Koliko je pušenje bitno i problemi sa gutanjem

Ajde priznavaj sta si dobila:lol:ja ne gotivim iskusan blowjob..to mi shablonski..vise da se igra i experimentise..da vezba i uziva..samo da ne grize:lol:


pa sta god sam pozelela od nekog muskarca to sam i dobila,... ako devojka ima iskustva u poosenju
i voli to da radi, onda nema problema...mada treba to i znati :P

nije to samo staviti ga u usta i gore i dole :roll:
 
meni to kako kad,nekad mi super,nekad ne mogu...
jednom mi se desilo da sam uzela 3-4 orbit zvake taman pre nego sto smo poceli,i nisam ih pljunula,greota da se baci;),salim se,al stvarno,skroz sam zaboravila na zvake,i provalim da potpuno neutralisu bilo kakav ukus.mislim,nije lose ako nekom bas smeta...

Ukus zavisi od toga sta je muskarac jeo ........Mene je jedna dama molila da konzumiram kesicu cimeta dan pre naseg susreta, jer joj se posebno svidja ukus..:D
 
Ukus zavisi od toga sta je muskarac jeo ........Mene je jedna dama molila da konzumiram kesicu cimeta dan pre naseg susreta, jer joj se posebno svidja ukus..:D

Veoma interesantno razmisljenje. Mene je jedna starija dama stalno terala da jedem dudinje i pavlaku, da bi u kasnijoj fazi isisala svaku kap iz mene.

Meni je to bilo strasno sumnjivo, pa sam je prijavio u lokalnu policisku stanicu. Od tog dana mi se vise nije javljala na telefon i izbacila me je iz liste prijatelja na Facebooku.

da li je to normalno?
 

Back
Top