су лажна, њихови протести су лажни, њихова првенства су лажна, а сада стварају и лажну опозицију.

Као цртани филм...

.
živim u Srbiji...samo, da li je još negde bilo ovakvog cirkusa...koji nam se priređuje...primer, da pizdousti, objašnjava lekarima kako se koristi respirator...da navijači prave bakljade u toku policijskog časa...da ne nabrajam dalje, nema više nikakvog smisla
 
živim u Srbiji...samo, da li je još negde bilo ovakvog cirkusa...koji nam se priređuje...primer, da pizdousti, objašnjava lekarima kako se koristi respirator...da navijači prave bakljade u toku policijskog časa...da ne nabrajam dalje, nema više nikakvog smisla
.

Па нигде.

Не могу људи са лажним дипломама да возе аутобус...

.
 
.

Па на њих и мислим.

Нека раде своја занимања, Вучић у неку адвокатску канцеларију, Брнабић (пази ко је премијер Србије, риба која је прекјуче основала фирму. Мсм, земљо отвори се... поред свих политичара, привредника, професора и врхунских професионалаца) у своје приватно предузеће...

Снаћи ће се они за живот, али им треба одузети могућност да даље уништавају Србију, шта год они о томе мислили.

.
Ko ce bre da uzme Vucica u svoju advokatsku kancelariju? On nema pravosudne ispite, nema nikakvo iskustvo,
sta da radi tamo?
 
Bild (13)2.jpg


Samo Tito je brinuo za gastarbajtere.
 

Back
Top