Koliko naših miliona eura mislite da će Vučić odneti bratskom mu narodu Albanije za postradale u zemljotresu?

evo ja se ne hvalim da sam dao 10 000 evra.
Ni ja se ne hvalim koliko sam para poslao iz pečalbe za pomoć nakon onih katastrofalnih poplava 2014.
Ne zato što sam kulturan, nego zato što sam ispao budala i dao pare za fond odakle su AV, Marko Blagojević i onaj retard iz Obrenovca uzimali za lične potrebe.
 
Poslednja izmena:
Ni ja se ne hvalim koliko sam para poslao iz pečalbe za pomoć nakon onih katastrofalnih poplava 2014.
Ne zato što sam kulturan, nego zato što sam ispao budala i dao pare za fond odakle su AV, Marko Blagojević i onaj retard iz Obrenovca uzimali za lične potrebe.
pare za pomoc se nikada ne daje na RACUNE , FONDOVE, "HUMANITARNA" UDRUZENJA, ........vec se licno pomoc predaje ugrozenom i to pod uslov da je stvarno ugrozen.
Jednom prilikom sam procitao da neka jadna zena iz Banja Luke trazi pomoc u parama jer ima dvoje dece a bez muza je , bez kuce i posla.
Nazovem je i uzmem podatke a onda procesljam Internet i otkrijem da njena deca (sin i cerka tinejdzeri) provode veceri u diskacima, da se cerka na Fejsbuku dogovara sa drugaricama oko kupovine modernih haljina, da sin ima Moped ............pa kad sam sve to sabrao ukapirao sam prevaru.
Na drugom primeru odlucim da pomognem jednom svom rodjaku, decku od nekih 22 godine jer kuka da nema pare za studije (studira u drugom gradu pa placa stan i hranu), pa se sazalim i posaljem vece pare ............par meseci kasnije cujem da je kupio polovni Auto i da je u kratkom vremenskom periodu Isao sa drustvom u Pariz i u Dubrovnik...........jos jedna moja rodjaka bez posla i stana, kupim joj nekakve kucne masine za proizvodnju testenina pa da proizvodi nesto i nosi na pijacu i od tog zivi.........posle samo par dana, ona te masine prodala na pijaci i sada je opet bez ikakve egzistencije.

ima milion primera koji pokazuju da je samo u par procenata pomoc zaista potrebna............sve ostalo je cist kriminal i prevara............pa makar se radilo i o rodjenom bratu.
 
Да је Србија паметна, она би уложила велики новац у обнављање Албаније и испружила руку пријатељства албанском народу у овом тешком тренутку.

То се мили моји зове "Soft power".
 
Да је Србија паметна, она би уложила велики новац у обнављање Албаније и испружила руку пријатељства албанском народу у овом тешком тренутку.

То се мили моји зове "Soft power".

Pa Srbija to nije u stanju da sprovede ni sa nekom Crnom Gorom, ili Makedonijom...a kamoli sa Albanijom...

Što će reći, kod Srbije ima samo "soft", nema "power"...
 
Pa Srbija to nije u stanju da sprovede ni sa nekom Crnom Gorom, ili Makedonijom...a kamoli sa Albanijom...

Što će reći, kod Srbije ima samo "soft", nema "power"...

Балкански народи немају другу опцију него да се окрену једни другима.

Помоћ Србије Албанији би била пун погодак и корак ка помирењу.
 
Балкански народи немају другу опцију него да се окрену једни другима.

Помоћ Србије Албанији би била пун погодак и корак ка помирењу.

Možemo da se okrenemo Makedoncima, Bugarima, Rumunima, Grcima...dosta je to.

Nije Balkan samo zapadno od Srbije, ima i istočno, i južno.

Sa zapadnim Bakancima provereno nemamo ni vajde ni sreće, ne vidim što bi ponavljali greške neprestano.

Što se Albanije tiče, humanitarna pomoć i spasioci su sasvim ok, komšije su nam, ali ajde da ne preterujemo.
 
Možemo da se okrenemo Makedoncima, Bugarima, Rumunima, Grcima...dosta je to.

Nije Balkan samo zapadno od Srbije, ima i istočno, i južno.

Sa zapadnim Bakancima provereno nemamo ni vajde ni sreće, ne vidim što bi ponavljali greške neprestano.

Što se Albanije tiče, humanitarna pomoć i spasioci su sasvim ok, komšije su nam, ali ajde da ne preterujemo.

Знаш, треба се само запитати шта ће о нама мисти генерације које ће живети за 100 година.

Сигурно је да ће мржњу Срба и Албанаца видети као примитивни реликт прошлости.

Зато морамо да ускочимо у будућност. Албанија и Србија, као и остатак Ромејско-Турског света, је једна те иста ствар.
 
Ovo su normalne stvari u svetu inače ali kod nas su šizofrene politike a usput i ne znamo da li je Vučić Srbin ili Siptar...tako da..
Да је Србија паметна, она би уложила велики новац у обнављање Албаније и испружила руку пријатељства албанском народу у овом тешком тренутку.

То се мили моји зове "Soft power".
Ne vredi, od Kosova ne odustaju makar dali i 500milki.
 
Знаш, треба се само запитати шта ће о нама мисти генерације које ће живети за 100 година.

Evo vidim da se za prošlih 100 godina između nas i Albanaca nije ništa promenilo.

Pa cenim da neće ni za sledećih 100, ma šta mi radili.

Imam ja predlog...ajde da Srbija, kad je Zapadni Balkan u pitanju, umesto da pruža ruku, samo prihvata ruke onih koji će nama da je pruže...

Jednostavno, ne pravimo nikome štetu, samo se neko vreme pravimo da Albanija, Crna Gora, BiH, Hrvatska ne postoje...

Mislim da bi brzo postalo jasno kakva je situacija. Ruku pruženu ne bi dobili ni jednu, ali bi zato gomilu ghovana po glavi dobili...
 
Мој прадеда није био задовољан услугом у Албанији.
Nije ni moj , ali nazalost nije mogao da ide preko tzv bratske Bugarske ili Bosne .
..................................................................................................................................................
Nazalost i u tom putu gudura stradali , ali opet su vratili hrabro drzavu gde sad zivimo,
a lazne vlasti jos dizu neke pomene komunistima a zaboravili su nase dedove "Solunce."
i nihove potomke.
 

Back
Top