Koliko se najduže niste kupali / tuširali?

Ne znam ja od čega sam bolovala, dok nisam fasovala taj prokleti virus nisam baš nešto ni vjerovala u koronu :D ali da je bilo gadno-bilo je. Stvarno gadno.
ja sam je navatao par puta ali ni približno tako ko ti. Sve kućno, možda sam ležao par dana i to jer sam hteo ali ne zato što sam morao. Drugi put možda i nije bila korona, mada je po simptomima ličilo. Iako imam brzi test, nisam hteo da proveravam. Šta mi to znači da znam jel korona ili nije?

ja sam je navatao par puta ali ni približno tako ko ti. Sve kućno, možda sam ležao par dana i to jer sam hteo ali ne zato što sam morao. Drugi put možda i nije bila korona, mada je po simptomima ličilo. Iako imam brzi test, nisam hteo da proveravam. Šta mi to znači da znam jel korona ili nije?
Mene zezalo disanje. I bio mi d dimer nenormalno povišen. Temperaturica lagano 40-ak :D

30 dana, naravno u bivsoj a blagopocivsoj JNA. U leto/jesen 1985 bili neki ogromni sumski pozari na potezu Trebinje-Dubrovnik-Peljesac, mesec dana smo bili na Orijenu i Velikih Devet, vidis more ali si vazdusno 5km od njega i 800m vise. Ustajes ujutro, jedes, dobijes naprtnjacu sa vodom, u 2 pauza za rucak, pa posle do 6 popodne opet na pozare, veceras, odmoris i spavas u satoru... i tako 30 dana. Bez kupatila, klozeta, kreveta... posle mesec dana nas vratili u kasarnu u Trebinje, okupao se (ostrugao), predao zaduzenu uniformu, oruzje i ostale sitnice pa na bus za Beograd i pocetak studija.

Back