Quantcast

Koliko je ljudi zapad ubio u Srbiji?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
29.682
Tačnije bi bilo napisati koliko su Nemci posredno i neposredno ubili Srba ali eto pre 20 veka mnogi Srbi su bili u službi Nemaca protiv Turaka a i danas mnogi odlaze u Nemačku opet da rade za Nemce a nemačke fabrike po Srbiji bujaju.
Složila bih se ... najviše Srba je ubijeno od strane Nemaca , pod njihovim patronatom ili za njihov interes

Uistinu treba već jednom dati precizno ime "zapadu"

(ne mislim na Zapada Todorovića)

RebeccaBg

Elita
Poruka
16.167
Istina boli, ali tebi to ne bi trebalo da predstavlja problem, kao ni bilo kome sa đonom umesto obraza :kafa: Ništa ti nisi drugačija od bilo kog drugog srpskog otpada koji je prodavao veru za večeru, razlika je samo u tome šta ti je za večeru servirano.
Sve bolje od boljega :D

Ja ništa nisam prodala ni menjala , celog mi života znam ko sam, šta sam i čija sam i od koga potičem što ne bi moglo da se kaže i za vaše , mislim ove što delite istu ideologiju , a na vlasti su već više od 20 godina , sada naročito.

Kako i šta rade , da li i šta prodaju od vere do večere , sam utvrdi , a ako ti je teško samo pročešljaj 90% tema samo s prve strane ovde i sve će ti se samo kasti, ne treba ja ništa da pričam.

Naročito obratiti pažnju na ponizan odnos prema moćnima, a diktatorski prema slabijima i dalje ne treba ići u poređenju sa nedićevskim, ljotićevskim i ostalih izdajnika i kolabricionista.

veliki krang

Legenda
Poruka
55.225
Sve bolje od boljega :D

Ja ništa nisam prodala ni menjala , celog mi života znam ko sam, šta sam i čija sam i od koga potičem što ne bi moglo da se kaže i za vaše , mislim ove što delite istu ideologiju , a na vlasti su već više od 20 godina , sada naročito.

Kako i šta rade , da li i šta prodaju od vere do večere , sam utvrdi , a ako ti je teško samo pročešljaj 90% tema samo s prve strane ovde i sve će ti se samo kasti, ne treba ja ništa da pričam.

Naročito obratiti pažnju na ponizan odnos prema moćnima, a diktatorski prema slabijima i dalje ne treba ići u poređenju sa nedićevskim, ljotićevskim i ostalih izdajnika i kolabricionista.
Znam i ja od koga potičeš, bandita koji su uzurpirali tuđe. To što ti lično nisi otimala (a nešto mi ne deluješ kredibilno da bi ti se verovalo na reč), ne čini te manje odgovornom od tvojih roditelja koji jesu otimali.

Konrad-19

Buduća legenda
Poruka
27.476
A šta to u naslovu ove teme može biti povezano sa teorijom zavere?
Zapad se ubijao medjusobno vekovima.

Tako da je smiješno da baš idu ciljano da ubijaju Srbe.

Da su hteli, imali su prilike do sad da satru ovaj narod i nasele ovde koga god žele, podele teritoriju i naprave test za hidrogenske bombe.

A opet, Milojko i Radmila rade za BMW i moguće da napreduju bez obzira što su Srbi.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
29.682
Germanska politika ne postoji.
Germani su odavno pod politikom koja ih šalje da ginu napadajući slovenske teritorije
Postoji politika koja germanske narode tera da ubijaju slovenske narode za tuđi interes.
Taj interes želi što više mrtvih germanskih i slovenskih glava
Zašto za tuđi interes?

Oni to rade za svoj interes

Plan naseljavanja u Podunavlju, osvajanje životnog prostora na istoku , resursi Istočne Evrope

Kontrola , put ka istoku , Berlin-Bagdad, genocid nad Jermenima ( svi tusrki velikodostojnici koji su učestvovali u tome završili su u Nemačkoj) , formiranje država koje za njih obavljaju prljav posao sve je to čisto germanska politika

Činjenica jeste da su se nekada politke Berlina i Beča poklapale sa Londonom, ali to izgleda više kao kontrola jednih i drugih

I ako ćemo realno što bi oni na svom pragu radili nešto što ne ide njima u prilog tj za tuđ račun , ako nije već za njihov. Mali su pa moraju?

buudala

Legenda
Poruka
57.943
Zašto za tuđi interes?

Oni to rade za svoj interes

Plan naseljavanja u Podunavlju, osvajanje životnog prostora na istoku , resursi Istočne Evrope

Kontrola , put ka istoku , Berlin-Bagdad, genocid nad Jermenima ( svi tusrki velikodostojnici koji su učestvovali u tome završili su u Nemačkoj) , formiranje država koje za njih obavljaju prljav posao sve je to čisto germanska politika

Činjenica jeste da su se nekada politke Berlina i Beča poklapale sa Londonom, ali to izgleda više kao kontrola jednih i drugih

I ako ćemo realno što bi oni na svom pragu radili nešto što ne ide njima u prilog tj za tuđ račun , ako nije već za njihov. Mali su pa moraju?
Verujući da to rade za svoj interes izginulo ih je toliko da danas postaju izumiruća nacija.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
29.682
Ne bih baš rekao.
Sve su radili protiv svojih interesa.
Finansirani i sa istoka i sa zapada.
Šta konkretno protiv svojih intersa?

Naseljavanje nemaca u podunavlju i kontrola Dunava?

Pokušaj prodora na Bliski Istok početkom prošlog veka?

Pokret ka istoku sredinom prošlog veka , pljačka i težnja da se dograbe naftnih rezervi ?

U poslednjim decenijama preko EU pljačka cele Evrope i podržavanje USA u njihovoj korporativnoj koncepciji sveta (a možda i kreirana politika) gde su njihove korporacije menju najjačim svetskim i time bukvalna pljačka ostatka sveta ?

Večina svega toga je inicirana ratovima , krvavim i svetskog karaktera .

Poruka
15.812
Da su hteli, imali su prilike do sad da satru ovaj narod i nasele ovde koga god žele, podele teritoriju
I te kako su heli, počev od AU monarhije do njenog baštinara Hitlera a nije ni da nisu imali prilike. Ali nisu postigli.

i naprave test za hidrogenske bombe.
Niko ne vrši nuklearne probe na sred rute preko koje mu siže kojekakva roba sa istoka. Ili kako ti reče, teritorije koju namerava da podeli sa drugarima.

Ali protiv sporoubijajućeg osiromašeng uranijuma u principu nemaju ništa ukoliko se ispaljuje na Srbe.

buudala

Legenda
Poruka
57.943
Šta konkretno protiv svojih intersa?

Naseljavanje nemaca u podunavlju i kontrola Dunava?

Pokušaj prodora na Bliski Istok početkom prošlog veka?

Pokret ka istoku sredinom prošlog veka , pljačka i težnja da se dograbe naftnih rezervi ?

U poslednjim decenijama preko EU pljačka cele Evrope i podržavanje USA u njihovoj korporativnoj koncepciji sveta (a možda i kreirana politika) gde su njihove korporacije menju najjačim svetskim i time bukvalna pljačka ostatka sveta ?

Večina svega toga je inicirana ratovima , krvavim i svetskog karaktera .
Konkretno, sve nabrojano.
Rezultat, okupirani poraženi i naseljeni migrantima.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.