Quantcast

Koliko puta ste prevarili dečka/curu

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
kad sam s nekim onda sam samo sa njim pa trajalo to 10 godina ili mesec dana...nevolim da menjam partnere i dok mi je sa nekim ok trudim se da se veza odrzi....u isto vreme vrlo sam svoja te mislim da se nikad necu skrasiti.... a i 10 godina provedenih u vezi-braku sa jednim covekom puno je za moj ukus :D....

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.656
Koliko puta ste prevarili dečka/curu i zakaj? 8) Budnite iskreni.
Prijasnje djevojke,sve i to vise puta...zasto?..onako jednostavno mi se htjelo a i mogao sam (podrazumjevam to da nikada ni pod kakvim uslovima i zaljubljenosti nisam osjecao griznju savjest)...jer sam...vjerovao da je sve prolazno....
Trenutno.... ni jednom...jer ne mogu s neke svoje strane...osjecam ja prema njoj ljubav...ali u mnogo toga je dobra...trpila je moje greske i gluposti....a i odrekla se dosta toga zbog mene....zbog ljubavi...a i zbog neceg vise...ne mogu to da ucinim...a i ne zelim....:D

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
Bezbroj puta. To je preljuba. Pod prevarom moze da se podrazumeva obmana. A zakaj? Zato sto je takvo ustrojstvo nase veze. Tako smo se dogovorili. Necu da mi prodje zivot samo sa 2 decka, ili sa jednim. A necu ni da raskidam sa Duskom ni sa jednim ni sa drugim ni sa Igorom. Dogovor kucu gradi.

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.656
Bezbroj puta. To je preljuba. Pod prevarom moze da se podrazumeva obmana. A zakaj? Zato sto je takvo ustrojstvo nase veze. Tako smo se dogovorili. Necu da mi prodje zivot samo sa 2 decka, ili sa jednim. A necu ni da raskidam sa Duskom ni sa jednim ni sa drugim ni sa Igorom. Dogovor kucu gradi.
***....pa mislim to je dobro za nekoga....a kako ti podnosis sto on radi druge djevojke...jer ne vjerujem da i on sjedi s Mirom!:D

Poruka
2.308
Pa zavisi shta neko podrazumeva pod prevarom. Ja pod prevarom podrazumevam poljubac, sex...itd...Onog momenta kad neko od patnera raskine, slobodan je, pa makar to bilo i na 7 dana...
Do svoje prve ozbiljne veze u 18 -toj, znala sam da imam i po 3 tipa u isto vreme.... Nisam uopshte razmishljala o prevarama, jer je sve bilo neozbiljno...
Od stupanja u svoju prvu vezu, nikada nisam prevarila partnera, i nemam potrebu. Nekako sam se izivela kao klinka...i onog momenta kad pozelim drugog tipa...shvatam da neshto nije u redu sa mojom vezom...i raskidam...