Колико пута сте бановани са Крсте и зашто?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E, pa to ne znam. To jest znao bih kad bi napisao koji je to drugi profil.
Seth Meyers Stop GIF by Late Night with Seth Meyers

Jednom ( u dva života ) na 3 dana,.. - pitao sam Taba, - koji mu je q - ,.. i banovala me Lori,..
Tada sam shvatio da je ovo sve samo zahebancija i da od demokratije ili neke ozbiljnije diskusije ovde nema niš'.. ovo je "kod dangube preko puta ".
Kako ozbiljna diskusija, a pitas administratora koji mu je q? :D

Jednom ( u dva života ) na 3 dana,.. - pitao sam Taba, - koji mu je q - ,.. i banovala me Lori,..
Tada sam shvatio da je ovo sve samo zahebancija i da od demokratije ili neke ozbiljnije diskusije ovde nema niš'.. ovo je "kod dangube preko puta ".
Otkud ti ideja o ozbiljnoj argumentovanoj diskusiji na forumu i internetu uopšte? 🤔
Internet služi da svako može da dođe i istrese svoju kantu go*ana. Zato me i čude ovakva kruta pravila na Krsti. Bože, ovo je forum, a ne sala za operaciju.

Otkud ti ideja o ozbiljnoj argumentovanoj diskusiji na forumu i internetu uopšte? 🤔
Ono što sam ja pisao o gajenju biljaka na 7/8 foruma, teško da se može naći i u 7 knjiga o biljkama... mislio sam da za to služe internet mreže... Taj ozbiljan pristup sam hteo zadržati i ovde...ali kud svi Turci, tu i mali Mujica :D
Internet služi da svako može da dođe i istrese svoju kantu go*ana.

Tu se ne slažem...Zadržavam svoj optimistički stav.. :andjeo:
Zato me i čude ovakva kruta pravila na Krsti. Bože, ovo je forum, a ne sala za operaciju.
Ne dozvolite da vam pravila određuju mere i merak... Sloboda je sve što ne ugrožava nečiju slobodu. Kakav odnos očekuješ, takav i pruži...a ne ono, ja sam učio život (i fakultet) na ulici,... a takvi su danas u prednosti...

{ I ljubav (zajednica,..brak) se uređuje zakonom kad drugačije ne može - reče D. Radović :).. }

Jednom na temi rata u ukrajini jer sam pitao jednog lika sto kaci slike mrtvih vojnika jel nekrofil.Nina me banovala.
da..da samo zbog toga ..od svih kazni koje imas samo jedna je moja
inace si kazne dobijao zbog vredjanja

Jednom korisniku kazes da je nekrofil
Drugom Jedi govna majmune.
Trecem da je seronja
Cetvrtom Kmeknem ti ja svastiku.
Petom opet da jede govna i da je govvnar lazljivi

Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back