Alter_Ego_
Stara legenda
- Poruka
- 97.858
Малопре ми на Тњитер изађе клип из филма Кинг Конг против Годзиле (или како се већ звао филм),
па сам се сетио да је на интернету пре пар месеци била расправа о томе колико је људи потребно да савладају једног горилу.
Пуно тога зависи од логистике, бар кад су људи у питању,
тако да, препоставимо да је су у питању просечни мушкарци (дакле, нема шампиона у боксу и нема стараца и неспособњаковића, већ просечни мушкарци који јесу у стању да се потуку). Даље, зависи и од терена. Нпр. ако је човек у стању да на терену нађе оружје или оруђе (камен, штап и сл.), била би неравноправна борба, тако да замишљамо терен на коме нема могућности за прибављање оружја и оруђа, већ голорука туча са горилом.
Такође, нема могућности за унапред постављену тактику. Дакле, људи немају могућност да направе, унапред, стратегију за борбу против гориле, већ се нађу очи у очи са горилом, изненада.
па сам се сетио да је на интернету пре пар месеци била расправа о томе колико је људи потребно да савладају једног горилу.
Пуно тога зависи од логистике, бар кад су људи у питању,
тако да, препоставимо да је су у питању просечни мушкарци (дакле, нема шампиона у боксу и нема стараца и неспособњаковића, већ просечни мушкарци који јесу у стању да се потуку). Даље, зависи и од терена. Нпр. ако је човек у стању да на терену нађе оружје или оруђе (камен, штап и сл.), била би неравноправна борба, тако да замишљамо терен на коме нема могућности за прибављање оружја и оруђа, већ голорука туча са горилом.
Такође, нема могућности за унапред постављену тактику. Дакле, људи немају могућност да направе, унапред, стратегију за борбу против гориле, већ се нађу очи у очи са горилом, изненада.
