KOLIKO je SRBA protiv dolaska "SS-PAPE" u Srbiju

Da li Papi treba da se zabrani dolazak u SRB

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Zeleo bih da postavim temu da se vidi koliki je % procenat SRBA protiv dolaska ovog Hitlerovog pulena u SRBIJU.Sadasnji papa je bio u Hitlerovoj vojsci kao sto kazu ujke "Dragovoljac" ali ajde da kazemo i da to nije razlog,postavlja se sledece pitanje:
Da li njemu kao Katolickom vodji treba dozvoliti ulazak u SRB zemlju koja je toliko ZLO dozivela od istih a on i oni ih proglasavali SVETIM it.d
Ja licno sam protiv toga da se doticnom dozvoli pristup u SRB.
 
Alo. papa je poglavar Rimokatolicke Crkve. A u Srbiji zive i vernici Rimokatolicke Crkve. A religija nema granice. I ko si ti u opste da postavljas nesto ovako? I kako te nije sramota? Sta ti imas prtiv toga da Papa poseti svoje vernike u Srbiji ili bilo gde u svetu? Pa da li si ti normalan? Moze da dodje i Dalaj Lama da poseti ovdasnje Budiste ako zeli. I sta ces ti da uradis po tom pitanju? Da postavljas nekakve amkete? Ajde bre pali bre...smesan si jako...
 
Zeleo bih da postavim temu da se vidi koliki je % procenat SRBA protiv dolaska ovog Hitlerovog pulena u SRBIJU.Sadasnji papa je bio u Hitlerovoj vojsci kao sto kazu ujke "Dragovoljac" ali ajde da kazemo i da to nije razlog,postavlja se sledece pitanje:
Da li njemu kao Katolickom vodji treba dozvoliti ulazak u SRB zemlju koja je toliko ZLO dozivela od istih a on i oni ih proglasavali SVETIM it.d
Ja licno sam protiv toga da se doticnom dozvoli pristup u SRB.


Ovaj papa nije bio u SS-u već u "Hitlerjugendu"...z:D



tema


Protivz:poz:
 
Alo. papa je poglavar Rimokatolicke Crkve. A u Srbiji zive i vernici Rimokatolicke Crkve. A religija nema granice. I ko si ti u opste da postavljas nesto ovako? I kako te nije sramota? Sta ti imas prtiv toga da Papa poseti svoje vernike u Srbiji ili bilo gde u svetu? Pa da li si ti normalan? Moze da dodje i Dalaj Lama da poseti ovdasnje Budiste ako zeli. I sta ces ti da uradis po tom pitanju? Da postavljas nekakve amkete? Ajde bre pali bre...smesan si jako...



Dalaj Lama nije bio u "Hitlerjugendu"...z:D
 
Alo. papa je poglavar Rimokatolicke Crkve. A u Srbiji zive i vernici Rimokatolicke Crkve. A religija nema granice. I ko si ti u opste da postavljas nesto ovako? I kako te nije sramota? Sta ti imas prtiv toga da Papa poseti svoje vernike u Srbiji ili bilo gde u svetu? Pa da li si ti normalan? Moze da dodje i Dalaj Lama da poseti ovdasnje Budiste ako zeli. I sta ces ti da uradis po tom pitanju? Da postavljas nekakve amkete? Ajde bre pali bre...smesan si jako...



Zar sveti pastir zbog 150-200 hiljada ovčica da se traumira po nekoj vrućinčini, znoji, puše i uzdiše ?

Ma nema od toga ništa.


A ako i dođe treba ga uhapsiti da vidimo koliko je imao udela u nacističkim i ustaškim zločinima na tlu Srbije.
 
Poslednja izmena:
Zeleo bih da postavim temu da se vidi koliki je % procenat SRBA protiv dolaska ovog Hitlerovog pulena u SRBIJU.Sadasnji papa je bio u Hitlerovoj vojsci kao sto kazu ujke "Dragovoljac" ali ajde da kazemo i da to nije razlog,postavlja se sledece pitanje:
Da li njemu kao Katolickom vodji treba dozvoliti ulazak u SRB zemlju koja je toliko ZLO dozivela od istih a on i oni ih proglasavali SVETIM it.d
Ja licno sam protiv toga da se doticnom dozvoli pristup u SRB.

hmm..a da ti,papi esesovcu,malo naduvas balone...mislim,za svecanost uoci dolaska,da bude lepse.....
 
Zeleo bih da postavim temu da se vidi koliki je % procenat SRBA protiv dolaska ovog Hitlerovog pulena u SRBIJU.Sadasnji papa je bio u Hitlerovoj vojsci kao sto kazu ujke "Dragovoljac" ali ajde da kazemo i da to nije razlog,postavlja se sledece pitanje:
Da li njemu kao Katolickom vodji treba dozvoliti ulazak u SRB zemlju koja je toliko ZLO dozivela od istih a on i oni ih proglasavali SVETIM it.d
Ja licno sam protiv toga da se doticnom dozvoli pristup u SRB.
Ma ti si zreo za ludaru
 
Zar sveti pastir zbog 150-200 ovčica da se traumira po nekoj vrućinčini, znoji, puše i uzdiše ?

