Koliko mediji uticu na vas?

Mediji imaju veliki uticaj na formiranje ponašanja kako mladih tako i odraslllih osoba
Da li mediji uticu na vaše raspoloženje..da li menjaju vaše poglede i stavove i koliko ?
Ja sam imun na to.
Prepoznam senzacionalizam na milje.
Crne hronike me ne zanimaju.
Političarske laži još manje.
Obavestim se o onome što mi je važno, iz pouzdanih izvora.
To je sve.
Nemam internet na telefonu, niti nalog na društvenim mrežama.
Mediji mi ne znače ama baš ništa...jer su se pretvorili u rasadnik površnsti, gluposti i zla.

Mediji imaju veliki uticaj na formiranje ponašanja kako mladih tako i odraslllih osoba
Da li mediji uticu na vaše raspoloženje..da li menjaju vaše poglede i stavove i koliko ?
Sećam se davnih dana, kada ustanemo ujutru i muž pusti jutarnji
program da bi čuo vremensku prognozu. Onda usput čuješ ko se
ubio, poginuo, gde je bio požar, poplava, ratovi.. Samo da se vratiš
u krevet i odustaneš od života. Kad dođem na posao, čekaju me
kolege sa novinskim naslovima uz jutarnju kafu.. :confused: Tada mi je
bilo baš teško..

buduci da mediji u potpunosti izmisljaju dogadjaje, licnosti.........ja ih ne prihvatam kao informacije, obavestenja itd. vec kao zabavu. ....nekadasnje "teorije zavere".Ranije su mediji bili stvarno opasnost za ljudsku psihu, a danas niko vise ne uzima medije za ozbiljno. Naucio se svet sta stoji iza medija.

Ja se većini modernih medija smijem zato śto djeluju tragikomićno - ili sise i guze {ćak vezano i za sport} ili detaljni detalji nasilja ....ja nastojim rjeđźe ćitat vijesti, ali npr ako ja u dućanu ćekam 15ak 20ak 25ak minuta, ipak je tragilogićno biti informinran

Back