Koliko puta mesečno?

Imala sam period u zivotu kada sam ih masovno citala...Na nedeljnom nivou minimum po jednu...Svaki mesec sam kupovala barem 2-3-4 knjige + biblioteka i antikvarnica.
Jos uvek mi je san napraviti jednu finu kucnu biblioteku...+ stavim svoj klavir...neki gramafon :zaljubljena:
Ove godine jos 0. Narucila sam Heroja sa hiljadu lica koju sam citala davno...i skroz sam je zaboravila...Jedva cekam da mi stigne sutra ili u ponedeljak :klap:
 
Presla sam na neke istorijske teme, od novembra do sad zavrsila 2 i na trecini sam trece plus zapocela Jelinek ali sam je privremeno ostavila po strani. Ovo sve na engleskom.
Na srpskom nisam dugo nista, pauzirala Zlatno runo ali se to moze u svako dobra nastaviti.
 
...ili godišnje pročitate knjigu?
Moram da se pohvalim da sam od nove godine (od 01.01.2023.) pročitao 3 knjige što je rekord za mene ;)

Da li držite tempo ili idete po inspiraciji?
Zavisi od slobodnog vremena i motivisanosti za određenu knjigu. Budući da studiram, nekada mi se smuči tekst i ne mogu da smislim knjigu a nekada mi baš dođe kao relax. Imam neki cilj od min 15 knjiga godišnje i držim se toga. Tipa u februaru sam bila motivisana i pročitala za nedelju dana dve knjige (cca 1000 str.) pa sam za sada namirena. 😅
 
...ili godišnje pročitate knjigu?
Moram da se pohvalim da sam od nove godine (od 01.01.2023.) pročitao 3 knjige što je rekord za mene ;)

Da li držite tempo ili idete po inspiraciji?
Од почетка године сам прочитао једну целу књигу и започео сам другу.Иначе волим да читам полако и да уживам у књизи.
 

Back
Top