Koliko kosta jedan sex?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Ne mislim na materijalne stvari nego na one duhovne, emotivne. Koliko mi emocija potrosimo....koliko nam se srce iskida...najvise posle raskida...koliko oziljaka ostaje...
Naravno da sex moze da podrazumeva i da izgubite nekog drugog potencijalnog koga ste mozda hteli...
Izgubite vreme...
Koliko cete izgubiti zivaca.... neka smaranja su neminovna...
A neki tako bezglavo ulecu u sve te sexove....ma daj daj dosadno mi je samo nek se okrece...
Ovde necu ni pominjati neke potencijalne bolesti, sidu pa cak mozda i trudnocu... kao i strahove od istih....

Sve to uvek kosta...
 
Kako ne bi kostalo zato ja i drkam. Gledaj dok platis veceru, pice, benzin, vreme i na kraju kresnes pa popusis bolest, i onda jos novci doktoru.

Doslo vreme da je desanka rule. Sve je vise masovne proizvodnje zato je rucni rad na ceni.
 
Pera_Zdera:
Ne mislim na materijalne stvari nego na one duhovne, emotivne. Koliko mi emocija potrosimo....koliko nam se srce iskida...najvise posle raskida...koliko oziljaka ostaje...
Naravno da sex moze da podrazumeva i da izgubite nekog drugog potencijalnog koga ste mozda hteli...
Izgubite vreme...
Koliko cete izgubiti zivaca.... neka smaranja su neminovna...
A neki tako bezglavo ulecu u sve te sexove....ma daj daj dosadno mi je samo nek se okrece...
Ovde necu ni pominjati neke potencijalne bolesti, sidu pa cak mozda i trudnocu... kao i strahove od istih....

Sve to uvek kosta...


Gosn Pero, tema je na mestu. Nema cene. Najvise se zivci gube na obostranom smaranju. Znaci i muski i zenski nisu imuni na to. E sad ima dosta onih koji trpe sve da bi postigli cilj, i zabole ih ona stvar koliko ih to emocionalno kosta. S druge strane ima zunzara koje samo pokusaju da odrade nesto i ako pocne cimanje zeluca odmah dizu ruke. Kako bi rekli stariji: "Sve to ide u rok sluzbe". Kako god uzmes, jednog dana ti to dodje kao neki minuli rad. Sad koliko je ko profitirao u njemu.... :lol:
 
sinnke:
Kako ne bi kostalo zato ja i drkam. Gledaj dok platis veceru, pice, benzin, vreme i na kraju kresnes pa popusis bolest, i onda jos novci doktoru.

Doslo vreme da je desanka rule. Sve je vise masovne proizvodnje zato je rucni rad na ceni.
Pa ja napisao da se ne radi o materijalnim stvarima...ni o bolestinama...
Sto o tome pricas? :roll:
 
hanibal77:
e ******* ja ocekivala temu sa nekom situacijom :(
je l mozes ikako da ilustrujes pliz :lol:
Uh kad mi kaze pliz...
Evo na primer... klasican primer....za skolske udzbenike...

Sad ja kao vodim ljubav sa nekom devojkom...i kao sve bude super...
Ali onda to cuje druga devojka...pa onda me ispali i kaze pa imas onu...a ja recimo ovu hteo i vise od one...
Pa onda ima neka treca devojka...ali je ona drugarica sa ovom...pa joj ova rekla nemoj pliz...on je moj...pa ona kao onda nece...
Pa onda recimo ova uzme nesto da laze o tebi ne bili druge oterala...
E pa onda ova pocne nesto da smara...cik pogodi o cemu...o braku naravno...ali to je smaranje...da se useres od smaranja...konstantno lupanje cekicem u glavu...da vec dobijes i fobiju kad treba da se vidis sa njom...
E onda na primer se vi nesto posvadjate... ono kao leti perije... i onda izgubis sve zivce....i pomislis da ti je sve to nije ni trebalo uopste....i da ima vise ruznog ovde nego lepog....
I onda kao dodje kraj... i vi se razidjete...svako sa pesmom "kupio sam pistolj od svercera na crno, rado cu na tebe da potrosim zrno zato nemoj da ides mojom ulicom".
I onda prodje neko vreme pa kao ruzne stvari zaboravljas a lepe ostaju...pa onda kao zene nesto pate...srce im se lomi...i te fore...klasican post period...
E i onda dodje neka druga...i sve opet isto i sve o5 ponovo...
I to sve kosta...
Recka? Pa da ali kako i na zidu, tako i na srcu, tako i u mozgu....
 