Ma nema od toga ništa.


A ako i dođe treba ga uhapsiti da vidimo koliko je imao udela u nacističkim i ustaškim zločinima na tlu Srbije.

Ti si bolsetan bogohulnik. Kao prvo, ne verujem da je imao bilo kakvog udela u zlocinima tokom nacistickog rezima u Nemackoj i ako je bio clan Hitlerjugdenda, a clanovi su bili vecina tadasnje nemacke omladine. Da je imao bilo kakvog udela u bilo kom zlocinu, to bi se vec saznalo, jer je Papa svetski javna figura, ili bi to vec na kraju krajeva objavio Wikileakes.

Po dva, u Srbiji ne zivi 150 do 200 "ovcica" vec mnogo vise, kada uzmemo u obzir brojnost nacionalnih zajednica u Srbiji pocev od Slovaka, Madjara, Hrvata...ali i Srba Katolika.

Da li bi trebalo i Patrijarhu srpskom da zabrane ulaz u sve one drzave gde je Katolicanstvo vecinska religija?

Ti leci svoje komplekse na nekom drugom mestu. A mi smo i dalje ponosni na to sto smo Katolici.
 
Zar sveti pastir zbog 150-200 hiljada ovčica da se traumira po nekoj vrućinčini, znoji, puše i uzdiše ?

Ma nema od toga ništa.


A ako i dođe treba ga uhapsiti da vidimo koliko je imao udela u nacističkim i ustaškim zločinima na tlu Srbije.

A ko si ti da sudiš koga će tih 200 hiljada ovčica da dočeka? Ko si ti da sudiš o udelu Pape ili crkve o zločinima?

Očigledno je da nisi merodavan, pa se samim tim i ništa ne pitaš. Idi se utopi u masu, možda i uspeš nešto da uradiš, sam nećeš moći...
 
Vidim ovde se javljaju neki katolici , koji ko zna gde zive . Nek ga oni lepo docekaju u Hrvatskoj , Madzarskoj , Ugandi - gde im volja , a mi Srbi mozemo i bez njega . Cak nam uopste nije potreban : A kad zrelije pomislim - totalno je nepozeljan .

Piso bih JA jos ponesto ali nema Sofije pa gubim inspiraciju .

Ti Katolici o kojima pises, zive i rade u ovoj drzavi, i istoj placaju porez kao i ti. A u ovoj drzavi svako ima pravo na veroispovest. Shodno tome, poglavar nase Crkve je dobro dosao u ovu zemlju. A posto ti nisi vernik Rimokatolicke Crkve i ne moras da se izjasnis po tom pitanju.
 
Zeleo bih da postavim temu da se vidi koliki je % procenat SRBA protiv dolaska ovog Hitlerovog pulena u SRBIJU.Sadasnji papa je bio u Hitlerovoj vojsci kao sto kazu ujke "Dragovoljac" ali ajde da kazemo i da to nije razlog,postavlja se sledece pitanje:
Da li njemu kao Katolickom vodji treba dozvoliti ulazak u SRB zemlju koja je toliko ZLO dozivela od istih a on i oni ih proglasavali SVETIM it.d
Ja licno sam protiv toga da se doticnom dozvoli pristup u SRB.
Ма није то једина страшна ствар у доласку папе и да је Јован Павле дошао би било лоше.Ствар је у томе што је папа јеретик и што би по ко зна који пут православни екуменисти молитвено саслуживали са папистима.А преко свега тога у Грчкој кад је био папа у посети након тога је било дошло до силних поплава као знака Божијег гнева због доласка овог богопротивника.
Alo. papa je poglavar Rimokatolicke Crkve. A u Srbiji zive i vernici Rimokatolicke Crkve. A religija nema granice. I ko si ti u opste da postavljas nesto ovako? I kako te nije sramota? Sta ti imas prtiv toga da Papa poseti svoje vernike u Srbiji ili bilo gde u svetu? Pa da li si ti normalan? Moze da dodje i Dalaj Lama da poseti ovdasnje Budiste ako zeli. I sta ces ti da uradis po tom pitanju? Da postavljas nekakve amkete? Ajde bre pali bre...smesan si jako...

Па нек им Ватикан плати авонске карте до Рима ,ако толоко желе да га виде.
 
Ма није то једина страшна ствар у доласку папе и да је Јован Павле дошао би било лоше.Ствар је у томе што је папа јеретик и што би по ко зна који пут православни екуменисти молитвено саслуживали са папистима.А преко свега тога у Грчкој кад је био папа у посети након тога је било дошло до силних поплава као знака Божијег гнева због доласка овог богопротивника.


Па нек им Ватикан плати авонске карте до Рима ,ако толоко желе да га виде.
A ko ste vas dvojica da nekome pokušate da zabranite ulazak u ovu državu??
 

Back
Top