Quantcast

koliko je vazan...

BG Pastuv

Zainteresovan član
Poruka
146
Sve mora da funkcionise!Od komunikacije savremenim sredstvima (sms,tel.mail) do price oci u oci (sta ces sa nekim koji dok sa tobom sedi recimo na Cepelinu i zvera kakve cice setaju ka Strandu...?!)
do opustenog ponasanja u tvom ili njegovom drustvu pa sve do seksa.
Ako nesto ne valja, (sta ce ti traktorista u drustvu devojaka koje studiraju medicinu recimo) ili ako on ima problema sa ,,losim seksom`` kako ti kazes........to puca prebrzo.
Generalni problem inace PRELEPIH NS devojaka je nedostatak kvalitetnih frajera....
Jesam li u pravu?

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
233.981
U jednoj vezi je sve važno pa i sex. Mada se jedna veza razvija od samog početka.Obe strane se prilagodjavaju. Ako sve ide na dobro onda je ok ako ne, vezu treba raskidati.

alexy

Zainteresovan član
Poruka
383
storm cloud:
S_K_V_O:
Moze da je odrzava mnogo duugo...
Meni se desilo.Magnetska privlacnost.Seks,mazenje i dodiri po celu noc.Vrlo cesto.To je bila takva telesna privlacnost da nikada nismo okretali ledja jedno drugome dok spavamo,a svaki put kada bi se neko od nas dvoje probudio poljubio bi onog koji spava.Neverovatna fizicka privlacnost.Ne seks,nego umetnost.I tako nekih 11 meseci,a trebalo je da traje maksimum 3.Jer vec tada je bilo ocigledno da smo nebo i zemlja,da mi jednostavno nemamo o cemu da razgovaramo.I sad kad se cujemo,jer bilo bi opasno da se vidimo,cesto se zapitamo-kako to da je Bog stvorio 2 potpuno razlicite osobe,koje nemaju nista zajednicko,a koje se toliko privlace.Valjda je to strast u pravom smislu te reci.

Meni je recimo seks jako bitan.Ne mora da bude extra,ali neki minimum mora da funkcionise.Nikada,recimo ne bih bila sa nekim ko pati od preuranjene ejakulacije,da budem slikovita,posto vidim da ima i takvih problema u mom okruzenju.Dakle o.k. sex uz dobru komunikaciju i zrele emocije.Bez toga ne vredi.Ako mi seks na pocetku veze dobrim delom ne odgovara,prekidam je na vreme.Uopste je ne nastavljam.Mislim da se po ponasanju osobe u toku sexualnog odnosa,pogotovo kada to radite prvi,drugi put,moze mnogo da se zakljuci o samoj osobi.
Jao, ljudi, pa ja sanjam o ovakvoj temi. Pomagajte, ja sam isto tako bila 4 godine u ovakvoj vezi gde je strast bila prejaka, a od pocetka smo bili svesni da se dosta razlikujemo. I sad smo raskinuli, jer, kao, necemo dobro funkcionisati u buducnosti, ali se jos zelimo. Nemam sta da pricam s njim kad se cujemo, ali kad se vidimo - sve se zaboravlja. Jednom smo vec prekinuli, pa smo se pomirili cim smo se videli.Sta da radim!? Ko zna sta cu kad ga sledeci put vidim. Dokle ce to trajati? 4 godine je mnooogo! :(
Imala sam slicnu situaciju. Trajalo, trajalo... i posle nekog vremena ja se zaljubila u drugog.. i tada je to prestalo.. eto...

soraja

Zainteresovan član
Poruka
145
Kod nas su "samo" sex i komunikacija dobri. Nista drugo ne valja, ni mi u buducnosti necemo funkcionisati jer su meni vazna i putovanja i izlasci i kratki izleti u prirodu... a njemu ne. A necu zauvek sa prijateljima da idem sama na ta mesta. Hocu nekog ko ce i to voleti.
Sto se tice sexa, mislim da je jedino komunikacija vaznija ili je barem mrtva trka. A onda i sve ostalo.
A jel' mi ovde pricamo o vezi kao, zabavljamo se, lepo nam je da nam prodje vreme, ili o braku ili ... ozbiljna veza...Malo sam se zbunila. :roll:

alexy

Zainteresovan član
Poruka
383
soraja:
Kod nas su "samo" sex i komunikacija dobri. Nista drugo ne valja, ni mi u buducnosti necemo funkcionisati jer su meni vazna i putovanja i izlasci i kratki izleti u prirodu... a njemu ne. A necu zauvek sa prijateljima da idem sama na ta mesta. Hocu nekog ko ce i to voleti.
Sto se tice sexa, mislim da je jedino komunikacija vaznija ili je barem mrtva trka. A onda i sve ostalo.
A jel' mi ovde pricamo o vezi kao, zabavljamo se, lepo nam je da nam prodje vreme, ili o braku ili ... ozbiljna veza...Malo sam se zbunila. :roll:
Ma, super si. I u pravu si za komunikaciju i sex. Mrtva trka...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.