marlon:
Gosn Pero, tema je na mestu. Nema cene. Najvise se zivci gube na obostranom smaranju. Znaci i muski i zenski nisu imuni na to. E sad ima dosta onih koji trpe sve da bi postigli cilj, i zabole ih ona stvar koliko ih to emocionalno kosta. S druge strane ima zunzara koje samo pokusaju da odrade nesto i ako pocne cimanje zeluca odmah dizu ruke. Kako bi rekli stariji: "Sve to ide u rok sluzbe". Kako god uzmes, jednog dana ti to dodje kao neki minuli rad. Sad koliko je ko profitirao u njemu.... :lol:

sta jos dodati na ovo

sve je receno
 
Ovoliko...
 

Prilozi

  • 100 dindzi avatar.jpg
    100 dindzi avatar.jpg
    2,6 KB · Pregleda: 98
Pera_Zdera:
Ne mislim na materijalne stvari nego na one duhovne, emotivne. Koliko mi emocija potrosimo....koliko nam se srce iskida...najvise posle raskida...koliko oziljaka ostaje...
Naravno da sex moze da podrazumeva i da izgubite nekog drugog potencijalnog koga ste mozda hteli...
Izgubite vreme...
Koliko cete izgubiti zivaca.... neka smaranja su neminovna...
A neki tako bezglavo ulecu u sve te sexove....ma daj daj dosadno mi je samo nek se okrece...
Ovde necu ni pominjati neke potencijalne bolesti, sidu pa cak mozda i trudnocu... kao i strahove od istih....

Sve to uvek kosta...

Kosta,naravno da kosta,smo nisi pravilno postavio pitanje:Koliko kosta jedna veza,to je trebalo da pitas,a ne sex - ocigledno sto je Peri milo to mu se i snilo:lol: :lol: :lol: ;)
 
Evo, ja da se preorijentišem na vezu, pošto vidim da u tom pravcu ide diskusija. Mnogo košta. Mnogo. Ali kako za koga.
Npr. imaš ljude koji su sposobni da posle raskida sami sebe ubede da je to pravi potez, i da su postupili baš kako je trebalo. "Ma nije mi ona ni trebala" - takav komentar ide, uz iznošenje svih mogućih argumenata za to. Naravno, totalno se ignorišu kontra argumenti. Video sam takve likove. E, tada i ne košta mnogo.
Imaš i one drugačije, koji ne mogu tek tako da sve podele na belo i crno, pa imaju između ne znam ni ja koliko nijansi sivog (a neki vide i u koloru ;) ). Ja sam takav. Nikad ne znam da li sam dobro postupio. Izvučem argumente za, ali opet nađem i one protiv, i nikako ne mogu da izvagam. E, tu na scenu stupa nerviranje, kočenje, dvoumljenje. I to je ono što mene na primer najviše troši. Naravno, da ne pričam o mnogim drugim pričama i situacijama.
I još nešto. Stalno sam se nervirao pitajući se zašto toliko moram da budem emotivan, da me sve toliko pogađa, da ga toliko bedarim. Razmišljao sam da je možda bolje da ne budeš toliki emotivac, da sve lakše podnosiš... Ali ima tu i druga strana medalje. I to lepša. Svom tom bedaku kod emotivaca obično prethodi i jako lep period u vezi, jako lep baš zato što su emotivci i osećanja jače doživljavaju. I onda kada izađeš iz takve veze, padneš u bedak, ipak možeš pomisliš i da se utešiš mišlju da je sve to ipak vredelo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top