Koliko je presla? I jel prva farba?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Ah, ipak u zivotu svakog muskarca dodje i jedna trenutak kada zaista vise ne vredi sam sebi prati ves i praviti rucak..... A davno se od mame odselio, i sta onda? A i da nije nece ni ona ziveti vecno....

Sve u svemu dodje do toga da se treba ozeniti.

S obzirom da zenke jedva cekaju da se uvale nekome, ako nista drugo imace papir koji ce im bar malo garantovati da ce imati kome da zvocaju, bar naredih 20-30 godina, :smile: pa se prosto utrkuju koja ce pre da se kome uvali.

E sad ono sto mene interesuje kako se snadju one ribe koje su u mladosti popularno bile nazvane "Yebulje"?

Znaci one koje je "pregazio" svako ko je stigao, ili ne bas svako, ali mnogi.... Necu pominjati konkretan broj da se neke forumasice ne uvrede :D

Kako se one snadju kako to sakriju od buduceg muza i koga nafarbaju o svojoj cednosti, tj. da li nafarbaju nekoga ili nadju tipa koga boli k...c koliko mu je zena presla, odnosno bolje receno koliko je njih nju preslo! :D
 
Aleksej_BASO:
Sva mi se nsto cini da ovde na krestarici bas ima krpa.... ;)

Ima krpa svugde i to mnogo, ako ćemo ih tako nazivati.Naravno da nebih voleo da mi sestru tako zovu ili da bude takva.Ali te ribe imaju potpuno pravo da menjaju frajere do beskonačnosti.Kao i mi ribe.Dobro ja ih izbegavam,što ne znači da je to uredu.A što se ženidbe tiče ja sam mojoj ženi uzeo nevinost i gajio i šta da se kaže.Ne osuđujem nikoga a radim kako mi se sviđa.Samo se "kamenjarke" skoro uvek dobro udaju i budu dobre majke (uglavnom) jer su sve prošle i tad se valjda posvete porodici.Jedan moj prijatelj je oženio takvu, svi smo padali u nesvest, lik je za 10 ali.....Dobro je prošao,žena mu je stvarno dobra.
 
ja ne kontam zašto je pitanje ;;;; "kako yebulje kriju da su se yebale """ ... mada u pravu si ,,, znam slučajeve ---- latentnog kresanja --- ali bre ljudi nema potrebe i kakva je svrha ,, pa valjda je sasvim normalno nekima čak i poželjno da žena ima iskustva ?? a kako steći iskustvo sem preko svoje grbače -- mislim pyčke ?
 
Koliko sam se puta sam zapitao to isto. Vidis lika u kraju na ulici, ni kriv ni duzan, sheta lokalnu fuksu, svi ga gledaju ko debila, jer ko je nije je*o ne izlazi iz kuce od blama, a on jadan nista ne zna,a nista i ne sumnja. Nekako mi ih je zao... Ma bezimo od takvih... Ma ne shvatam, ako je zeni kako ne zna sve o njoj??? Kako da se ne raspitaju???
 
Aleksej_BASO:
Ah, ipak u zivotu svakog muskarca dodje i jedna trenutak kada zaista vise ne vredi sam sebi prati ves i praviti rucak..... A davno se od mame odselio, i sta onda? A i da nije nece ni ona ziveti vecno....

Sve u svemu dodje do toga da se treba ozeniti.

S obzirom da zenke jedva cekaju da se uvale nekome, ako nista drugo imace papir koji ce im bar malo garantovati da ce imati kome da zvocaju, bar naredih 20-30 godina, :smile: pa se prosto utrkuju koja ce pre da se kome uvali.

E sad ono sto mene interesuje kako se snadju one ribe koje su u mladosti popularno bile nazvane "Yebulje"?

Znaci one koje je "pregazio" svako ko je stigao, ili ne bas svako, ali mnogi.... Necu pominjati konkretan broj da se neke forumasice ne uvrede :D

Kako se one snadju kako to sakriju od buduceg muza i koga nafarbaju o svojoj cednosti, tj. da li nafarbaju nekoga ili nadju tipa koga boli k...c koliko mu je zena presla, odnosno bolje receno koliko je njih nju preslo! :D
jednostavno-on ne pita ona ne prica :twisted:
 
Ja sam mojoj bio drugi :D :D :D . Sala mala, al` stvarno, ako je meni u braku fino, ona me pazi, delimo i dobro i zlo, sta me boli k***c koliko ih je bilo pre mene. Ako sam ja hteo kao mlad da kresnem sto vise, odakle mi pravo da trazim sveticu? A i koja je garancija da se nevinoj nece osladiti „paja” bas kad ne treba, u braku, pa te odjednom, tako trofejnog napravi rogonjom?
 
petrof:
Ja sam mojoj bio drugi :D :D :D . Sala mala, al` stvarno, ako je meni u braku fino, ona me pazi, delimo i dobro i zlo, sta me boli k***c koliko ih je bilo pre mene. Ako sam ja hteo kao mlad da kresnem sto vise, odakle mi pravo da trazim sveticu? A i koja je garancija da se nevinoj nece osladiti „paja” bas kad ne treba, u braku , pa te odjednom, tako trofejnog napravi rogonjom?


najjace je kad svetac ozeni sveticu, pa se njoj osladi qr.ac u braku pa ga napravi ne rogonjom, vec magarcem najgrdjim! e to je divota gledati, kad moralista koji je unaokolo pljuvao droplje i njihove muzeve ispusi najstrasnije.

mozda sam sadista, al mislim da moralisti to i zasluzuju :D
 
slazem se sa nekim ko je ovde rekao-pa takve se najbolje snadju....
vidis....posto sam se druzila sa dve devojke koje su ih menjale kao carape (nekoliko i u danu!!!)..a ja bila ceo taj period nevina....pa kasnije ja vezu-dve...a one do tada puk vojske....dosle smo u fazu da momci oko mene obigravaju....traze ozbiljnu i dugu vezu sa mnom....a sa njima ne...Nije im bilo jasno zasto je tako....ali ja mislim da se to jednostavno oseti i provali.....
Secam se dana kada me je jedna od njih pitala-kako svi za tobom lude i hoce ozbiljnu vezu a sa mnom samo sex? Smejalo mi se tada......E ...onda me je pitala-sta ti njima kazes????Ja sam rekla - istinu...
Ona je rekla-ahaaaaa, znaci da si imala samo par veza?
rekoh-naravno!
a ona ce- e...dobro ...sledecem cu tako da kazem!!!
Sada je udata za tog coveka...ima extra muza-programer, koji je sav namestaj po kuci sam napravio, lep, zgodan, bogat....ma....samo da joj se zavidi....eto.....-a ni ne shvata da je taj covek ozenio mene a ne nju....
tj.mozda ona shvata ...ali on ocigledo nece nikada......
 

Back
Top