Koliko naroda će da se skupi 23.5.2026. u Beogradu?

Nervirator

Džomba
VIP
Poruka
102.475
Šta mislite koliko naroda će da se skupi 23.5.2026. u Beogradu?

Image1.gif
 
контам да се зезаш

Јесте ...зезам се....Протежем се....Замисли да је заозбиљно

Протест је једина шетња у којој не бројиш калорије, него неправду.
Да се историја писала са кауча, још увек бисмо живели у пећинама и чекали да нам неко упали светло.
Боље један дан на ногама са транспарентом, него цео живот у фотељи са даљинским.
Улица је најпоштенији медиј — нема реклама, нема цензуре, само ђонови и глас.
Ако ти је добро, седи кући. Ако ти је превише добро — провери чије паре трошиш.
Протест није хоби, него хигијена друштва; кад га дуго нема, све ухвати буђ.
Ко на уличне протесте долази у штиклама, тај је или озбиљан оптимиста или је промашио журку.
Највећа лаж коју су нас научили је да један глас не мења ништа; мења, ако их је 5 000 000 .
Није проблем што они горе не чују, проблем је што ми доле превише шапућемо.
Протести су као киша: расхладе у усијаним главама оно што је превише горело.
Ако немаш за шта да изађеш на улицу, погледај у новчаник или у рачун за инфостан.
Транспарент је као статус на Фејсбуку, само што га овде видиш у четири ока, уживо.
Улица памти кораке, а историја памти оне који су се усудили да не прећуте.
Ко неће да шета сад, трчаће после — али за возом који је већ отишао.
Асфалт је најбоља говорница, а ехо 5 000 000 гласова најјаче појачало на свету.
Лако је бити паметан на Твитеру, хајде буди паметан на петнаест степени испод нуле.
Протест није рушење куће, него кречење зидова који су превише пожутели од лажи.
Кад ти затворе сва врата, једини преостали излаз је капија која води право на протест.
Шетња лечи кичму, а колективни протест исправља кичму читаве нације.
Ако мислиш да је протест узалудан, сети се да ни вода не пробија камен снагом, него честим падањем.
 
Verovatno značajna masa zbog ovoga sa Veselinom Milićem. Možda isto kao u junu prošle godine. 15. mart je neponovljiv.
Bez harizmatičnih govornika, okupljanje je samo đačka ekskurzija
док је у реалности све мање и мање људи на протестима

Шта се уопште цимате када...је АВ растурио обојену револуцију

images
 

Back
Top