Koliko puta ste prevarili dečka/curu

kad sam s nekim onda sam samo sa njim pa trajalo to 10 godina ili mesec dana...nevolim da menjam partnere i dok mi je sa nekim ok trudim se da se veza odrzi....u isto vreme vrlo sam svoja te mislim da se nikad necu skrasiti.... a i 10 godina provedenih u vezi-braku sa jednim covekom puno je za moj ukus :D....
 
Koliko puta ste prevarili dečka/curu i zakaj? 8) Budnite iskreni.

Prijasnje djevojke,sve i to vise puta...zasto?..onako jednostavno mi se htjelo a i mogao sam (podrazumjevam to da nikada ni pod kakvim uslovima i zaljubljenosti nisam osjecao griznju savjest)...jer sam...vjerovao da je sve prolazno....
Trenutno.... ni jednom...jer ne mogu s neke svoje strane...osjecam ja prema njoj ljubav...ali u mnogo toga je dobra...trpila je moje greske i gluposti....a i odrekla se dosta toga zbog mene....zbog ljubavi...a i zbog neceg vise...ne mogu to da ucinim...a i ne zelim....:D
 
Bezbroj puta. To je preljuba. Pod prevarom moze da se podrazumeva obmana. A zakaj? Zato sto je takvo ustrojstvo nase veze. Tako smo se dogovorili. Necu da mi prodje zivot samo sa 2 decka, ili sa jednim. A necu ni da raskidam sa Duskom ni sa jednim ni sa drugim ni sa Igorom. Dogovor kucu gradi.

***....pa mislim to je dobro za nekoga....a kako ti podnosis sto on radi druge djevojke...jer ne vjerujem da i on sjedi s Mirom!:D
 
Pa zavisi shta neko podrazumeva pod prevarom. Ja pod prevarom podrazumevam poljubac, sex...itd...Onog momenta kad neko od patnera raskine, slobodan je, pa makar to bilo i na 7 dana...
Do svoje prve ozbiljne veze u 18 -toj, znala sam da imam i po 3 tipa u isto vreme.... Nisam uopshte razmishljala o prevarama, jer je sve bilo neozbiljno...
Od stupanja u svoju prvu vezu, nikada nisam prevarila partnera, i nemam potrebu. Nekako sam se izivela kao klinka...i onog momenta kad pozelim drugog tipa...shvatam da neshto nije u redu sa mojom vezom...i raskidam...
 

Back
Top