Koliko mesečno spucate sati na netu?

Koliko mesečno spucate sati na netu?

  • do 10 sati

  • preko 10 sati

  • oko 20 sati

  • oko 40 sati

  • vise od 50 sati


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
bejbica:
Auuuuuu deco pa preteraste ;) !
Internet%20Addict.gif


 
GZ:
Neprekidni ADSL... Ovo je na poslu,
Pa sta ti radis na poslu crni GZ :) :) :)
A posle se zale ljudi sto im male plate. Ma ja bih im ukinuo platu kad uzivaju na poslu :) :) :)
Zamisli dodjes kao da radis a tamo besplatan net :) RAAAJ :) :) :)
Nista ne radis samo surfujes jer citirajuci gz iz jednog drugog posta "ali na krstarici visim mozda vise nego vecina vas" a sad si rekao da si na natu iskljucivo sa posla ondaaa "PA KAD STIZES DA RADIS" :) :) :)


P.S.
Nista licno mala sala
 
tab503:
Pa sta ti radis na poslu crni GZ :) :) :)
A posle se zale ljudi sto im male plate. Ma ja bih im ukinuo platu kad uzivaju na poslu :) :) :)
Zamisli dodjes kao da radis a tamo besplatan net :) RAAAJ :) :) :)
Nista ne radis samo surfujes jer citirajuci gz iz jednog drugog posta "ali na krstarici visim mozda vise nego vecina vas" a sad si rekao da si na natu iskljucivo sa posla ondaaa "PA KAD STIZES DA RADIS" :) :) :)


P.S.
Nista licno mala sala

heeeee...

Nije problem,. ali sastavni dio posla je upravo NET, tacnije rijec je o NVO, a kad ides da radis usput ti je i jedan tab u operi sa forumom krstarice, a naravno da moze da se drzi ukljuceni i office programi, zar je tesko pomalo da radis sve i stignes sve..

Posao ne trpi sto je najvaznije.. Ja nisam kakav uljez, ali posao odradjujem i stignem da se druzim sa vama...

Na opste moje a nadam se i vase zadovoljstvo..

Poz.
 
Mirjanadz:
...TO JE BOLEST LJUDDDIIIIIIIII
Da znaš da jeste;kao i zavisnost od bilo čega drugog:alkohola,pušenja...,što se smatra,takodje,nekom vrstom bolesti,tako i ova,kompjuterska,može se dovesti u istu ravan.Kao dokaz,verovatno si čitala,a bila je o tome i jedna dobra TV emisija,da su amerikanci to odavno ukapirali,i zbog sve većeg broja komp.zavisnika u svojoj sredini,počeli da otvaraju čitav niz klinika za lečenje takvih osoba.
Pa ti sad vidi...:) ;)
 
ljubomir47:
Da znaš da jeste;kao i zavisnost od bilo čega drugog:alkohola,pušenja...,što se smatra,takodje,nekom vrstom bolesti,tako i ova,kompjuterska,može se dovesti u istu ravan.Kao dokaz,verovatno si čitala,a bila je o tome i jedna dobra TV emisija,da su amerikanci to odavno ukapirali,i zbog sve većeg broja komp.zavisnika u svojoj sredini,počeli da otvaraju čitav niz klinika za lečenje takvih osoba.
Pa ti sad vidi...:) ;)


ah amerikanci....mi smo BRE SRBI ! Nama niko nista ne moze pa cak ni Bil Gejts :lol:
 

Back
Top